Şimdi Ara

D-Smart Üyelik İptali Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
131.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET in sitesine girdim, sağ altta anlık mesajlaşma kutusundan yazmıştım birde telefon nomu istediler neyse aile paketi film paketi spor paketi hepsi içinde 109 tl den aldım ama 24 mbit de internet vermişler. Kurulum için ne arayan var ne soran her neyse iptal ettireyim bari nasıl olsa kurulmadı dedim bir aradım neymiş efendim sisteme başvurum düşmüş bu yüzden iptal edemiyor muşum. Bana telefondaki bayan 1 hafta içinde vazgeçerseniz iptal hakkınız var demişti ama şimdi arıyorum iptali ancak kurulumu yapılınca olur yoksa olmaz diyor... Ne yapmalıyım acaba kurulum için arayan olursa istemiyorum desem iptal olur mu ? Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim
  • ugrelll kullanıcısına yanıt
    Hocam mail olarak mı attınız pdf iptal belgenizi?
  • n11 üzerinden 1 senelik toplu ücreti ödeyerek satın aldım. Şubatın 20sinde aboneliğim bitiyor. Bugün faks gönderdim ve telefonuma mesaj geldi. Sn abonemiz abonelik iptaline yönelik yazılı talep ulaşmıştır iptal nedeniyle tarafınıza yansıyabilecek olası tutarlar ve iptal süreci hakkında .. aranarak bilgilendirileceksiniz diye. Bakalım şu an bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenkaya16

n11 üzerinden 1 senelik toplu ücreti ödeyerek satın aldım. Şubatın 20sinde aboneliğim bitiyor. Bugün faks gönderdim ve telefonuma mesaj geldi. Sn abonemiz abonelik iptaline yönelik yazılı talep ulaşmıştır iptal nedeniyle tarafınıza yansıyabilecek olası tutarlar ve iptal süreci hakkında .. aranarak bilgilendirileceksiniz diye. Bakalım şu an bekliyoruz.

modül için faks yeni mi geldi gecen sene faksız iade ettim bayiden

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

şu an normal ritüelde işlemlerin hızlı sonlanması için gönderin denilmiş. Ben de gönderdim. Bugün Fesih işlemlerin tamamlandığına dair bilgi mesajı geldi. 1 hafta içinde müsait olduğum zamanda modülü bayiye teslim etmek kaldı sadece.

• benim taahhüt 28.02 de bitiyor oda pazar gününe denk geliyor, iptal talebini 1 marttamı oluşturayım yoksa bir önceki haftamı sizce arkadaşlar  

• quote:

Orijinalden alıntı: st_emx

benim taahhüt 28.02 de bitiyor oda pazar gününe denk geliyor, iptal talebini 1 marttamı oluşturayım yoksa bir önceki haftamı sizce arkadaşlar  

Ayın 25 yada 26 sın da iptal talebini gönder.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • universteli U kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam, 25 i gözüme kestirdim.  

• Benim de taahhütün bitimine 25 gün var. E-devletten iptal işlemini en az kaç gün önceden yapmak gerekir? (Fatura açısından elbet)

• quote:

Orijinalden alıntı: No-One

Benim de taahhütün bitimine 25 gün var. E-devletten iptal işlemini en az kaç gün önceden yapmak gerekir? (Fatura açısından elbet)

Garanti olsun derseniz 1 hafta öncesinden yazın...

• quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

Garanti olsun derseniz 1 hafta öncesinden yazın...

Alıntıları Göster

Teşekkürler. Sonradan bir de sürpriz faturaları ile uğraşmayalım.

• Faks ile denemeyin. Sürüm sürüm süründürüyorlar. Faksı almadık vs vs. haftalar geçiyor.

Edevlette iptal fesih işlemlerine girin. Ama edevlete girerken sağda online banka ile giriş var. Onunla girin.

Herhangi bir bankada online girişiniz var ise hemen giriyorsunuz.

Önceden bir dilekçe hazırlayın. Dilekçede ad soyad, abone no, kart no, telefon, adres, iptal sebebi, nüfus cüzdanı arkalı önlü fotokopi ve imza ve tarih olsun. Sistemden pdf ya da jpg olarak atabiliyorsunuz.

Kağıda hazırlayıp ceple resmini çekebilirsiniz kısa yoldan.

Edevletten yapılınca mecbur kapatıyorlar. 3-4 kere arayıp neden iptal ediyorsunuz diye soracaklar. İhtiyacım yok deyin fiyat sormayın sakın.

Faks çektim tam 2 aydır kapatmadılar. Aramalar kayıt açmalar. En son tekrar edevletten başvurdum. Sürüm sürüm süründürüyorlar. hesabı açık tutup bir de fatura kitliyorlar 2 katı.

Sms gelince en son cihazı bayiye bırakın. Mutlaka hdmi kablosunu da götürün. 5 tl olmayan kablo için 25 tl kitliyorlar sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 4 Mart 2021; 11:39:18 >

• Merhaba Arkadaşlar,

Dsmart üyeliğimi 7 seneden sonra iptal edersem üye olurken verdikleri aşağıdaki receiver benim mi oluyor?

İade etmeme gerek var mı?

• GhostDog kullanıcısına yanıt

Sözleşmenizde cihazın mülkiyeti ile ilgili bir madde olması lazım sanırım.

• 10.ayda dayanamayip taahhut bozup edevletten iptali bastim. Cezasini odeyecez sorun degil, daha onemlisi kafam rahat. TV abonelikleri artik cok bos is geliyor bana.

• D-Smart ve Digitürk abonelikleri sonrası popüler kanalları nasıl izliyorsunuz ?

Belgesel, tlc, müzik kanalları vs nasıl çözüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: arastir

D-Smart ve Digitürk abonelikleri sonrası popüler kanalları nasıl izliyorsunuz ?

Belgesel, tlc, müzik kanalları vs nasıl çözüyorsunuz ?

ip tv takılıyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostDog

Merhaba Arkadaşlar,

Dsmart üyeliğimi 7 seneden sonra iptal edersem üye olurken verdikleri aşağıdaki receiver benim mi oluyor?

İade etmeme gerek var mı?

cihaz mülkiyeti kumanda hdmi kablo her daim dsmartındır üyelik iptalinde bayiye teslim etmen gerekir iptal edipte 7 gün içinde teslim etmezsen

cihaz için 400 tl

kart için 100 tl

kumanda ve hdmi kablo 100 tl

ceza ödersin

• Ocak ayında taahhütüm bitip faks çekmiştim. Sonra edevletten de başvurdum hala kapatmadıkları gibi 2 tane normal fiyattan fatura da giydirdiler. Her Alllahın günü neden kapatıyorsun diye ilk kez arıyormuş gibi yapıyorlar. Ben aramaktan kayıt açmaktan btkya yazmaktan mail atmaktan yoruldum onlar utanmazlıklarına doymadılar daha. Siz siz olun bu firmaya bulaşmayın. Yayınlarına birşey demiyorum, ama iş iptale gelince ahlaksızlar.

• Cuma günü e-devletten dilekçeyi verdim, ertesi gün aradıklarında donduralım vs. dediler, başka da teklif yapmadılar. Zaten ayda 1 lira bile olsa kapatacaktım ama buradaki yorumları görünce bayağı doymuşlar gibi geldi. Cihazın teslimi için en yakın bayiyi söyledi fakat sms falan gelmedi. Kaç gün içinde gelmesi lazım bu sms'in?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.