Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet. katılıyorum. kesinlikle yalan söylemediler hiçbir şekilde. sürekli bu covid yok mu covid, hep onun yüzünden kötüleniyor güzelim firma. buyurun izleyin zamanınız olunca.

• Aradaşlar oyunu indirimden demin steam üstünden satın aldım indiriyorum. oyun ilk çıkısındaki buglar hatalar yeni pachler ile düzeltildimi şu an oynanabilece durumdamı ?

• Birçok hata düzeltildi ancak optimizasyon adına herhangibir çalışma yok oyun ilk çıkışında kaç fps veriyorsa şu andada o fpsi veriyor
    Yabancı kaynaklardan ekran kartınızın optimize ayarlarını bulursanız rahatlıkla oynarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Teşeürkürler.

• Oyunu dün epic indiriminden ve epic kuponu ile aldım. Steam den daha ucuza geliyor.

Oyunu hemen indirip oynamaya başladım. Oyunu 1050 ile oynuyorum ve 18 ile 25 arası değişen fps alıyorum.

Oyuna dönersek. Bitirdiğim zaman uzun süre tekrar oynamam sanırım çünkü oyunda çok fazla konuşma sahnesi yer alması beni sıktı. Hele bazı görevler öncesi göreve gitmeden önce gören hakkında 10 dakika sohbet ediyorsun sonra göreve gidiyorsun görev yerinde de sohbet oluyor. Görev 5 dakika. 5 dakikalık görev için 15 dakikalık konuşma var. Oyunun çok fazla konuşma barındırması beni sıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turboctopus

1-2 yıla adam edebilirler mi acaba ?

Bu saatten sonra zor aga, gösterdikleri videodakileri bile oyuna ekleseler yeterdi, onu bile yapmadılar, ön siparişle almıştım oyunu, çıkmadan aylar önce, ilk oynayanlardanım, hangi modu oynasam 15 dakika sonra hepsi aynı devam ediyor, bu sıkmaya başladı, birde performans yerlerde. İlk oynadığımda 1024 çözünürlük ile oynadım...Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  tabi sonraları yavaş yavaş düzelttiler, gerçi yine yerlerde performansı, birde benim sistem berbat oda var .Başka hiçbir oyunda sorun yok, tek bu oyunda sorun var benim sistemde,

• pfolimdeki sistemimde oynuyorum 2 gündür ultra ayarlarda çok memnunum.

[size=1][color=blue]INTEL CORE İ9-10850 K''(All Core) 5000@ GHz ring 47''[/color]' - [color=green]Nvidia GeForce RTX3070 Palit Gaming Pro OC[/color] - [color=red]Asus Rog Strix Z490-E Gaming[/color] - [color=red]2x Crucial Ballistix RGB BL2K8G36C16U4BL 16 GB DDR4 3600MHz RGB PC RAM BELLEK CL16(2x8GBKit)[/color] - [color=green]Thermaltake Core X71 TG Kasa[/color] - [color=red]AeroCool Miragel360, su soğutma CPU, ARGB-3x 120 mm fan, TDP 550 W[/color] - [color=blue]CORSAİR AX12000i[/color] - [color=green]Xiaomi Mi Curved 34″ Ultra-Wide 4 MS 144 Hz FreeSync BHR4269GL WQHD Monitör 3440x1440[/color] - [color=red]Samsung 970 Evo Plus 1TB 3500MB/3300MB/s NVMe M2 SSD Disk - MZ-V7S1T0BW[/color] - [color=red]Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S500BW 500GB 3500/3300MB/s NVMe M.2 SSD Disk[/color] - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - [color=blue]WD 3.5 2TB Caviar Blue[/color] - [color=blue]Gamepower Ogre rgb Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch[/color] - [color=blue]Gamepower icarus rgb mause[/color] - [color=red]Gamepower Mei rgb 7.1 Surround[/color] - [color=green]Antech RGB Düz Siyah 900*400*5 mm Gaming Oyuncu Mousepad[/color]-[color=blue]Logitech C525[/color][/size]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 2 Haziran 2021; 14:37:8 >

• Frost05 kullanıcısına yanıt

Firmaya ve eski işlerine inanarak Türkçe dil ile çıkacağını da öğrenince ilk ön siparişe çıktığı an satın aldım gözüm kapalı.

4-5 saat oynamışımdır, sonra attım bir kenara tepkileri görünce. Arada devam edeyim diye niyetleniyorum ama bu videoları gördükçe kalsın diyorum.

Şu videolar bariz şekilde daha alpha aşamasına bile gelmemiş, geliştirme aşamasındaki bir projenin görüntüleri olabilir ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanay54 -- 3 Haziran 2021; 10:53:48 >
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    Tepkileri göz ardı edip bitirmenizi tavsiye ederim yarın öbür gün spoiler yersiniz bu çok daha kötü olur
    Rdr2 konusunda bunu yaptılar birisi yada birileri sürekli yeni hesap açıp gelip sürekli spoiler yazıp gitti

• Oyun hakkındaki düşüncelerimi kıs kısa belirttiğim şöyle bir yazı derledim. İlgilenenler bakabilir.

https://www.oyundefterim.com/post/cyberpunk-2077-10-29-aral%C4%B1k-2020

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

• Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Kaynak Kodları Torrent'e Düşmüş...

https://oyungezer.com.tr/haber/cyberpunk-2077-ve-the-witcher-3-kaynak-kodlari-torrente-dustu?fbclid=IwAR2nCwrqX55uAI_hA4sESmz9XLRXa8g97mBmFL0Zd87H6-UElEE-NY7bJYk

Normalde yayınlayamacaklardı ne olduda yayınladılar acaba...

CD PROJEKT RED Pek iyi günler beklemiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 4 Haziran 2021; 16:18:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Çok teşekkür ederim.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Cdpr para verip bu kodları geri almadıysa hackerları pek sallamıyor demektir

• Oyunda baya ilerledim. Oyun güzel ama çıkmadan önce yazılanlara bakarsak çok şişirildiği ortada. Oyunda bazı eksikleri bir yana oyunda çok fazla konuşma sahnesi var ve üstelik bir kısmı bence gereksiz.

Ayrıca bir konu var o konuyu çözmek için onlarca görev oynayıp duruyoruz. Buda sıkıcı bir mevzu bence.

• Cyberpunk 2077’nin 2013’de ki oynanış görüntüleri ortaya çıktı. (NSFW görüntü içerir, 18 yaş altı arkadaşlarımıza linke tıklamamalarını rica ediyorum)

https://www.resetera.com/threads/pre-alpha-gameplay-2013-for-c-2077-gets-leaked-on-4chan.437414/

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oedon

Cyberpunk 2077’nin 2013’de ki oynanış görüntüleri ortaya çıktı. (NSFW görüntü içerir, 18 yaş altı arkadaşlarımıza linke tıklamamalarını rica ediyorum)

https://www.resetera.com/threads/pre-alpha-gameplay-2013-for-c-2077-gets-leaked-on-4chan.437414/

enteresanmış. o zaman försem ne derdim bilemedim. Yani yine iyi gözükmüyor bence :) Ama tabi zamana göre değerlendirmek lazım .

• Detaylı bir Türkçe netrunner build videosu varmı arkadaşlar

• Epic kuponla beraber 140₺ ye geliyor kararsız kaldım ne alemde oyun son yamalar ile kendine geldi mi rtx 2070 de drop yaşayanlar var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun ne durumda beyler, hala cok mu kotu?
    2060 super, 10400f ile 1080pde kac fps alirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.