Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
6.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihini bir kez daha erteledi.

19 Kasım'da çıkması planlanan oyunun yeni çıkış tarihi 10 Aralık.

CD Projekt RED'in belirttiğine göre ekibin şu anda yaşadığı en büyük zorluk oyunun PC, mevcut nesil ve yeni nesil versiyonlarını aynı anda çıkarabilmek. PC, Stadia, PlayStation 4 / Pro, PlayStation 5 geriye uyumluluk, Xbox One / X, Xbox Series X / S geriye uyumluluk olmak üzere dokuz farklı versiyonun ayrı test edilmesi gerekiyor ve bunu evden çalışarak yapmaya çalışıyorlar. Ek 21 gün süre, oyunun her bir platformda sorunsuz çalıştığından emin olmak için kullanılacak.

Oyun bu ayın başlarında Gold statüsüne ulaşmıştı. Yani oyunun geliştirme süreci tamamlandı ve fiziksel kopyalar basılmaya hazırdı. Gold statüsüne ulaşan oyunların ertelendiğine rastlamayız. CD Projekt RED, oyunun Gold statüsüne ulaşması, oyun üzerinde yapılan çalışmaların tamamen bittiği anlamına gelmediğini ve ilk gün yamasıyla dahil edilen iyileştirmeler ve düzeltmeler üzerinde çalışılmaya devam edildiğini belirtti.

Cyberpunk 2077 10 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. İlk günden geriye uyumluluk aracılığıyla PlayStation 5 ve Xbox Series'te oynanabilecek. Yeni nesil için özel hazırlanmış versiyon 2021'de gelecek.

• Olay 3 hafta ertelenmesi değil, olay tarih yaklaştıkça sürekli ertelemeleri. Kesin çıkıyor dediler, yine delaylandı. 3 Hafta bekleseniz ölecek misiniz diyenler, bu kadar kesin konuştuklarında ertelendiyse, 10 aralık yakınlaşınca da erteleme ihtimalleri var. Bence büyük saçmaladılar bu sefer.

Bu İsyan edenleri anlamiyorum. Arkadaş Adamlar Optimizasyon sorununu halletmek icin ertelediler Üstelik Bütün platformdaki oyunculara hizmet etmek istediklerini söylediler 3 hafta daha beklesen ölürmüsün ?

Starcraft 2 cıkıcakti kac senedir bekledigimizi unutuyoruz.. Bence bekledigimize degecek.. daha ne :)

• Biliydim böyle olacağını

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Daha ertelenmeyecek diye kesin konuşmuşlardı madem sözünüzü tutamayacaksınız kesin konuşmayın. Bunca hypten sonra beklentileri karşılayamazlarsa çok kötü son bekler bu şirketi. 1 yıl önce ön sipariş verdim halen bekliyorum bunca hype değecek mi acaba

• Aga gold olmuştu ne oldu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir değil iki değil, harbiden moku çıktı artık yani Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi 

• Kızmamak elde değil...

• Yanlız böyle olmuyor ama Oyunda hata bol demekki bukadar zırt pırt ertelediklerine göre kesin birşey vardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir değil iki değil hani oyun gold olmuştu ertelenme olmayacaktı

• Yahu bari fiziksel kopyaları falan ertelenseydi... Ne diye komple oyunu erteliyorsunuz be arkadaş vereceğiniz söze tüküreyim sizin.

• Yapacağınız işe yani goty olacak birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 27 Ekim 2020; 20:0:2 >
  • Avrupa nın en "büyük" stüdyosu çoluk çocuk tarafından yönetiliyor, tek açıklaması bu. Kahve muhabbetinde projenin geleceğini tartışıyorlar herhalde. Daha dün tarihler doğru sürpriz yok diye tweet atmışlar şimdi bu çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemlat -- 27 Ekim 2020; 19:56:54 >
  • Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi
  • Oyun tamamlanmasa böyle yapmazlar. Tamamen heyecan yaratmak için. Çıksaydı da oynayanlar oynasaydı. Rahatlardık tüm dünya

• Yeter gardaşım salın şunu artık oynayalım ya.

• oyun ödüllerine katılmasına imkan yok artık. tlou2 seni sevmedim ama yılın oyunu ödülün hayırlı olsun kardeşim.
  • Güzel oldu güzel. Watch Dogs: Legion, Assassin's Creed: Valhalla ve Call of Duty: Black Ops - Cold War'u artık rahat rahat oynayabileceğiz!
  • ben demiştim bu oyunu 2021 den önce oynayamayacağız.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun bir türlü çıkamadı gitti bu kaçıncı erteleme yav, iyice kabak tadı vermeye başladı artık.

• Bence ortada böyle bir oyun yok
    Serefsiz ameriganin yalanlarina kanmayalim dostlarim

• Olur böyle şeyler, 20 gün ertelemeden bir şey çıkmaz. Düzgün bir oyun oynayalım yeterki...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.