Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
128
Favori
25.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortaokulda inglizce dersinde "selfish" kelimesine dalgınlıkla "balık satmak" demiştim
  • tepsiye puskevit koyup yedim sonra gittim cope torba yok lan dedim torbayı kim takicak camdan asagi bahceye atayim kapici az calissin full time yatiyor dedim dedimde kafa gitti tepsiyi camdan attim bos puskevit kagidini tepsinin yerine koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 21 Haziran 2014; 1:08:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metrobüsle yanlışlıkla karşıya geçmiştim köprüde aklım başıma geldi ters yöne binmişim bide geçenlerde sinemadayken film arasında merdivenlerden inerken dengemi kaybedip yuvarlanmaya başladım en sonunda bir bayanın poposuna tutunarak durabildim sağolsun o da tepki vermedi ama çok utanmıştım
  • Metrobüse binerken Akbil basmam + Hızımı alamayıp metrobüsün içinde tekrar basmam 2dk sonra kafama dank etmesi :)
  • geçen yaz hatunun birine bakarken bişiler düşünmeye dalmışım artık uzaktan nasıl göründüyse 3 tane delikanlı gelip birader sen az şöyle gel konuşacaz tarzi bişiler yaptılardı az daha linç ediyorlardı beni neyseki biz kalabalıktık arkadaşlar müdahale etti

aynı tarz bişi plajda bir slip mayolu vucutlu bir herife bakarken oldu ama onda olay çıkmadı galiba herifin hoşuna gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

müşteri yarın 2 de servis istiyorum dedi bende bakarız diyip telefonu kapadim.

• İşten çıktım aşırı yorgunum metro'ya doğru yürüyorum (Kadiköy Kartal Metrosu Kozyatağı Durağı) kulağımda kulaklık var , yarı uykulu yarı uyanık metroya vardım. Her zaman yürüyen merdivenle inerim bu sefer asansörle indim. Neyse trene bindim direkt yer bulup oturdum ve uyuma moduna geçtim. Aradan biraz zaman geçti bir baktım Acıbadem deyim , o halsizlikle Kartal yönüne gideceğime Kadiköy yönüne gitmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ontheroute66 -- 21 Haziran 2014; 6:45:26 >
  • Bakkalın kapısını çalmıştım. Küçüktüm ama utandığımı hatırlıyorum.

• Arkadaş her 3 yorumdan 2 sine kahkaha attım :D

Ben de bir tane anlatayım :D

Markete gidecektim, gittim alacaklarımı aldım. Sonra ne kadar tuttuğunu sordum. Adama parayı verdim sonra marketten çıktım
    Sonradan arkamdan çalışanlardan biri koştu poşedi getirdi

• Açık ayranı çalkalamaya çalıştım. Netice bildiğiniz gibi..

Mevsimlerden kış. Soba yakılan dönemlerden.Babam ayazağandan evden çıkıp Samandıraya gidicek. Annemde hazır dışarı çıkıyosun şu sobanın külünü de çöpe atarsın diye babama veriyor.Babam koca poşet dolu külle güzel bir otobüs seyahati yaparak Samandırada çöpe atıyor.
  • markete bisikletle gidip , yürüyerek eve dönmek. Evde bisikleti Unuttuğumu hatırlatınca Marketin önünden sokak ahalisi ortasında bisikletimi almaya kalkışırken kendimi hırsız gibi düşünmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Bakkaldan çıkarken adama hayırlı işler yerine afiyet olsun demem.

Aynen bende de çok oluyor bu durum. Restoranda çalıstiğim için

• Bir keresinde sıcak bir hava var bende dedim dondurma alayım iyi gider neyse dondurmayı aldım tabi bir heyecan var hemen açıp yiyeyim diye dondurma da Cornetto paketini açtım bir elimde dondurma bir elimde çöpü tam da yanımda büyük Konteyner Çöp var bende dondurmanın çöpünü atayım dedim sonra nasıl olduysa bir baktım elimde çöp dondurmayı çöpe atmışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen benimde arkadaslara öğlen vakti iyi akşamlar dediğim oluyor

• Okula PC lab a giderim masaustunun klavyesini bi kenara ceker laptobu koyarim ve her seferinde masaustunun faresiyle laptobu kullanmaya calisirim.

• Ogrenci evindeyiz.

Geç yatıp ders yüzünden erken kalktik.ama ayakta uyuyorum.
    Kahvaltıda arkadaş BEYAZ yumurta haşlamiş.tabi beyaz olunca bende soyulmuş sanıp direk ekmek arasına atıp ısırmamla tavuğun tüm ahını dişlerimde hissettim

• İşyerinde yaşli teyzeye afiyet olsun beyefendi demiştim :D

• Arkadaşımı telefondan çaldırırken, dalıp kapatmayı unutmak ve onun telefonu açması
  • Ne güldüm be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up çekelim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.