Şimdi Ara

D-Smart Üyelik İptali Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
131.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tahuudum 8 ekim de bitiyor 9 ekim de mi iptal faxı çekeyim bu ay ücreti aldılar fatura çıktı.

• Mehmet Öz kullanıcısına yanıt

kullandığın gün kadar öde dsmart'ta işlemiyor 1 gün geçti diye benden 1 aylık fatura aldılar

• Arkadaşlat dsmart iptal edecegim ancak neredeyse 1 haftadır müşt hizm telefonu düşmüyor, çalmıyor bile direk hay düşüyor whatsup twitter vs cevap vermiyorlar, böyle bir sorun ile karşılaşan varmı garip geldi bana sanki dükkanı kapatmışlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kb10

Arkadaşlat dsmart iptal edecegim ancak neredeyse 1 haftadır müşt hizm telefonu düşmüyor, çalmıyor bile direk hay düşüyor whatsup twitter vs cevap vermiyorlar, böyle bir sorun ile karşılaşan varmı garip geldi bana sanki dükkanı kapatmışlar gibi

Bazen hat aranamıyor gerçekten ama 5-10 defa tekrar ara diyince düşüyor.

bağlanma kısmı biraz şans işi 2 dk da sürebilir 20 dakika da. neye göre değişiyor ben de anlamadım

karşına çıkan müşteri temsilcisi de şans işi tamamen. Asıl sorun müşteri temsilcilerinin kayıt oluşturma dışında bir etkileri olmaması.

sistemleri feci kötü bir adsl sinyalini aktifleştirmek için bile günlerce sıra bekliyorsun. Gidebileceğin bir binaları da olmadığı için fax ile iptal ettirmek en kolay çözüm

yanlız şöyle bir durum var taahüt süren 1 yıldan fazlaysa ve süresi dolmadıysa şimdiye kadar gelen faturaların indirim bedellerini alma hakları var (kanunu araştırdım 12 aylık taahütlerde ceza, 12 aydan fazla taahütlerde ise kullanılan ayların indirim bedeli ya da kalan aylar artık hangisi azsa o ödenecek)

indirim bedelleri de abartılı olduğu için bana 1600 lira çıktı. Mecbur bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 14 Ekim 2020; 0:40:56 >

• Bu akşam dilekçemi faksladım, eğer SMS ya da dönüş olmazsa BTK'ya mı erişmem gerekiyor?

• Guybrush Threepwood kullanıcısına yanıt

Yazılanlardan genel olarak özetlersek;

iptal süreci fax ve müşteri hizmetleri aşamaları çok sıkıcı.

Btk ise kesin çözüm...

• E-Devlet üzerinden tüketici hakem heyetine kayıt açın. Ordan da çözülmezse savcılık

• 27 dk oldu hala iptal bölümü tel açacak 1 saatta olsa bekleyeceğimn video çekiyorum atıcam youtube falan

edit 1.5 saat sonunda iptal birimine bağlandım iptal ettirin dedim bugünde faxı çektim online androiddten 1.5 tl ye faturama eklettim pdf olarak tarayıp şak diye attım 1 saat geçmeden sms geldi iptal talebiniz gelmiştir diye. bakalım arar güzel bir şey sunarlarsa kalırım sunmazlarsa keyifleri bilir

iptal fax numarası

,0212 478 03 33 kulladığım program cepfaks diye bir şey 1 sayfa fax 1.5 tl ve telefon faturana ekletebiliyorsun. kimliği ve kartın resminide çektim ekledim dilekçeye 1 sayfa halinde pdf yapıp gönderdim olmuş ki hemen şak diye döndüler hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 22 Ekim 2020; 10:37:9 >
  • ugrelll kullanıcısına yanıt

e-devlete sayfası açılmış sanırım şimdi telefonda gördüm akşam pc den bakacağım mh açmıyor kesinlikle menude zaten iptal bölümü yok fatura içine müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştım olmadı. Dediğiniz uygulama tek sayfada mı gönderdi tam olarak ne yazdınız? Ben farklı bir uygulamadan digiturk için faks denedim 2 sayfa yaptı aramadılar beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

e-devlete sayfası açılmış sanırım şimdi telefonda gördüm akşam pc den bakacağım mh açmıyor kesinlikle menude zaten iptal bölümü yok fatura içine müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştım olmadı. Dediğiniz uygulama tek sayfada mı gönderdi tam olarak ne yazdınız? Ben farklı bir uygulamadan digiturk için faks denedim 2 sayfa yaptı aramadılar beni.

22./10./2020

D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI:  uğur

CEP TELEFONU:  

İPTAL İSTENEN ÜRÜN:     X      TV                            İNTERNET                                          TV + İNTERNET

D-SMART ÜYE / HİZMET NUMARASI: : 3626xxx

SMART KART NO: 0000 1512 xxxx

İPTAL SEBEBİ:   kanalların kalitesinin düşmesine karşın fiyatın artması nedeni ile  . D- SMART TV . üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ kabul ettiğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işleminin gerçekleştirİlmesini arz ve talep ederim.

İSİM SOYİSİM:        uğur                                                                                             TARİH: 22-10-2020

imza

böyle yazdım bu sayfanın altına kartın rakamlı yerinin resmini ve kimliğimi arkalı önlü yaptım word dosyasında hallettim

resim çekip ekledim fotokopi çekmedim imzayıda paintte attım kesip worde yapıştırdım. wordü daha sonra pdf yaptım tek sayfa olarak sığacak şekilde ayarladım tek sayfada yolladım 20 dk sonra sms geldi yazılı olarak iptal alınmıştır diye aranacaksınız diye sms geldi.

• ugrelll kullanıcısına yanıt

teşekkürler dostum ben uygulama üzerinden yapıyordum pc de dediğin gibi ayarlayı atayım telefona o zaman.

• Iptal faksı çektim teklif sunmadılar üstelik üyeliğimin bitmesine daha 3 gün varken şak kapadılar yayını. Müşteri hizmetleri açmıyor modülü vereyim mi vermeyeyim mi kaç gün sürem var öğrenemedim

• banada teklif vermediler direkt şak diye yayını kestiler ben hayırdır diye soruncada şak diye sms attılar 7 iş günü içinde eksiksiz teslim edin diye.

• İptal başvurusundan sonra 2 defa aradılar, ama teklifi kabul etmedim. Şimdi "suspend" yazıyor abonelik durumumda. CI-Modül bana mı, onlara mı ait bilmiyorum. Modülü teslim etmek için sms mi beklemek gerekiyor

• Arkadaşlar geçen hafta dsmart üyeliği başlatmıştım ama şimdi iptal ettirmek istiyorum. Aradan 10 gün geçmiştir en fazla. Cayma bedeli çıkar mı ? Hemen iptal ettirebiliyormuyuz ?

• Çıkar ama en fazla indirimsiz 1 ay bedeli alırlar. Caymalarda ya "kullanılan zamanın indirimsiz ücreti" veya "kalan taahhhüt süresince ödenmesi gereken miktar"dan düşük olanı ödenir. Cihaz veya modülü bayiye teslim edersiniz. Kesin bilgiyi bayiden veya MH alabilirsiniz

• selamlar,

bir tanıdığım mayıs.2020de abonelik almış Tv+internet:

"Hoşgeldin (HD) + VDSL2 24Mb e kadar (FTTC) - limitsiz" 84 TL

adres değişikliği söz konusu, yeni adreste fiber var, adsl yok.

bu nedenle nakil ücreti dışında da bir sürü ek ödeme talep etmişler modem kirası vs.

şimdi uygun alt yapı olmamasından dolayı, taahhütü iptal talebi yapsak iptal/cayma cezası ödeme durumunda kalır mıyız?

cayma bedeli ödeme durumunda bir üstteki mesajdaki gibi "kullanılan zamanın indirimsiz ücreti" ni mi ödeyeceğiz?

• Faks kalktı, edevletten iptal dönemi başladı dediler, yine kandırıldık.edevletten dsmart fesih başlığına giriş yapılmıyor.

Faksla uğraşma dışında bi yolu var mı bu işin?

• Merhaba arkadaşlar. 4 senedir mega paket + 16 mgbt sınırsız internet paketini kullanıyorum. Tahattütüm biteli 2 gün oldu. Bir kaç kez aradılar. Belgesel ek paketini de hediye ederek 76 tl den devam edelim dediler. Ben kabul etmedim. Şimdi e devletten iptal başvurusu yapacağım. Benim kullandığım paketin aynısını kullanıp tahattüt yenileyenler var mı ? Varsa ne kadardan yenilediniz acaba ? İptal biriminden aralarsa, ona göre pazarlık yapayım diye sizlere bir sorayım dedm. Güncel olarak bu paketi kaçtan yeniliyorlar acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosuncann

Faks kalktı, edevletten iptal dönemi başladı dediler, yine kandırıldık.edevletten dsmart fesih başlığına giriş yapılmıyor.

Faksla uğraşma dışında bi yolu var mı bu işin?

Az önce denedim sorun yok yapılıyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.