Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (820. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 yıldır geliştirilen! bir oyunun karşılığı ve oyunun sonuna gelmemle yaşadığım hayal kırıklığı bu olmamalı. Yazık oldu. Yine de CDRP yi seviyorum.

• Oyunu ilk çıktığında aldım belli bir seviyeye kadar geldim, konuya hala hakimim fakat oynanışta biraz zorluk çekebilirim gibime geliyor. Legandery silah ve şu hile yaptığımız kolu filan geliştirip legandery itemlere geçmiştim. Ama şu büyük iki güncelleme gelsin öyle devam ederim diyordum gel zaman git zaman elim bir türlü gitmedi oyuna. Daha önceki güncellemelerde mesajınız var güncellemeden sonra cache klasörünü silip tekrar oyuna girin diye. Bu hala geçerlimi ve o klasör yolunu tekrar paylaşabilirmisin hocam, Teşekkürler.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Çiftlikpunk

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Bu Oyuna 249 tl verdim ben ve Hala içim acıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 20 Haziran 2021; 11:36:42 >
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Oynadık oynamasına da, ne umduk ne bulduk. Beklenti yüksekti, bu bizimle ilgili de değildi, firmanın gösterdikleri ile sundukları farklıydı. Ayrıca onlarca detay yapıp temel hususlarda çuvallamaları, baştan savma davranmaları da anlamsızdı. Özensiz diyemiyoruz, çok acayip yerlerde çok acayip detaylara dikkat etmişler. Zoru başarıp kolayda yılmışlar.

• DLC paketlerini ne zaman yayınlamayı düşünüyorlar acaba ? :)

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • oguzokman kullanıcısına yanıt

önce oyunu adam etsinler de sonra bakarız DLC'lere. ilk iş çökme sorununu giderdiler. 2. yamayla ana görevlerdeki hataları kapattılar. son yamayla da yan görevlerdeki sorunları çözdüler (umarım).

Hala çok sayıda glitch var, optimizasyon biraz sıkıntılı. Yapay zeka kötü. Bu srunları da çözerlerse sırada oyun meknikleri var.

• Arkadaşlar tek elli tabanca seviyem 6 da takıldı. ilerleme çubuğu %100 ve seviye atlamıyor. Ne yapmam gerekiyor?

• Epic kuponu ile 140 tl ye almak mantıklı mı sizce? Oyunun kötü ününden dolayı daha fazla düşer mi ilerleyen aylarda?

• Ben bu yaz oynamayı düşünüyorum, o zamana kadar da Cyberpunk'ı bundan daha uygun fiyata bulabileceğimi zannetmiyorum. O yüzden ben alacağım.

• 1050ti ile güncellemeler ile bile hala oynanmıyor. Şimdi diyebilirsiniz o kartla da oynanır mı? Ben bu kartlar RDR2 gibi bir oyunu orta-yüksek grafik ayarlarında 35 FPS'lerde oynuyorum, bana yetiyor şimdilik. 60FPS manyağı değilim. Bu kart hala bir çok oyunu oynatabiliyor ultra grafikler de olmasa da...

Bu kartla en azından medium ayarlarda 30 FPS'lerde oynatması gerekiyordu. Ama oyunda her şey çok detaylı modellenmiş ve irili ufaklı çok fazla obje var, kasma sebeplerinden biri de bu sanırım.

• Epic indirimi ile almayı düşünen arkadaşlar evladiyelik olarak alıp kenara koyabilir ama oyundan umutluysanız. Umutlu değilseniz salın her türlü daha iyi fiyatlara bulunur sonuçta Epic kupon vermeyi bırakmayacak.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt

oyun tam anlamıyla rtx kartlar için optimize edilmiş bu oyunu adam akıllı oynamak isteyen malesef rtx kart alması lazım bunun sebebi de DLSS RTX 2060 orta seviye bir kart ama dlss devreye girince rtx kapalı fps 70-80 çıkıyor 1080p full ultra'da

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Hocam rdr tps ve ağır bir oyun olduğundan 30 fpste rahatlıkla oynanabilir.
    Ancak cyberpunk hem fps hemde rdrye göre daha hızlı olduğundan 30 fps rahatsız eder.
    İyi bir oyun deneyimi için en az 50 fps şart bu da ekran kartı tarafından bakıldığında minimum 1060 1650super gerekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 yıla adam edebilirler mi acaba ?

• Arkadaşlar yeni driver veya oyun yamalarınlada per gelişimi oldumu etkili şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turboctopus kullanıcısına yanıt

Öyle olmasını umuyoruz. En azından iyi hikayelere sahip ek paketlerin çıkmasını bekliyoruz. CDPR da daha yeni Cyberpunk'ın yönetmenini değiştirdi ve yeni iş ilanları açtı. Hala da yamalar üzerinde çalışıyorlar sanıyorum. E3 de bir şeyler duyabiliriz CDPR tarafında.

• quote:

Orijinalden alıntı: turboctopus

1-2 yıla adam edebilirler mi acaba ?

1-2 yılmı, indie stüdyo değil bu dostum, dünyadaki en sağlam firmalardan biri her anlamda, en son game director değişti, bu yıl sonunda çıkması gereken hali ve ötesine ulaşmış olur büyük ihtimal ile her platformda, bu durumunda oluşmasında en büyük faktör bu virus ortamından dolayı herşeyin saçmalaması ve adapte olma süreci, hemen hemen çıkan bütün yapımlar bundan nasibini aldı, CD PROJEKT ön planda olduğu için ihale ona kaldı genel olarak.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

----------------------------------------------------------------

Firma iyi şeyler yaparken süperdi ve buna rağmen basın tarafındaki bazı rahatsızlar hoşnutsuzdu ama g.. korkusuna ses edemiyorlardı, bir sorun yaşadıya firma bu rahatsızlara da gün doğdu, o zaman içlerinde kalıp patlıyanlarla birleştirip şimdi konuşuyorlar :S, son kullanıcı tarafında da bazı insanlar firmanın bütün harika geçmişini silip sanki ilk çıkardığı oyun buymuş ve böyle olmuş gibi konuşmaya başladı, ağzı olan konuşuyor durumu oluştu özellikle basın tarafında(İsim Vermiyim, Seyir Kanallarından Geçilmiyor Ortalık), CD PROJEKT bilen zaten birşey demiyor ve bekliyor.Kediye nankör diyen insan isimli hayvanın düştüğü traji komik durumlar şeklinde yorumlanabilir genel olarak bu durum.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 29 Mayıs 2021; 10:9:12 >

• 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.