Şimdi Ara

D-Smart D-Fix Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
18
Favori
84.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.dsmart.com.tr/Teknolojiler/D-Fix

D-Smart D-Fix Ana Konu

D-Smart D-Fix Ana Konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  D-Smart D-Fix Ana Konu

D-Smart D-Fix Ana Konu

D-Smart D-Fix Ana Konu
  • Banada mail olarak geldi d-Fix. Normal modül kullanıyorum ama ne fark var anlamadım 4k zengin İçerik falan yor güldürdü epey :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modülü kullanan varsa biraz bilgi verebilirmi
  • Bu ana baba konulardan nefret ediyorum. Bir modül konusu var işte daha ne istiyorsunuz.

• D-Fix demek, Direk olarak size fix yapıp otutturduk demek. 15 tl ye verdiğin hizmeti 2-3 katı pahalıya vermek demek.
    Yeni ambalaj ürün aynı.
  • Aile paketi icin 24 TL istiyorlar (otomatik odeme talimatiyla 23).

Etrafta kablo, reciver vs olmamasi ve 4k destegi sebebiyle tercih etmeyi dusunuyorum. Var mi kullanan eden?
  • Selam arkadaşlar,
    D-smart D-fix'in reklamlarını televizyonda gördükten sonra hemen araştırmaya koyuldum ve her şeyi çok ayrıntılı anlatan bir web sayfası bulmayı başardım. Bu ürün D-smart şifreleme sistemi ile uyumlu çalışarak, D-smart kanallarını izlemeye olanak sağlayan bir ürün. Açıkçası bilinen ve Common Interface (CI/CI) girişlerine takılan Ca-Modul'den bir farkı yok. D-smart kanallarını, D-smart uydu alıcısına gerek kalmadan; ister uydu alıcılı televizyonunuzda, isterseniz HD uydu alıcınız da izlemenize imkan veriyor.

Daha önceden de bu şekilde bir ürün vardı. D-smart Ca-Modül diye bilenen şeye şimdi D-smart D-Fix diyorlar. Tek farkı, daha önceki satış modelinde ürünü sadece peşin satın alabiliyorken, şimdi D-Fix ile aylık ödemeli (aylık faturalı) olarak da satın alabiliyormuşuz. Aylık faturalı veya peşin ödemeli sahip olunabilecek bu ürüne;

http://www.sinemabelgesel.futbol/d-fix sayfasından ulaşabilirsiniz.

http://www.sinemabelgesel.futbol/d-fix

D-Smart D-Fix Ana Konu

• eteksen kullanıcısına yanıt
    la bu edir

210a full paket modül aldıydım iyiki almışım
  • Merhaba,

Bu haftaki d-smart bültenimde d-fix in haberini gördüm. Çok beğendim. Kesinlikle kullanmak isterim ancak benim televizyonumda (Samsung UE40C7000 ) CI modül yuvası bulunuyor ama arkasında tek bir anten bağlantısı var.
    Sanıyorum bu durumda kullanmam mümkün değil dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saltug

Merhaba,

Bu haftaki d-smart bültenimde d-fix in haberini gördüm. Çok beğendim. Kesinlikle kullanmak isterim ancak benim televizyonumda (Samsung UE40C7000 ) CI modül yuvası bulunuyor ama arkasında tek bir anten bağlantısı var.
    Sanıyorum bu durumda kullanmam mümkün değil dimi?

5 yıldır olan şeyi yeni gördüysen tebrik ederim. Ayrıca bu televizyonda dahili uydu alıcı olmadığından Dsmart kanalları modülle izlenemez. Televizyondaki modül girişi kablo tv ve karasal dijital için konulmuş.

• merak ettigim konu su.....bu hizmet net uzerinden degil mi? stream olarak aliyoruz, buraya kadar hersey tamam...hd teknoloji oldugu da soyleniyor, ( 4k falan gectim ) izledigimiz programlar boyut olarak kac gb tutar dusunebiliyor musunuz.? ( power user lar gayet ne demek istedigimi anladilar.. )

ulkenin internet politikasi 50/75/100 gb gibi kullanim kotali yalan tabirle limitsiz olduguna gore, bu limitler asildiginda 3 gb hiza indirilen internet hizi akabinde hd yayina evde internet sorfu ile akici ulasabilme ımkani yok.

bununla ilgili birkac arastirma yaptim kimse bu konuya deginmemis. dsmart in bu sistemi sizden internet baglantisi istedigine gore, bunu benim gibi farkinda musterilere satablmek icin kullanim kotasiz internet de saglamak zorunda. yoksa call center da '' ee nette cok surf yapmis kotanizi bitirmissiniz, o yuzden takiliyordur yayininiz, biz yayini asgliyoruz, internet baglantinizi degil '' kelamlari ittirilecektir bunyenize.

sirf aylik kullanim kotalari yuzunden bu sistem islemez. alan birsuru insan da magdur olacaktir. ( ayni kelam tivibu veya baska platformlar icin de gecerli )

iyi calismalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardbop

merak ettigim konu su.....bu hizmet net uzerinden degil mi? stream olarak aliyoruz, buraya kadar hersey tamam...hd teknoloji oldugu da soyleniyor, ( 4k falan gectim ) izledigimiz programlar boyut olarak kac gb tutar dusunebiliyor musunuz.? ( power user lar gayet ne demek istedigimi anladilar.. )

ulkenin internet politikasi 50/75/100 gb gibi kullanim kotali yalan tabirle limitsiz olduguna gore, bu limitler asildiginda 3 gb hiza indirilen internet hizi akabinde hd yayina evde internet sorfu ile akici ulasabilme ımkani yok.

bununla ilgili birkac arastirma yaptim kimse bu konuya deginmemis. dsmart in bu sistemi sizden internet baglantisi istedigine gore, bunu benim gibi farkinda musterilere satablmek icin kullanim kotasiz internet de saglamak zorunda. yoksa call center da '' ee nette cok surf yapmis kotanizi bitirmissiniz, o yuzden takiliyordur yayininiz, biz yayini asgliyoruz, internet baglantinizi degil '' kelamlari ittirilecektir bunyenize.

sirf aylik kullanim kotalari yuzunden bu sistem islemez. alan birsuru insan da magdur olacaktir. ( ayni kelam tivibu veya baska platformlar icin de gecerli )

iyi calismalar.

Hocam benim bildiğim bu ip tv değil net filan istemiyor. Turksat artı uydu alıcı istiyor. Yanlışım varsa düzeltin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba
    bu modul ınternet baglantısıyla ılgısı yok yenı nesıl tv lerde kart yuvası hazır gelıyor dahılı uydu alıcısı olan modellerde
    normal uydu alıcıya modul takmaktan farkı yok

2 sene once alayım dıye nıyetlenmıstım kanal degıstırme hızları kafama takıldı o yuzden vazgectım
    tek kumanda ıle kablo karmasası olmadan ayrıca kanalları sıraya dızebılme dusuncesı cok guzel
    ızlemedıgımız ıvır zıvır bırsuru kanal var sonucta

son cıkan cıhaz aynı ıse sadece ısım farklı ıse kanal degıstırma hızını fark ettırırmı bılemem
    konunun dahada kalabalıklasması kullananların yorumlarını katması lazım kı bızde kafamızdakı soruları sorarız

varsa kullananlar kanal degıstırme hızları ( sıfrelı kanalları cozme hızı ) nasıl dıye bılgı verırlerse sevınırım

harıcı kutudan yavas dıye bılıyorum
  • hardbop H kullanıcısına yanıt
    Uydu modülü bu hocam.netle alakası yok.hani tv içinde gelen uydu alıcıları var ya o hesap.bunuda yuvaya takıyosun anten kablosunu bağlıyosun o şekil çalışıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu D-Fix modülle kanal sıralamasını istediğimiz gibi yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

bu D-Fix modülle kanal sıralamasını istediğimiz gibi yapabiliyor muyuz?

Evet. TVnin uydu alıcısı varsa orda istediğiniz gibi değiştirin. Ya da uydu alıcınız varsa ayrı orda istediğiniz gibi yaparsınız.
    Modül bir uydu alıcısı gibi değildir.
  • kumanda ve cihaz kalabalığından kurtulmak için çok güzel bir sistem. 4 yıldır modül üyesiyim. son 1 yıldır CI+ modül kullanıyorum. ama malesef LG televizyonumda uydu alıcısı yok 2012 model bir tv.. ama görüntüsünden falan çok memnunum hiç değiştirmeyi düşünmedim. uydu alıcısında kullanıyorum. modül büyük kolaylık.. oraya buraya rahatlıkla taşıyorum istediğim yerde izliyorum.

d fix fiyatları çok saçma sapan olmuş yalnız.. 200 liraya peşin almıştım ben haziran 1 e kadar aboneliğim var bakalım sonra ne olacak.
  • Arkadaslar ben digiturk kullanıyordum.dün itibariyle dsmart de fix e geçiş yaptım.eve gelip kurulumu yaptılar.suan kullanıyorum.gayet de memnunum.dedikleri gibi kablo ve kumanda fazlalığı yok gayet temiz bir görüntü var ve iyiki d smart a geçmişimm diyorum. Kanal geçişlerine gelince.yeni tv lerde evet kanal geçişleri yavaş lakin d fıx takıldıktan sonra kanal geçiş hızları da arttı.kanal sıralaması da yapıyorum..sorusu olan varsa sorabilir yardimci olmaya çalışırım.iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.