Şimdi Ara

Daikin MC55W Hava temizleme cihazı 6.399TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daikin MC55W Hava temizleme cihazı 6.399TL

Bir süredir takip ettiğim 6 yıl resmi üretici garantili, 10yıl filtre ömürlü Daikin hava temizleme cihazı 6399tl ye düşmüş - Mediamarkta. Webe özel.

Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 24 Kasım 2023; 20:49:54 >

• Teşekkürler yorumları çok iyi. Garanti süresi ve filtre ömrünü gözeterek bir adet aldım.
  • Bu ay içerisinde 6299'u da görmüş. Dün de 6399'muş ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHOME -- 25 Kasım 2023; 0:29:59 >
  • 10 sene bi filtre nasıl değişmez yaw, başka markaların hepa filtreler bile en fazla 1 senede değişirken...

• Ne işe yarıyo bu
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Streamer diye biz özelliği var o sayede yapıyormuş ama o da ozon yayıyormuş.Ozonun da ciddi tehlikeleri var o yüzden almaktan vazgeçtim.
  • AHOME A kullanıcısına yanıt
    6299a düştüğünde haber etseydin keşke hocam, 100 liram cebimde kalırdı
  • VeterözeR kullanıcısına yanıt

Takip ettiğim bir cihaz değildi hocam. Fiyatı uygun görünce AkAkçe'den bakıp öğrendim daha çok düştüğünü.

• KucukprensTR K kullanıcısına yanıt
    Ozon açıkçası tü kaka denilecek bir şey değil. Miktarı önemli. Eğer 0,1 ppmden fazla değilse sorun yaşanmaz diye bilgiler var. Streamer anladığım kadarıyla elektrik akımı ile yok ediyor zararlıları. Bu aşamada ortaya ozon çıkıyor olabilir. Eğer cihazı kullanıp, mevcut alandaki streamera konu zararlıları yok ederseniz, zaten bir süre sonra streamerın iş yükü azalacağından ozon miktarını da dengelersiniz gibi geliyor. Siz bu bilgiyi hangi kaynaktan edindiniz? Miktar belli mi bir bakmak isterim.

Diğer yandan pis bir hava solumaktansa ozon solumayı da tercih edebilirim. Misal sigara dumanı vb.
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    3 haftadır hava temizleyicileri araştıyorum hocam. Ürün hakkında bilgim yok ama ozon/iyon özelliği bulunan ürünü direk eliyorum.
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    Bence de + - leri toplayıp değerlendirmek daha doğru. Ürünü hala kargoya vermediler, merakla bekliyorum performansını.
  • VeterözeR kullanıcısına yanıt

Yararları aşağıdaki ekran görüntüsünde var hocam. Oldukça başarılı bir zararlı mücadelesi ortaya koyuyor. Diğer hava temizleme neticeleri de bonusu gibi düşünebiliriz.

Avrupa kataloglarında, Avrupa Birliği ozon salınımı sınırları altında olduğunu belirtmişler. Ek olarak benzer bir modelin 0.05 ppm ozon salınımı ölçülmüş.

ABD'de 0.1 ppm 8 saat uygun görülüyor insan sağlığı için.

Açıkçası ben yararlarına okeyim gibi.

• Makineyi beğendim emme 6 bin küsür lira hala benim için yüskek bir rakam...

• Merhabalar bu cihaz ortamdaki nem’i düşürmek için kullanılabilir mi?
  • Nem almazlar ..nem için farklı makina kullanman lazım

• dekareme kullanıcısına yanıt

hocam ben bunun başka modelini (MC70LVM) aldım. Müthiş birşey. koku sensörlü. havayı güzel temizliyor ses de çıkarmıyor. Filtreye gelirsek içinde 5 adet filtre var yedek haznesinde. 2 yılda bir değiştirin yazıyor. yani böylece 10 yıl oluyor.

• birer tane aldım şirkete. ofiste sigara içiliyor maalesef... 2 tane alerjik arkadaş da var. umarım faydası olur.

• Ben de bir tane daha alabilirim bugün geldi güzel alet. Ofiste sigara içiliyor iş görür.

• Fiyat yükselmiş maalesef. 6400 iken görsem alırdım bir adet çocuk için.
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm hocam, yine de takip edin, Kasım ayı kampanya ayı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.