Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
6.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olay 3 hafta ertelenmesi değil, olay tarih yaklaştıkça sürekli ertelemeleri. Kesin çıkıyor dediler, yine delaylandı. 3 Hafta bekleseniz ölecek misiniz diyenler, bu kadar kesin konuştuklarında ertelendiyse, 10 aralık yakınlaşınca da erteleme ihtimalleri var. Bence büyük saçmaladılar bu sefer.

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Ben önsipariş vermiştim. Onu iptal mi edecekler yoksa kalcak mı önsiparişli?

Kalacak. Sadece oyun daha geç çıkacak.

• Sorun 20 günlük bir erteleme olması değil sorun sözlerinde bir türlü durmamaları. Şu oyun nisanda ertelenirken direk 10 aralık deselerdi sorun olmazdı. Yeni nesil konsollar lafıda hikaye krismısa denk getirmek için yaptılar. Çok tepki alacaklar normal olarak. Kabak tadı verdi artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 27 Ekim 2020; 21:3:35 >
  • bobsantino kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam cevap için. Ps5 ten daha çok bekliyordum şu oyunu valla üzüldüm şu ertelemeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın ertelesinler adam gibi yapsınlar işlerini.Aceleniz nedir?1070 de bile 40-45 fps veren,yeri geldiğinde 30 fps e düşen,ubisof eseri origins gibi salak optimizasyonlu bir oyunmu istiyorsunuz?Witcher 3 de sevdim ben bu firmayı.Güzel optimizasyon yapıyorlar.

• :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aahahahaha! Biliyordum boşa pre-order'ı refund çekmedim son ertelenmede :D Aga bizim yaşımız yetiyor aynı acıyı bize Witcher 3'te de yaşattı bunlar. Güven olmaaaaz söz konusu çıkış tarihi ise, diğer konularda bir şey demem ama :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Oyun güzel çıkmazsa büyük sıçış bekliyor şirketi. Ki güzel çıksa bile online kısmından deli gibi para kazanamazlarsa yine sıkıntıya girerler.

Aynen kardeşim, The Witcher III'de de online olduğu için şu an bulundukları pozisyona gelebildi adamlar zaten. CD Projekt'i araştırmanı öneririm öncesinde, bak bakalım adamlar aslında neciymiş, neler yapıyorlarmış vs. Online içeriğe hiç bir şekilde ihtiyaçları yok, gerçekten RPG seven insanlar zaten böyle bir şey istemiyor oyundan.
  • Devasa bir oyun geliyor adamlar çok titiz çalışıyor haliyle her ertelendiginde beklentilerim ve umutlarım daha da artıyor
  • bu ertelemeden sonra next gen özeliğini önce mi verecekler?

• Oyun çıkmayacak galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gold olup ertelenen oyun hatırlamıyorum ben? Hatırlayan varmı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gerekirse 3 ay geç çıksın kasıp kavursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Teşekkür ederim hocam cevap için. Ps5 ten daha çok bekliyordum şu oyunu valla üzüldüm şu ertelemeye.

Aynen güya bu oyun 16 Nisanda çıkacaktı :D

• Bunlar oyunu çıkarana kadar döviz daha da yükselir, fiyatlar da artar. Neyse, 3 yıl sonra Steam'den %80 indirimle filan alırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 27 Ekim 2020; 21:31:18 >
  • Cidden last of us 2 den kaçtıklarını düşünmeye başladım artık. gold olmuş bir oyunun ertelenmesi hiç normal değil. Goty olabilmek oyunların reklamı ve satışı açısından önemli bu açıdan firmaya hak veriyorum ama 2021 de GOW 2 var aman diyorum :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

Bu oyun 16 nisandan beri erteleniyor. Ben dahil herkes bıktı bu erteleme muhabbetleri yüzünden. Çıktığı gün deli gibi olumsuz yağmuruna tutulacaklar.

• kobebatu K kullanıcısına yanıt

Hocam hiç sanmıyorum ben gotyden kaçtıklarını. Bence ana sebep mevcut nesildeki performans sıkıntıları. Ps4'de iyi bir optimizasyon olduğunu düşünmüyorum ben.

• kobebatu K kullanıcısına yanıt

Gow2'nin 2021'de çıkacağını düşünecek kadar polyana olmayı nasıl beceeriyorsunuz

• Revrains R kullanıcısına yanıt

2021 kasım -aralık gibi çıkar çıkarsa. 2021 dendi teaserda ancak hiçbir gameplay gösterilmemesi ya 2021 sonu ya da 2022 ye erteleneceği izlenimi uyandırıyor bende

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.