Şimdi Ara

D-Smart D-Fix Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
18
Favori
84.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: techturch

Mevcut Filbox modül kullanıcısıyım ve gerek film kanallarının kalitesinden, gerekse film kanallarındaki düşük sinyal probleminden dolayı D-Smart modül almak istiyorum. İlk abonelikte en uygun olarak nasıl alabilirim? (Film dizi paketi)
    D-Smart D-Fix çalışıyor Sony Bravia W805C TV var bende. Uyumlu kart TV'de. PM'den cevap veremedim cep telefonumu onaylatmamı istiyor bilginiz olsun. İyi akşamlar.
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende eski d smart modül var şu anda kapalı bunu açtırıp izleyebilirmiyim bendeki dfix olmayan eski tip modül bilginiz varmı.Tsk.

• ruzgarboy64 R kullanıcısına yanıt
    Mümkün olacağını zannetmiyorum fakat dsmart müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ön ödemeli D-Fix aile spor paketi için müşteri hizmetlerini aradım. Ön ödemeli olarak sadece mega paket sattıklarını aile spor paketi satmadıklarını söylediler. Mega Paket için de 590 lira istiyorlar:) N11, Hepsiburada gibi yerlerde ön ödemeli aile spor paketini uygun fiyata verenler var ama direkt Dsmart'tan satın almak daha güvenilir olur diye düşünmüştüm. Şimdilik bu fiyatlarla ön ödemeli modül satın almak akıl kârı görünmüyor. İlla faturalı ve taahhütlü satmaya çalışmalarına da bir anlam veremedim açıkcası.
  • yuksek kullanıcısına yanıt
    Aile spor paketli cam modül 199 tl. mega paket olarak da 399 tlye satılıyor.12 aylık peşin fiyatı bunlar.Mh neden bahsetmedi size anlamadım nerde oturuyorsunuz İzmirdeyseniz yardımcı olabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiramisu35

Aile spor paketli cam modül 199 tl. mega paket olarak da 399 tlye satılıyor.12 aylık peşin fiyatı bunlar.Mh neden bahsetmedi size anlamadım nerde oturuyorsunuz İzmirdeyseniz yardımcı olabilirim?
    Evet, N11'de 180-190 arası fiyata satıyorlar. Benim direkt Dsmart müşteri hizmetlerini arama nedenim, diğer satıcılarla yaşanabilecek olası aksiliklerdi. Hatta bu fiyatlara satanlar olduğundan telefondaki kişiye bahsetmeme rağmen o şekilde satışlarının olmadığını söylemelerine şaşırdım. İzmir'e epey uzağım. İlginiz için teşekkür ederim.

• @yuksek kesinlikle doğru düşünmüşsünüz.Bulunduğunuz şehirdeki en yakın bayiiden işlemi yaptırmanız hem bayi arkadaş için hem de sizin için daha iyi olur.Şu an fiyatlar zaten yükselmiş durumda böyle peşin ödeyerek daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.Kampanya devam ediyor çünkü.
  • Tiramisu35 T kullanıcısına yanıt
    O zaman müsait bir zamanda bir bayiye uğrayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xnet

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Peki ben kablo TV cam modül le birlikte kullanabilirmiyim

• Dizi-film paketini n11'den aldim, 11.11 indirimiyle 176 liraya geldi 12 ay. Filbox'un igrenc film kanallarina gore cok cok daha iyi, ayrica belgesel kanallari da 10 numara. Fox crime, fx hd, id, fox life,CNN, discovery''ler, nat geo'lar, animal planet vs... Ccam'den de HBO, Eurosport, canal+ vs... Var, benim icin super oldu.

• Merhabalar. Yeni üyeyim. Öncelikle yanlış yere soru yazıyorsam affola. Ben de 11.11 de dsmat fix film dizi paketine üye oldum. cı modül geldi. (Cı+ değil). Vestel 43ub9100s model televizyonuma taktım. Çanak merkezi değil. LNB kaliteli yeni. Kabloyu da yakın zamanda değiştirdim. Film kanalları discovery grubu iyi. Çabuk sayılabilecek bir sürede açılıyor. Net geo grubu ve fx grubu kanallar ise en az 12 saniye sonra açılıyor. Bazen açılmıyor başka kanala gidip gelince açılıyor. Açıldıktan sonra peşpeşe olan kanallarda net geo wild net geo people gibi değişim yaptığımda çabucak yayın geliyor. Sinyal seviyesi ve kalitesi %100. Sinyal yenileme yaptım. Değişen birşey yok. Teknik desteği aradım sinyal seviyesi ve kalitesi yalancıdır çanak ayarı yaptırın dedi. Tabir aynen bu. Şaştım kaldım. Sorunu yaşayan ya da anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arf19 -- 15 Kasım 2018; 22:56:37 >
  • Modül cı+ olmadığı için yazılım yükleme yeri yok. En azından sizin 6 sn de açılıyormuş ben bildiğiniz ağaç oluyorum. Modülle ilgisi olup olmadığını da sordum yok modül sadece şifre çözer dediler. Acaba geç mi çözüyor diyecektim ama diğer kanallarda problem olmayınca aptal muamelesi görürüm diye sustum Bilemedim artık size ayrı bana ayrı cevap. Modülle de ilgisi olabilir bunun frekansla da. Çünkü sorunlu frekanslar aynı. Müşteri hizmetleri de geçiştiriyor sanırım. Ben bugün yine de çanak anteni biraz oynatacağım. Belki gerçekten sinyal ve kalitesi yalancıdır. Bu arada benim cı modülün en son yazılım atılma tarihi 2009 görünüyor.

• Sorun çözüldü. Çanak falan oynamayın. C+ modül değişimi isteyin. Doğrudan çözülüyor. CI modül ile ilgili imiş. Değiştirdim kurtuldum.

• Teşekkürler. Benim modülün görüntüsü de sizinki gibi. Kanalların açılışı 2-3saniye. Modülün etiketinin altında mavi bant var. Muhtemelen mavinin üzerine turuncu yapıştırmışlar. Herhangi bir ücret almadılar. N11 den almıştım. Satıcıyı arayıp durumu anlatınca hata benim dedi ve değişim açtı. Ben de bulunduğum yerden gidip aldım. Ancak satıcının dediğine göre istediğimiz zaman değiştirebilirmişiz. Kontrol bile etmediler. Eskiyi alıp yeniyi verdiler. Umarım sizinki de çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arf19 -- 16 Kasım 2018; 17:12:47 >

• Modülün yazılım versiyonu 3.4.6. güncelleme 12.04.2013. donanım versiyonu 4.2.1.1. yeni yazılım aradım yok. Sanırım son versiyon bu. Eğer modülü değiştirecek olursanız yine cı+ olmasına dikkat edin. Zira bana yine cı modül vereceklerdi ben kabul etmedim. İyi geceler.

• Rica ederim. Umarım sizin problem de kısa zamanda hallolur. Kolaylıklar dilerim.

• https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-smart-d-fix-modul-ci-digital-4k-uhdfhd-12-ay-mega-paketli-P295616793

Az önce bu paketi sipariş geçtim, 12 aylık üyelik kuponla 274.90'a geldi. D-Smart'in kendi bayilerinden daha uygun sanırım fiyat. Bunun bi akari kokarı var mı?

Lg 49ub830v televizyonum var, D-smart seçeneği yok menüde, kurulum için ne yapmam gerekir? Teşekkürler.

• Xnet X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bizimkiler tutturdu belgesel kanalları diye bende n11'den aldım 115 liraya şu 12 ay ailespor modülü.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.