Şimdi Ara

D-Smart D-Fix Ana Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
18
Favori
84.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

Hocam yukarda yazmıştım.Oa servisleri görüntülenemiyor falan diyordu.Samsung'un kendisinede sordum modül yada kartınız arızalıdır dedi.Bende bayiden yeni kart istedim yeni bilgileri o karta tanımladı ve çözüldü olay.Şuanda adıbelli iletişimi d-smarta falan şikayet etmekle uğraşıyorum.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam bende oyle yapayim

Tesekkurederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük sinyal kalitesinden muzdaribim.

Bütün diğer kanallari sikintisiz izliyorum.

50 d-smart kanalindan şansıma denk gelirse 1 2 kanal izliyorum 1 dk sonra gidiyor bir daha açamıyorum.

Sorun nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Düşük sinyal kalitesinden muzdaribim.

Bütün diğer kanallari sikintisiz izliyorum.

50 d-smart kanalindan şansıma denk gelirse 1 2 kanal izliyorum 1 dk sonra gidiyor bir daha açamıyorum.

Sorun nedir?
    Merhaba size diğer topicten de yazmıştım ama modülü başka yerde deneme şansınız var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiramisu35

Merhaba size diğer topicten de yazmıştım ama modülü başka yerde deneme şansınız var mı acaba ?

Alıntıları Göster
    akşama deneyeceğim bakalım
  • Arkadaşlar yeni aboneliğe geçmek isteyenler için 2 günlüğüne cam modül aile spor paketli 85 tl . İsteyen olursa benimle iletişime geçebilirler :)

• quote:

akşama deneyeceğim bakalım

Alıntıları Göster
    Son durum nedir hocam ?

• Arkadaşlar , bende seg tv var 43sc7600

cam modülü kolay kurulum çalışmadı, sanırım öyle bir şey varmış. allah belasını versin müşteri hizmetleri tv üreticisine, tv üreticsi d smarta attı, sonra bir şekilde kanallar geldi.

Sadece discovery, net geo tarzı kanalları izleyemiyorum. bu kanallar hiç yok. kanallar 100 den başlıyor. 132. kanal ın adı yok boş yani. Bu kanallar için almıştım halbuki.
    yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Son durum nedir hocam ?

Alıntıları Göster
    d smarta verdim modüle bakacaklar problem varsa söyleyecekler.

birde modülde yazılım sorunu varsa yazılım güncelleme için 20 tl para istediler. neden dedim? aldığınız yerin atması gerekiyordu atmadıysa biz 20 tl alıyoruz dediler ki burası d smart yetkili servisi?

neyse akşama modülde sıkıntı var mı netleşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: curufperlit

Arkadaşlar , bende seg tv var 43sc7600

cam modülü kolay kurulum çalışmadı, sanırım öyle bir şey varmış. allah belasını versin müşteri hizmetleri tv üreticisine, tv üreticsi d smarta attı, sonra bir şekilde kanallar geldi.

Sadece discovery, net geo tarzı kanalları izleyemiyorum. bu kanallar hiç yok. kanallar 100 den başlıyor. 132. kanal ın adı yok boş yani. Bu kanallar için almıştım halbuki.
    yardımcı olabilecek var mı?
    frekans aramadan özel frekansları gir öyle arat.

https://www.dsmart.com.tr/kanal-frekans-listesi

• Arkadaşlar Pazartesi D-fix modül aldım, kanalları izleyebiliyordum. Yağmurlu hava başlayınca (İstanbul) hiçbir d smart kanalında sinyal yok. Apartmanda ortak uydu kullanıyoruz.
  • curufperlit C kullanıcısına yanıt
    Menü>Kurulum>Manuel Arama menüsünde aşağıdaki bağlantıdaki kanallardan eksik olanları aratın.

https://www.dsmart.com.tr/kanal-frekans-listesi?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR
  • quote:

d smarta verdim modüle bakacaklar problem varsa söyleyecekler.

birde modülde yazılım sorunu varsa yazılım güncelleme için 20 tl para istediler. neden dedim? aldığınız yerin atması gerekiyordu atmadıysa biz 20 tl alıyoruz dediler ki burası d smart yetkili servisi?

neyse akşama modülde sıkıntı var mı netleşecek.

Alıntıları Göster
    Modüle nasıl yazılım atacaklar siz tvde kullanmıyor muydunuz ?

• quote:

Modüle nasıl yazılım atacaklar siz tvde kullanmıyor muydunuz ?

Alıntıları Göster
    evet tv'de. bilmiyorum.
  • yeni üyelik almam lazım modül olarak mega paketi en ucuza nasıl alırım?
  • Arkadaşlar dün 180.00 TL ye 12 aylık Film - Dizi paketli D-Fix satın aldım. Lg Tv de tüm turksat kanallarını yeniden oto ayar olarak yaptım. Fakat Nat-Geo ve Fx kanalları listede çıkmadı sinema ve diğer kanallarda sorun yok.
    Manuel aramada ise D-Smart kanallar listesindeki frekanslar Tv de gözükmüyor. Nasıl ekleme yapıcaz bilgisi olan varmı.

@YunusPhp benim gibi bayiye giderek daha uyguna pazarlık ile alabilirsin.
  • Televizyonumda modül girişi yok. Redline ts5000 ci hd plus cihazım var bu gün d-fix modülü getirip kurdular.Kanal sıralamadı dışında herşey normal zira kanallar uydu cihazımın otomatik aramada bulduğu sıraya göre yerleşti.Mersk ettiğim şey bu modülün Firmware güncellemesi yapılması gerekiyormu.Mevcut firmware sürümü kaç.Eğer güncelleme gerekiyorsa uydu cihazım üzerinden bunu nasıl yapacağım?

• selam arkadaşlar. ben 9 senelik bir digitürk kullanıcısı olarak bu aralık ayından sonra d-smart'a geçmeyi düşünüyorum. sizce d-smart avantajları nelerdir, sinema ve dizi kanalları nasıl. spor kanalları da bayağı varmış. merak ettiğim d-smart'a geçersem hangi marka dekoder getiriyorlar, ayrıca dekoder uygulama arayüzü nasıl.

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi formlar.
  • Ben 21.85 e dfix mega hd paket kullanıyorum şuan belgesel kanallarından şikayetçiyim. Sürekli eksildi belgesel kanalları. Film kanalları da vasat seviyede. Ocak ayında aboneliğim bitiyor. Ben de kararsızım seçeceğim platform konusunda. Digiturk desen fiyatları verdikleri hizmetlere göre çok orantısız.

• kenanclk kullanıcısına yanıt
    O kanalların frekansı aynı, ancak o frekans seviyesi çok düşük. Çanakta ince ayar yaptırmak gerekiyor. Merkezi sistem kullanıyorsanız bu iş biraz sıkıntılı oluyor. Çanak size aitse ince ayar yaptırın

• Beyler ben de National Geographic kanalları çıkmıyor D smart frekans listesinde en altta gruptakilerin hiçbiri çıkmıyor bir de Discovery çıkmıyor sadece Discovery Science var. Ben belgeseller için almıştım. LG webos için kanal listesi olan var mı? bir de öyle deneyim diyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.