Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
128
Favori
25.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir keresinde de vapura yetismek için son sürat turnikeye girdim tabi kentkart basmam gerektigin uctu gitti aklimdam turnikede oyle bir takla atmisim ki var ya felegim şaştı guvenlik geldi kaldirdi ama o karisiklikta kentkart basmadan gecmemde karlı oldu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Captain -- 27 Haziran 2014; 18:35:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Markete arabayla çıktım alacağımı aldım. Arabasız döndüm. Sabah farkettim
  • Yüreyen merdivene tersten binmeye çalışmıştım avm de herkes bna gülmüştü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükken Bi elimde çöp bi elimde fırına götürmek için poşet vardı onu çöpe atıp çöpü fırına götürmüştüöm

• Ne güzel hikayeler var bide ben yazayım Rezillik Değil Ama Olsun

Pcdeyim bi anda elektrik gitmiş farkında değilim pc güç kaynağına bağlı baktım internet yok gittim modemi incelemeye başladım yok naparsam yapayım modem açılmıyor o dalginlıkla modemi bakkala götürmüştüm tamir etsin diye neden bakkala gittiğimi hatırlamıyorum sonra eve bi gittim buzdolabının ışığı yanmıyor o zaman elektriğin kesildiğini anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul yemekhanesinden alışkanlık olmuş burger king'deyiz arkadaşlarla yemeği bitirdik kalktım tepsiyi de aldım götürüyodum arkadaş uyardı

bi keresinde de dolmuşa çöple binmiştim atmayı unutup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 360Arcader -- 26 Haziran 2014; 5:48:43 >
  • Bir üst mahalleye aracımı parkedip biraz dolaştıktan sonra eve geçtim sonra ise gideceğimden dolayı anahtarı alıp kapıya çıkmam ile arabayı kapıda goremeyip, çalıntı diye polisi aramam ve mahallenin Veledinin gelip abi araban yukardaki mahallede demesiyle polis aracının görülmesi bağlantısında s,ctk demem

Neyseki herhangi bir tatsızlık olmadan hallettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersimli62f -- 26 Haziran 2014; 7:38:44 >
  • Durakta otobüs beklerken otobüs yanaşırken ilerledim, durakta durdu falan geri döndüm bindim.

• Up .....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Daha geçen oldu. Otobüste cihaza kent kart yerine öğrenci kimliğimi basmaya çalıştım.

Adana?

• Bir gun marketten cikarkeken camin oldugu yeri bos zannedip cama carpmam

Cope isemem

Orucumu bozmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 26 Haziran 2014; 8:57:39 >
  • olay 6 ay önce
    gebze-harem dolmuşundayım işe gidiyorum

sabah saat 7 gebzeden bindim şoför'e 5 tl uzattım adam bana buradan ne alıyoruz kardeş dedi bende al hepsini al diye bağırdım sonra şoförün allah allah diyip sırıtması ama o gün harbiden kafam iyiydi
  • Havuz çıkışındaydım yorulmuştum bayağı sonra etrafta fıldır fıldır çantamı arıyorum ama yok ortalığı birbirine kattım sonra arkadaşım demez mi sırtındaki ne diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

avm'de tuvaletten çıkarken pantolonu çekmeyi unutmuştum

CSB
  • Üniversite 2.sınıfım okuduğum liseye geldim rehber hocasıyla görüştüm bana rica etti Lise 4 lere üniversiteden bahset diye neyse sınıfa gittim anlattım işte üniversite ortamını benim okuduğum bölümü sonra biri en kolay bölümu sordu bende eğitim fakültesi rehberlik öğretmenliği dedim sınıf koptu hocada ters ters baktı konusmadım sustum kaldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esC# -- 26 Haziran 2014; 9:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Biraz uyurgezerlik var ne oluyorsa ramazanda tavan yapıyor saat 3 suları kalktım her şeyi yemin ediyorum hatırlıyorum sadece film izler gibi izliyorum müdahale edemiyorum kendime . Önce su içtim kapıyı açtım dışarı çıktım üst te atlet altta kapri biri görse rezil olucaz tam kapıyı kapadım kapının kapanış sıngırtısına uyandım ve beni geri içeri alın diye Zile bastım Peder söver gözlerle açtı kapıyı.

Gene aynı ramazanda Valide şu içmeye kalkmış bende tuvalete gidicem diye dışarı çıkıp komşunun zilini calacakmışım ki film tepeden aşşa dökülen bir bardak su ile uyandım ve wcye gittim.

Bir gün sabah kalktım yumurta kiricam ve ise gidicem ama arayip uykuluyum görüntü bir gelip gidiyor çektim çöp kutusunu bir tabak ve 4 yumurta çıkardım amaç tezgahta yumurta kırıp kabukları çöpe yumurtaları tabağa koymak gözler yarın açık kapalı 4 tane kırdım sesten anlıyorum sonuncusunda bir açtım gözleri tabakta 4 yumurta kabuğu var yumurtaların içlerini çöpe atmışım

Daha yakın zamanda oldu bu trafikteyim bir şey düşünüyorum bizim burada bir ışık var 2 şerit gidiş 1 şerit geliş ben 2 şeritli yerin 2side dolu orada durucam geçmişim 3.gelis Şeridi'ne durmusum karşıda hiç gelen yok arkamada biri durmuş bu sıra karşıda ışık yandı uzaktan arabanın teki geldi adam bana korna basti ne işin var senin orada manyak misin dedi Pardon birden uyandım Pardon abi diyerek geriye taktım gidicem ama arkamda bir dayı var oda gelmiş durmuş arkama hadi ben malim senin ne işin var arkamda ona korna bastım adam irkildi oda Pardon genç dalmisim dedi oda baya bi dalmali trafik yapmışız oda geri gitti sonra durmamız gereken yere durduk.

Daha yazsam destan olur bir keresindede dedemin torosu diye bir pazarci dayının torosa binmistim oda uzun bir macera anlatmaya yoruldum

Yazdıklarından hiçbişe anlamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen sene yaz kuran kursundayim bisikletle gideyim dedim öğle namazına her neyse namazdan sonra eve gittim aradan 3 saat filan gecti arkadas geldi bisiklete binelim diye ben de tamam dedim aşağı bahçeye indim bi baktım bisiklet yok sonra aklıma geldi gittik caminin önüne aldım bisikleti arkadaş dedi ki gel camiye bi girelim dedi bem de napcan filan dedim sonra girdik ben iceride Kuranımı , şapkamı unutmuşum

Arkadaş da camiye içeride o arkadasdan hoşlanmayan adam onu kizdirmaya girmiş

• LeTeina kullanıcısına yanıt
    3 5 tane artı aldığıma göre birileri bi şey anlamış sakin kafayla tekrar oku mobilden yazmıştım devrik eksik cümleler çok olabilir edite üşeniyorum
  • babam hamsi ayıklamıştı bana git pislikleri at dedi gittim aldım elime tam atıcam babam pardon ben atmıştım saten dedi bi baktım elimde ki ayıklanmış hamsiler
  • Biraz uyurgezerlik var ne oluyorsa ramazanda tavan yapıyor saat 3 suları kalktım her şeyi yemin ediyorum hatırlıyorum sadece film izler gibi izliyorum müdahale edemiyorum kendime . Önce su içtim kapıyı açtım dışarı çıktım üst te atlet altta kapri biri görse rezil olucaz tam kapıyı kapadım kapının kapanış sıngırtısına uyandım ve beni geri içeri alın diye Zile bastım Peder söver gözlerle açtı kapıyı.

Gene aynı ramazanda Valide şu içmeye kalkmış bende tuvalete gidicem diye dışarı çıkıp komşunun zilini calacakmışım ki film tepeden aşşa dökülen bir bardak su ile uyandım ve wcye gittim.

Bir gün sabah kalktım yumurta kiricam ve ise gidicem ama arayip uykuluyum görüntü bir gelip gidiyor çektim çöp kutusunu bir tabak ve 4 yumurta çıkardım amaç tezgahta yumurta kırıp kabukları çöpe yumurtaları tabağa koymak gözler yarın açık kapalı 4 tane kırdım sesten anlıyorum sonuncusunda bir açtım gözleri tabakta 4 yumurta kabuğu var yumurtaların içlerini çöpe atmışım

Daha yakın zamanda oldu bu trafikteyim bir şey düşünüyorum bizim burada bir ışık var 2 şerit gidiş 1 şerit geliş ben 2 şeritli yerin 2side dolu orada durucam geçmişim 3.gelis Şeridi'ne durmusum karşıda hiç gelen yok arkamada biri durmuş bu sıra karşıda ışık yandı uzaktan arabanın teki geldi adam bana korna basti ne işin var senin orada manyak misin dedi Pardon birden uyandım Pardon abi diyerek geriye taktım gidicem ama arkamda bir dayı var oda gelmiş durmuş arkama hadi ben malim senin ne işin var arkamda ona korna bastım adam irkildi oda Pardon genç dalmisim dedi oda baya bi dalmali trafik yapmışız oda geri gitti sonra durmamız gereken yere durduk.

Daha yazsam destan olur bir keresindede dedemin torosu diye bir pazarci dayının torosa binmistim oda uzun bir macera anlatmaya yoruldum

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.