Şimdi Ara

Duster.. Lauret mi Ambiance mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bilen arkadaşlardan rica etsem yardımcı olabilirler mi?
    Duster alma niyetindeyim. Uzun zamandır yüksek paket diye lauret bakıyorum. Lakin ambiance ile lauret arasındaki farklar ne? Değer mi aradaki farka?

Bütçem 65...zorlarsam 70...
    2014 dizel lauret mi?
    2016-2017 dizel ambince mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4x4 ambiance almak daha mantıklı bence. Dıs aksesuarlar sonradan takılabiliyor. Alabildiginiz kadar yeni modelli bir arac alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

4x4 ambiance almak daha mantıklı bence. Dıs aksesuarlar sonradan takılabiliyor. Alabildiginiz kadar yeni modelli bir arac alın.
    Paketler arasında konfor açısından ciddi fark var mı ? Yoksa motor falan hep aynı.

Ayrıca 4*2 düşünüyorum. 4*4'e ihtiyacım olmaz. Şehir ve bazen tarla yolunda kullanacağım.

• Benim tavsiyem 4x4 6 ileri 110 bg. Ama daha yumuşak bir kullanım olacaksa 90 bg 5 ileri de iş görur. Euro5 dCi motor efsane. İş yerinde 2 duster, 3 fluence var en duşuk km 350.000 motorun herşeyi orijinal 1 kez baskı balata değişti.
    Konfor kişiye göre değişir. Mesela ben sadelikten yanayım. Ambiance işimi görur. Ama sen konfora duşkunsen Laurate sana hitap ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Benim tavsiyem 4x4 6 ileri 110 bg. Ama daha yumuşak bir kullanım olacaksa 90 bg 5 ileri de iş görur. Euro5 dCi motor efsane. İş yerinde 2 duster, 3 fluence var en duşuk km 350.000 motorun herşeyi orijinal 1 kez baskı balata değişti.
    Konfor kişiye göre değişir. Mesela ben sadelikten yanayım. Ambiance işimi görur. Ama sen konfora duşkunsen Laurate sana hitap ediyor.
    Yok kardeş üst seviye konfor monfor aradığımız. Zaten şimdi 2008 sembole biniyorum. Öyle üst konfor arabam olmadı ki çok şey bekleyeyim.

Sadece merak ettim acaba önemli bir fark var mı ambiance ve lauret arasında.

Lauret olmasının pek bir espirisi yok diyorsun o halde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.