Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
128
Favori
25.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bundan 4-5 sene önce dedem ben teyzem anneannem bir de kuzenim yolculuk yapıyoruz araba ışıklarda durdu bekliyoruz kuzenimle konuşuyordum burak abi geçen arkadaşlarla 'osbir' çektik dedim 'otostop' demek istemiştim ama ben tabi olmadı döndü bi baktı ters ters tabi ben mal mal gülüyorum daha anlamadım sonra cama döndüm kafamı çevirmedim konuşmadım o gün hiç
  • Vapura binerken çantamı vapurda unutmam ve bunun farkına eve gelince farketmem, sonrasında limana geri gitmem, ardından çantamın karşı limanda olduğunu söylemeleri, ardından vapura binip karşıya geçip çantamı alıp geri gelmem :D Hala hatırladıkça gülerim
  • okuldan çıkarken çantayı unutmam istasyondan çıkarken turnikeye akbil basmam ve en acı vericileride
    daldığım zaman istemsiz bir kıza bakmam ya da otobüste boş koltuğa daldığımda bir kadın gelip oturduğunda hâlâ bakmaya devam etmem hatta en son kadının yüzüne bakdığımda göz kırpmıştı bana korkudan otobüsten indim hemen.
  • annemin masaya koydugu bardaktaki ayranı çalkalamam ve her yerin ayran olması
  • gözümde gözlük olduğu halde evde gözlük arıyordum :D
  • arkadaslarımla sinemaya gitmiştik biletleri ben almıstım filmi beklerken ortalıkta geziyorduk gezerken biletleri elimde parcalara ayırmıstım ve çöpe atmıstım 10 saniye sonra kendime gelip copten geri aldım ve kagıtları elimle birleştirmeye calısıp sinemaya girmeye calıstım ve kapıdaki adam sagolsun girdik
  • quote:

kalabalık bir arkadaş grubuyla otobüs durağında vedalaşırken tanımadığım bir adamla tokalaşmam, öpüşmem, "görüşürüz." demem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

annemin masaya koydugu bardaktaki ayranı çalkalamam ve her yerin ayran olması

Ben de yeni aldığım 1 L.lik kolayı çalkalamıştım.

• Lise 1 de çok sevdiğim bir hoca vardı okulun son haftaları ders işlemek isteyen varmı diye sordu sınıfa, sadece iki kişi el kaldırdı bende nasıl daldiysam arkamı dönüp bağıra bağıra "iki tane i*ne" demiştim

• 2 gün önce sofraya oturmak için üstünden geçerken dizimin 2 yaşındaki yeğenimin kafasına gelmesi oldu
  • Bir keresinde yeni uykudan kalkınca çoraplarımı banyoda kirli sepeti yerine klozete attım ve sifonu çektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LameWorm

beyler bundan 4-5 sene önce dedem ben teyzem anneannem bir de kuzenim yolculuk yapıyoruz araba ışıklarda durdu bekliyoruz kuzenimle konuşuyordum burak abi geçen arkadaşlarla 'osbir' çektik dedim 'otostop' demek istemiştim ama ben tabi olmadı döndü bi baktı ters ters tabi ben mal mal gülüyorum daha anlamadım sonra cama döndüm kafamı çevirmedim konuşmadım o gün hiç

Ulan aynısı geldi başıma ortaokul zamanları ilk defa otostop ile bir yere gitmişim ya eve geldim anlatcam evdekilere o anki gazla demiştim bi arabaya otuzbir çektik oyle geldik diye misafirde vardı çok utanmıştım

• Sabah kalktım gittim tuvalete dişimi fırçalamaya, diş fırçasına macun sıkacağıma tıraş köpüğü sıkmışım ağzıma götürünce farketmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Bakkaldan çıkarken adama hayırlı işler yerine afiyet olsun demem.

• Izbanla hava alanina gidicektim. bavulum vardi asansoru kullanayim dedim neyse bindim asansore, asansor yavas yavas indi asagi sonra durdu ben onumdeki kapini acilmasini bekliyorum filan baktim acilmadi soyle elimle bi zorlamayi filan denedim sonra arkadan gulusmelerin gelmesiyle anladim ki kapı tersten aciliyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogInWhite

3 gün önce tekel'den bira aldim çikarken "hayirli isler" dedim. Asansorde bi an aklima geldi kendi kendime guldum

bende çok yaptım bunu bişey olmaz.
  • eskilerden aklıma geldi bir tane.

köydeyken annem eve götürmem için iki poşet meyve hazırladı.
    giderken de evdeki çöpleri çöplüğe atmam için bana verdi.

tahmin edebilirsiniz ki meyve poşetlerini çöpe atıp eve çöpleri götürdüm.
    işin ilginci bunu fark edenin 5-6 saat sonra eve gelip tezgahın üzerindeki poşetlere bakan annem olması.
  • Duştayken çok iğrenç bir sinek sırtıma kondu ben de sırtıma aşırı sıcak suyu döktüm sonra yanıp çıktım sineğin üzerine kaynar su fışkırttım.
  • Önceden pc ye dalınca ağzım açılıyordu.Ve hiç farketmiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

quote:

Orijinalden alıntı: LameWorm

beyler bundan 4-5 sene önce dedem ben teyzem anneannem bir de kuzenim yolculuk yapıyoruz araba ışıklarda durdu bekliyoruz kuzenimle konuşuyordum burak abi geçen arkadaşlarla 'osbir' çektik dedim 'otostop' demek istemiştim ama ben tabi olmadı döndü bi baktı ters ters tabi ben mal mal gülüyorum daha anlamadım sonra cama döndüm kafamı çevirmedim konuşmadım o gün hiç

Ulan aynısı geldi başıma ortaokul zamanları ilk defa otostop ile bir yere gitmişim ya eve geldim anlatcam evdekilere o anki gazla demiştim bi arabaya otuzbir çektik oyle geldik diye misafirde vardı çok utanmıştım

o osbiri bilenlerin bakışı kötü oluyo

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.