Şimdi Ara

DACİA DUSTER SUV SINIFI 1.LİĞE GİDİYOR.+LODGY de gelirse satışları nereye gider?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
51.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dacia duster 2011 yılında büyük atak yaptı. Aralık ayının suv sınıfı birincisi olmasına rağmen 2011 yılı toplam satış rakamlarında 2. oldu.

Kompakt SUV segmentinin bu yıl da birincisi Nissan Qashqai oldu. 8.465 adet satan modeli 7.985 adetle Dacia Duster izliyor. Geçtiğimiz yıllarda rakiplerine daha fazla fark atan Qashqai’nin rekabetin arttığı bu segmentte tahtının sallantıda olduğunu söylemek çok zor değil.

sizce duster alınır mı? 50.000 TL deri koltuklu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 20 Ocak 2012; 11:50:28 >

• suv duster birincilik
  • bildiğiniz yüksek logan halkımızda jipe binme merakı olduğu için az çok para biriktiren jipe bineyim diye duster alıyor satıs rakamları ondan bu kadar yüksek
  • Bu ülkenin %100 ü asfalt değil, anadolunun heryerinde daha asfalt girmemiş çakıllı çukurlu bölgeler var ve duster tam uyuyor ,az yakıyor, ucuz... vs.
  • her eve lazım bu destur dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Bu ülkenin %100 ü asfalt değil, anadolunun heryerinde daha asfalt girmemiş çakıllı çukurlu bölgeler var ve duster tam uyuyor ,az yakıyor, ucuz... vs.

Bence gösteriş merakından 4x4 e binme merakından satılıyor özeliklede arkası tasarım özürlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir

suv duster birincilik

arabanın arka tasarımı yeter ya :)) yan yana durunca clio ile hemen hemen aynı

• parasına göre güzel araç. adamlarda satışta birinciliğe kadar gelmişse başarılı bir model.
    neden alındığı hiç umrumda bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skunk2.

quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir

suv duster birincilik

arabanın arka tasarımı yeter ya :)) yan yana durunca clio ile hemen hemen aynı

Bence iğrenç arka kısmı önde pek iyi değilde arkaya nazaran idare eder. :)

• Satılıyorsa vardır bir nedeni.
  • forumda ararken dusterın EuroNcapta 3 yıldız almasını konuşmuşlar orada bi arkadaş bu fotoyu paylaşmış
    http://forum.donanimhaber.com/m_47022435/mpage_1/f_/key_duster//tm.htm#56406285

DACİA DUSTER SUV SINIFI 1.LİĞE GİDİYOR.+LODGY de gelirse satışları nereye gider?

• dacia duster EuroNcap test 2011 3 yıldız almış

• gören alıyor ne yapsın.sonuçta zor vazgeçersin.namı değer DACİA
  • Bizim tuketicimiz teneke sever. 3 yildiz ne ya bu zamanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

gören alıyor ne yapsın.sonuçta zor vazgeçersin.namı değer DACİA

"Nam-ı diğer" olacak o, değer değil. Ayrıca DACIA olacak diğeri de, DACİA değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

forumda ararken dusterın EuroNcapta 3 yıldız almasını konuşmuşlar orada bi arkadaş bu fotoyu paylaşmış
    http://forum.donanimhaber.com/m_47022435/mpage_1/f_/key_duster//tm.htm#56406285

Dacia daha güvenli

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

gören alıyor ne yapsın.sonuçta zor vazgeçersin.namı değer DACİA

"Nam-ı diğer" olacak o, değer değil. Ayrıca DACIA olacak diğeri de, DACİA değil.

tatmin oldun mu?bu saçma sapan hareketlerin ne gereği var hala anlamadım şu forumda.şu hareketinden fazla gaza geldiğini anlıyorum.biraz sakin ol ve kendine gel derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 18 Ocak 2012; 18:40:09 >
  • quote:

tatmin oldun mu?

Oldum kardeş, allah razı olsun.
  • Facia Destur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

tatmin oldun mu?

Oldum kardeş, allah razı olsun.

senin de mutlu olmaya hakkın var.mutlu ettiysem ben de mutlu oldum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.