Şimdi Ara

D-Smart D-Fix Ana Konu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
18
Favori
84.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dsmart uydu var, dfix gecmeyi dusunuyorum. Yeni tv aldum. Evde ortak yayin da digiturk de var ayni cikistan turksat uydu yayinida. Tv kurulum servise gelen eleman, turksat uyduyu tvnin uydu kismina kurdu, digiturk yayinida kanal kismina kablolu secenegi ile kurulum yapti. Dsmart uydu cihazida hdmi ile tv ye bagli. Elemana eger ben dfix alip kartli dsmart izlesem olur mu? dedim.
    Olmaz abi. Dfix kartli yayin kanal kismina kuruluyor , digiturku kaldiracaksin anca ole izlersin. Ya digiturk yada dfix Dedi.
    Dogruluk payi nedir? Dfix i uydu kisminami kuruyorsunuz yoksa kanal kisminami?
    Tv samsung; menuden Anten tipi kismina girip, Kablo(digiturk ortak yayin) veya Uydu secilip(turksat) izlenebiliyor suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Turksat uydu kısmına kurdu dediginiz yere dfix kuruluyor. Ya da şimdi dfix taksaniz, şifreli kanalları acar ama kanal sırası olmaz. Uydu kurarken dfix seçilip arama yaptırılinca dsmart sıralaması ile gelir kanallar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Turksat uydu kısmına kurdu dediginiz yere dfix kuruluyor. Ya da şimdi dfix taksaniz, şifreli kanalları acar ama kanal sırası olmaz. Uydu kurarken dfix seçilip arama yaptırılinca dsmart sıralaması ile gelir kanallar.
    Yani dfix kanallarini uydu kisminami kuruluyor.

• Slm ilgilenen olursa bütün kanallar açık aylık 17 tl den devredebilirim dfix modül kart benim üzerime kullanım size ait

Tahatutt baslangici 07.10.2018

Tahatut Bitiş 06.10.2020
    Mega Hd Paket

Belgeselsever + Eglencesever paketi 07.10.2019 kadar hediyeli bitim zamanı arayıp devam ettirmeye çalışabilirim

Toplam ucret : 350tl filan ediyor sanırım 20ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir arkadaşım için d fix almak istiyoruz. tv de modül girişi yok d fixe uygun uydu alıcısı var mı acaba? tavsiye edebilecek bir model var mı
  • Merhabalar,

Lg 620 smart tv için dfix aldım ürünü tv ye taktığımda cl yükleniyor diye bir yazı beliriyor ve sinyal gidiyor

ayarlar da cl bilgisi diye bir yer var tıklayınca bi süre bekliyor ve sonra deneyin diyor

tekrar kanalları aratmak istediğimde ise

bir servis op. seçin bölümünde
    .digitürk eutelsat
    .digitürk turksat
    .yok

seçenekleri mevcut buralardan da kanal bulamıyor

konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı acaba

ürün bu
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-smart-d-fix-modul-ci-digital-4k-uhdfhd-12-ay-ailespor-paketli-P262858530

• CI D-fix modül kullananlar memnunlar mı?
    Kanal değiştirirken hızı nasıl?
    Görüntü kalitesine etkisi nasıl? (Sanırım görünütü kalitesi, TV'nin dahili uydu alıcısına bağlı)

2010 yılında almış olduğum harici D-Smart HD Uydu alıcısı artık iyice yavaşladı. Özellikle kanal listesini görmek istediğimde bazen çok geç tepki veriyor. Haftada bir kaç kez prizden çekip, 3-5 dk bekleyip, yeniden prize takarak resetleme yapmak durumunda kalıyorum.

Aboneliği yenilerken "CI D-fix ile mi devam etsem" diyorum AMA abonelik SANKİ modül-kart ikilisine tanımlı gibi. Yani mevcut D-Smart uydu receiver yerine CI D-Fix modül ile devam etmek istersem, 10 yılı aşkın devam eden sürekli aboneliğimin pek bir hükmü kalmaz gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-30A640B69

https://www.philips.com.tr/c-p/32PHS4131_12/4100-digital-crystal-clear-oezelligine-sahip-ultra-ince-led-tv/ozellikler

bu televizyonda cl+ modül mevcut. dfix'i bu tv de izleyebilir miyim.
    Dsmart modül, modül girişi olan tüm tv ve uydu cihazlarında çalışır.
  • Arkadaşlar acil yardım. N11 sitesinden on ödemeli dfix film dizi modül aldım. 2 gün sonra bana bu mesaj geldi. Normal mi?

D-Smart faturalama sistemimiz hakkinda onemli bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Ilk faturaniz aboneliginizin basladigi 27 Mayis 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihleri arasindaki 35 gunluk bedeli kapsayacaktir. Bu uygulama ilk faturaniza mahsus bir durumdur, bundan sonraki aylarda faturaniza aboneliginizin aylik ucreti yansitilacaktir. Odeme yapmak ve detayli bilgi almak icin Online Islemler Merkezi'mizi kullanabilirsiniz.https://onlineislemler.dsmart.com.tr B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igdirnet -- 28 Mayıs 2019; 12:25:27 >
  • igdirnet İ kullanıcısına yanıt
    bizde dayımla aldık aynı mesaj geldi aradım müşteri hizmetlerini sistemsel hata dediler.

Ancak bu fiyata imkanı yok veremezler bir açık var satıcılar bu hatadan ucuza veriyorlar.faturada bana aylık dsmart go olarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

bizde dayımla aldık aynı mesaj geldi aradım müşteri hizmetlerini sistemsel hata dediler.

Ancak bu fiyata imkanı yok veremezler bir açık var satıcılar bu hatadan ucuza veriyorlar.faturada bana aylık dsmart go olarak geliyor.
    Bilgi için teşekkürler.
  • Arkadaşlar dfix modüller cı+ özellikli yazıyor. Bendeki Goldmaster 1050 modül özelliği cı yazıyor.

Dfix modülle goldmaster 1050de kayıt yapıp bilgisayara atabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freddia

Arkadaşlar dfix modüller cı+ özellikli yazıyor. Bendeki Goldmaster 1050 modül özelliği cı yazıyor.

Dfix modülle goldmaster 1050de kayıt yapıp bilgisayara atabilen var mı?
    dfix cam modül ile goldmasterda değilde redline ts 5000 de usb ye kayıt yapıp her yerde izliyorum.muhtemelen goldmaster da kayıt özelliği destekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igdirnet

dfix cam modül ile goldmasterda değilde redline ts 5000 de usb ye kayıt yapıp her yerde izliyorum.muhtemelen goldmaster da kayıt özelliği destekler.

Alıntıları Göster
    benim kesin olarak goldmaster 1050'ye yazılım atmadan dfix modülle yayınları izleyip kayıtlarını pc'de izleyebilen birinden teyid almam lazım.

bende eski dsmart modül var ama cı+ mı cı mı bilmiyorum onunla sorunsuz kullanıyordum Ama şimdi dfix alıcam ve dfix için cı+ yazıyor.

Geçen yıl tivibunun da tıpkı dsmart gibi cı+ modülünü bu makinada kullanabilmek için octagon yazılımı yüklemek gerekiyordu. Ama o yazılımla sadece yayınlar açılıyordu kayıtları makinada izliyordun pc de açmıyordu.

• dfix'i goldmaster cihazda deneyen bilen kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaywalker06

D smart dfix modül aldım çok memnunum kanalları istedigim gibi sıralıyom sorunsuz problemsiz goldmaster 1050 de kullanıyorum d smartın hd kalitesi harika ayna gibi kullanıyorum bbc earth bayıldim harika bir kanal iyi d smarta geçmişim bunu 3 yıllık digitürk üyeligini bitirmiş biri olarak söylüyorum anlamadıgım aylık 15 tl ye bu platformu kullanıpta hala mız mız lananları anlamıyom digitürkte 15 tl ye ulusal kanalları bile izletmiyolar o ulusal kanalların da çogu sd yayın yapıyor sadece ingiltere premier ligi bile d smartın parasını hak ettigini gösterir
    merhaba siz goldmaster 1050 ile dsmarttan usbye kayıt yapıp pc de açmayı denediniz mi? izleniyor mu Bende de 1050 var ve Bu bilgiye ihtiyacım var kayıtlarımı bilgisayarda tutabilmem için Ona göre bende dfix alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: igdirnet

Alıntıları Göster
    Bende de aynı cihaz
    redline ts plus 5000 ci var.

Temmuz da dsmart modül almayı düşünüyorum. Benim sorum da modül takınca da yine kanal listesini istediğimiz gibi düzenleyebiliyormuyuz?

Mesela
    1.kanal bbc earth
    2.Kanal Nat geo
    3.Kanal discovery channel olsun
    gibi modülsüz bu şekilde oluyor ama hiç modül kullanmadığım için sorma gereği duydum.

• ayhan515 A kullanıcısına yanıt
    Modülün en büyük iki avantajı;

1.) İstediğiniz cihazda kullanabildiğiniz için görüntü kalitesi yüksek olan cihazlarda kullanma rahatlığı
    2.) Kanal listesini dilediğiniz gibi düzenleme imkanı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

Modülün en büyük iki avantajı;

1.) İstediğiniz cihazda kullanabildiğiniz için görüntü kalitesi yüksek olan cihazlarda kullanma rahatlığı
    2.) Kanal listesini dilediğiniz gibi düzenleme imkanı :)
    Teşekkürler cevabınız için keşke tivibu da da uygun fiyatlı modül olsaydı. Neyse ki dsmart ta fazladan viasat history, Docubox ve eurosport 2 var.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.