Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
128
Favori
25.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Daha geçen oldu. Otobüste cihaza kent kart yerine öğrenci kimliğimi basmaya çalıştım.

Kocaeli mi hocam? :) Ben de kent kart yerine istanbul kart bastım bir defa. Allahallah niye okumuyor ki bu diyorum. Çektim tekrar bastım. Sağa sola oynatıyorum yok algılamıyor. Arkada da başkaları bekliyor. Karta dikkatli bakınca dank etti bana :) Çıkardım kent kartı bastım anında öttü :)

Aynen Kocaeli hocam.

• Seneler önce ilk okul 2yada 3 sınıftan bir kızla tartisiyorum.
    Neyse sınıfın içinde o kaçıyor ben kovaliyorum.
    Kıza bağırıyorum nerde lan beslenme cantam bir iki kere daha derken kız gülmeye başlıyor sonradan cakiyorum olayı Beslenme cantam ile kızı kovaliyormusum :)
    Hic unutmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi gün markete gittim kuruyemiş de var işte adama abi 250 gram fıstık versene dedim verdi baktım poşete abi fıstık dedim tamam dedi abi fıstık istiyorum dedim la oğlum git dedi çıktım marketten çıkınca düştü jeton fındık alcaktım ben fıstıkla fındığı karıştırmışım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minibuse bindigim gibi musait bir yerde dedim adam tip tip bana bakti pardon dedim oturdum.

• Kız arkadaşımla gece klubüne gittik yüksek sesten dolayı telefonun çaldığını fark etmedim bir baktım telefona annem yaklaşık 15 defa aramış dedim h*ssktr koşa koşa tuvalete koştum biraz daha sessizdir diye annemi aradım konuşuyorum önüme bir döndüm kız arkadaşım bana ne yapıyon gerizekalı diye bağırıyo dedim noluyo sol tarafıma baktım içersi kız kaynıyo meğer kızlar tuvaletine koşmuşum
  • ..... ; kurtaj

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Daha geçen oldu. Otobüste cihaza kent kart yerine öğrenci kimliğimi basmaya çalıştım.

Alanyalı mısın?

• Böyle bir konu vardı. Okudum okudum sonra dışarı çıktım. Birini aradım açtı alo dedi efendim dedim.

• Cumaya giderken ayakkabımı keratayla giydim. Keratayı elimde unutup camiye keratayla gitmiştim.
  • Bir şey için mutfaga gidip ben buraya neden geldim diyip geri dönmek
  • Farkında olmadan kendi kendime konuşmam. Sanki karşımda biri varmış gibi konuşuyormuşum, tabi bu konuşma sırasında sırıtmada cabası. İşin kotu tarafı bunu sadece evde değil yolda yürürken bile yapmam. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi kartı yerine istanbul kartı uzatmam

telefon ile konuşurken ilk önce ceplerimi yoklayip ardından etrafta telefonu mu aramaya başlamam

• Ekmek arasi domates yapicaktim domatesleri dolaptan alirken telefonum caldi konustum sonra istahim gitti domatesleri dolaba koydum 30 dk sonra telefonumun olmadini fark ettim megersem domateslerle beraber telefonuda dolaba domateslerin arasina koymusum

• quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

quote:

Orijinalden alıntı: xLevi

Sebebini anlayamadığım bir şey bu daldığım zaman dudaklarımla oynuyorum

Sakat, cok sakat.

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Seneler önce ilk okul 2yada 3 sınıftan bir kızla tartisiyorum.
    Neyse sınıfın içinde o kaçıyor ben kovaliyorum.
    Kıza bağırıyorum nerde lan beslenme cantam bir iki kere daha derken kız gülmeye başlıyor sonradan cakiyorum olayı Beslenme cantam ile kızı kovaliyormusum :)
    Hic unutmam.

Göründüğü kadar masum bi anıya benzemiyor usta

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

Sahildeyim elimde dpndurma günlerden pazar günübirlikçiler gelmiş bi tane 25-30 yaşlarinda bayan sutyeni çıkarmış güneşleniyor bende hayvanlar gibi bakiyorum en sonunda bağirdi niye bakiyorsun diye dalmışım herhalde elimi şeyime götürdüm düzelttim sonra bunun yabanci sevgilisi yanindaymiş farketmedim onu kız bişeyler dedi adama adam beni sahil boyunca kovaladı.

Yakalayamadı tabi eve giderken yine ordan geçtim elimi yine seyime götürdüm jandarmalar cafede çay iciyorlardi. Adam kovaladı bende kostum jandarmaya tam koştuğum anda adam belime tekme attı. Ben yine seyimi tutup kıza ohhh dedim adam vuracaktı. Jandarma engelledi. Adam yabanci oldugu icin pasaport vs. istediler. Adamda yoktu pasaport arabaya alıp götûrdüler adamı kız gitmedi.

Meğersem kız zebaniymiş beni zindana atti

Kesinlikle doğru adam değilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: WienerBlut.

Kız arkadaşımla gece klubüne gittik yüksek sesten dolayı telefonun çaldığını fark etmedim bir baktım telefona annem yaklaşık 15 defa aramış dedim h*ssktr koşa koşa tuvalete koştum biraz daha sessizdir diye annemi aradım konuşuyorum önüme bir döndüm kız arkadaşım bana ne yapıyon gerizekalı diye bağırıyo dedim noluyo sol tarafıma baktım içersi kız kaynıyo meğer kızlar tuvaletine koşmuşum

• geçenlerde otobüste akbil yerine "bonuskart" basmam ve şoförün "kredi kartı geçmiyor bizde XD" demesi
  • Geçen AÖF sınavından dönerken Metroda kartı dokunduruyorum dokunduruyorum bana mısın demiyor. Ne oluyor bu .... kartına diye söylenirken karta bir baktım öğrenci kimliği.
  • Ä°lkokulda onluk giyerdik o zamanlar. Ben yakalıgimi takmayi unutmustum
    Cok utanmistim niye bilmem
    Bide orta okulda yoklama yaparken hoca, herkes burda derken bnim buralarda diyip sacmalamam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.