Yüzbaşı
28 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 202 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Silinebilir.

Arkadaşlar iPad Pro 11 inçlik modeli için hem kılıf hem de klavye arıyorum. Magic Keyboard çok uygun ama aşırı pahalı. Acaba muadili var mıdır?

Bu konuyu sadece şunun için açtım. Panik atağa sahip birisiyim ve nikotin eksikliği hissedince direkt panik oluyorum.
Sigara içiyorum bu sürede. Ama eskisinden az.
Meraklanıyorum acaba daha cok zararı olur mu diye. Bu süreçte sigara içen var mı?
Her gün müşterilerden para aldığım, iletişime geçtiğim bir yerde çalışmaktayım.
Bu belirtiler baş gösterdi.
Bu süreçte ne yapmalıyım? Kesin Covid midir?
Paperlike değil de normal cam kılıf pencilin ucuna zarar verir mi? Bir incelemede böyle bir şey duydum
Bu özelliği yeni kullanmaya başladım özellikle gece çok işe yarıyor. Night Shift kadar da ekranı ısıtmıyor
Arkadaşlar kafama takıldı, yanları açık olan bu kılıf çok mu korumasız kalıyor? Cok ideal bir kılıf olarak gözükse de yanları cok savunmasız kalır mı?
Kalitesini kaybettirmeyecek pencil kullanımını etkilemeyecek kullandığınız bir ekran koruyucusu var mı acaba
Merhabalar arkadaşlar. Artık masaüstü bilgisayara ihtiyacım olmadığı için iPad Pro 128 GB Wi-Fi modelini almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak.

Günlük kullanımım artık KPSS’ye başlayacağım için değişiyor. Kendime vakit ayırdığımda ise sadece Youtube, ödev için Office365 vb. haber, internette surf yapmak olacak. Profesyonel kullanmayacağım denebilir. Yani Windows 10 bilgisayarımda da sadece surf yapıyor ve oyun oynuyordum. Normalde dizüstüne geçmek istesem de kendimce sebeplerim olduğu için kafam karıştı.

+ Samsung telefon kullanırken telefon cihazımla Chrome’un senkronize olması işimi çok kolaylaştırıyordu. iPad ve iPhone ile daha hızlı işler yapabileceğim için almayı düşünüyorum.

+Yok yorganın üstüne koyma ısınır, 7 saat pil ömrü diye falan saçmalıklarla uğraşmak istemiyorum. Ayrıca işime gelmediğinde klavyenin boş bir alan kaplamasını istemiyorum. (Notebook gibi)

+ İstediğim bluetooth klavye ve mouse kullanabilir miyim?

+ Bu modelin şarjı ne kadar gider? Genellikle telefon kullanmayacağım evde, bazen dışarıda da kullanırım.

+ Kalemle kullanmak cidden eğlenceli hale getiriyor. Ama Apple Pencil pahalı, bunun gibi kaliteli ve daha ucuza bir kalem bulabilir miyim?

Sizin yorumlarınızı bekliyorum. Office365 kullanımına baktım üzmeyecek gibi duruyor. Masaüstü bilgisayarımda sadece ekstradan oyun oynuyordum.

Bu arada Türkçe Öğretmenliği okuyorum. Yazılım falan değil yani. Bu bilgiyi de es geçmeyeyim dedim.
Arkadaşlar ben cihazı DFU mod ile yenilersem yedeği yükleyip kullanmaya devam etsem bir şey olur mu?
Hakkında
Meslek: Türkçe Öğretmenliği
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Mobil cihaz
iPhone SE(2020)
Operatör
Operatör
Turkcell
ISS
ISS
Millenicom FİBER 100MBPS
Oyun Platformu
Oyun Platformu
Apple Arcade
Tablet
Tablet
iPad Pro 2020
Kulaklık - Amfi
Kulaklık - Amfi
AirPods 2. nesil
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.087
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 15.061 (Bu ay: 926)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.