Şimdi Ara

D-Smart D-Fix Ana Konu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
18
Favori
84.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorum ama yanlış anlamazsanız kart nasıl kırıldı?
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Çocuklar kırmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, bence bayilere bir sorun, onlar en ucuz yoldan halledebilir diye düşünüyorum. Direk dsmartı aradığınızda fiyatı şişirirler diye düşünüyorum.
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Burda ki bayi de kapanmış. Akşam baktım. İnternet den bana yakın başka bayilere soracağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece fikrimi söyledim sizi yanlış yönlendirmek istemem. Çünkü dsmart modül alacağım zaman dsmart sitesine baktım aylık x rakam diyordu bayiyi ararım çok çok daha ucuza aldım. Aynı mantıkla bayi belki çözer bu işi.
  • Merhabalar. Guilde da ve kanal degisimleri sonrasi gelen info barinda kanallarin buyuk kisminin adi ve icerigi gozukmuyor. Komple yeniden kurulum yaptirdim tv ye ama sadece ilk sinema kanallarinin fln ismi degisti gerisi yine yok. Sadece benim basima mi geldi bu? Baska kimse de yasiyor mu? Caresi var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Dsmart dekoder kullanıcsıyım anten bozuk. Cam modül için herhangi bir kablo gerekiyormu Arçelik led tv eski 2012 den kalma bir TV ama CI girişi var herhangi bir kurulum gerekmeden kartımı modüle takıp çalıştırabilirmiyim ? Bilen arkadaşlar varsa sevinirim televizyonsuz kaldım 5 gündür  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 3 Ocak 2021; 13:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Merhaba arkadaşlar, Dsmart dekoder kullanıcsıyım anten bozuk. Cam modül için herhangi bir kablo gerekiyormu Arçelik led tv eski 2012 den kalma bir TV ama CI girişi var herhangi bir kurulum gerekmeden kartımı modüle takıp çalıştırabilirmiyim ? Bilen arkadaşlar varsa sevinirim televizyonsuz kaldım 5 gündür  

Antensiz nasıl izlemeyi düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Antensiz nasıl izlemeyi düşünüyorsunuz?

Alıntıları Göster

Bende bilmiyorum bir halt sandım cam modülleri içindeki yazılım sistemiyle tv ye aktarıyor falan diye. Anten kablosu lazımsa ne yapıyım cam modülü eksantrik işler yapıyorlar güzel bir cihazmışcasına he dekoder he cam modül.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Bende bilmiyorum bir halt sandım cam modülleri içindeki yazılım sistemiyle tv ye aktarıyor falan diye. Anten kablosu lazımsa ne yapıyım cam modülü eksantrik işler yapıyorlar güzel bir cihazmışcasına he dekoder he cam modül.

Alıntıları Göster

Modül sayesinde gereksiz uydu cihazı, gereksiz kumanda kalabalığı olmuyor. TV içerisinden hallediyoruz herşeyi.

• Arkadaşlar merhaba

Philips TV D-fix modül kullanıyoruz kanallar gelmişti ama açılmıyordu.
    Tekrar kurulum yapmak için TV fabrika ayarlarına aldım D-Smart kurulumu yapıyorum ama hiçbir kanal bulmuyor.

Diğer kurulumlar da kanallar kanallar geliyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • N11 de satılan d fix çalışıyor mu arkadaşlar. D. Smart müşteri tems. aradığımda burdan alınan modüllere destek vermiyoruz dior. Yakın sürede alan var mıdır N11 den dfix modül.

• ANLT kullanıcısına yanıt

merhaba,

d-fix i n11 den aldım bende çalışıyor.

Ayrıca dsmart online işlemlere girdiğinizde de aboneliğinizi görmeniz lazım

• ANLT kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce n11 den almıştım modülü şimdi yenisiyle değiştiriyorlar.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

fabrika ayarına döndüğünüz için yeni frekansı girmeniz gerekiyor olabilir tv güncellemesini yapıp tekrar deneyin.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    D-Smart aradı modül değişimi yapılacak, alt yapı değiştiği için bendeki modül desteklemiyormuş.
  • Ben de mülkiyeti bana ait bir kart ve modül kullanıyorum.Alalı 10 yıl olmuştur.Next receiver ile beraber vermişlerdi.Şu an Dsmart aktif üyesiyim.

Az önce çağrı merkezini aradım.Teknik bölüme bağlandım.Değişim konusunu sordum.Haberimiz yok dedi.Israr ettim.Bekletti birilerine sordu.Onlarında haberi yokmuş.

Nasıl iş anlamadım.Bendeki modül değişecek mi devam edecek mi çözemedim.

• n11 den modül satın alan varmı ? süreç nasıl işliyor? n11 sağlam mı ?

• Recpkt R kullanıcısına yanıt
    Aldım kullanıyorum. 3 ay oldu sanırım, şuan bir problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

Aldım kullanıyorum. 3 ay oldu sanırım, şuan bir problem yok.

Hangi mağaza hangi paket ve süreç nasıl işledi? Fatura falan çıktımı

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.