Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (796. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ek süreli işlerde güzel yan görev var mı yan görevler bitti sanırım hep böyle suikast filansa yapmayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar denemediğim yol kalmadı bu video sorunumu çözdü.

https://www.youtube.com/watch?v=konX-D3md74&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: takami59

valla ben de vermek istememiştim ama onu verdikten sonra başarımı aldım bende. bu siteden görevleri bi kontrol edin isterseniz. belli ki arada gözükmeyen görevler var; https://maps.piggyback.com/cyberpunk-2077/maps/night-city

haritadaki tüm görevleri yaptım bir tek nocturne op55n1 kaldı ama hala açılmadı watson başarımı, çok garip.

• 80 saat sonunda araba satın alma görevleri ve mavi sopa ile çıkan polis görevlerinin bazıları dışında tüm görevleri yaptım. Bir de birisini kurtarmam gereken bir görevi binaya girmediğim için (hata sanırım) yapamadım. Binanın tüm girişleri kilitli. Sonların çoğunu oynadım ama gizli sonu yapma şansım yok bu yüzden bayan karakter ile yeniden oynayabilirim. Bir de Judy var tabi :)

Night City'i sevdim, oyunu da teknik kusurlarına rağmen sevdim. Aksiyona fazla girmeden oynayınca yapay zeka fazla sırıtmıyor. Araba dinamikleri güzel ama bazı arabalar iç kamera ile kullanılamıyor çünkü yol gözükmüyor. Umarım CDPR teknik kusurları en yakın zamanda toparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProgreSsive aTTacK -- 7 Ocak 2021; 22:6:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bosmang

haritadaki tüm görevleri yaptım bir tek nocturne op55n1 kaldı ama hala açılmadı watson başarımı, çok garip.

Alıntıları Göster

o görev de heywood ta sanırım. ilginç gerçekten. belki bilinen bir hatadır. gelecek yamalarla düzelir.

• Watsondaki görevlerden biri sadece gece aktif oluyor, farklı bölgelerde bu tarz başka görevler de var.

• daha oyunun 5. saatinde can yoldaşımız jackieye veda etmeye çok üzüldüm bana kalırsa belki jackienin hikayesi daha uzundu keanu reeves uğruna harcadılar diğer bir husus trailerda göstermişlerdi ancak ölümsüzlük çipi ile hayata döner sanıyordum ama öyle değilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Jackie Hakkında spoiler

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Bir söylentiye göre eğitim öncesinde 6 ay sonrasında yazıyordu . Dlc lerden birisi o ilk 6 ayı anlatan bir hikâye olabilirmiş. Umarım olur bende jackie yi harcadıklarını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feunard

Watsondaki görevlerden biri sadece gece aktif oluyor, farklı bölgelerde bu tarz başka görevler de var.

hocam gecede baktım her saat denedim oysaki

• Benim heywood başarımı şehir merkezindeki bir yeri tamamlayınca gelmişti, bu tarz bir şey olabilir o zaman.

• Spoiler,

Oyunu yeni bitirdimde,benimki kötü sonla bitti ya,bölümü bir daha oynıycam,kabul etmiyorum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 8 Ocak 2021; 13:27:13 >
  • Takemura ile ilgili spoiler;

Arkadaşlar festival sonrasi takemura hanakoyu kaciriyo ya orda baskin yiyoruz sonrasında. İşte o görevde johnny bize takemurayi da alalim dedigimizde boşver adam kevgire döndü falan diyodu. Aslinda yalanmis eger takemuranin yanina giderseniz oradan onu kurtarip beraber kacabiliyosunuz. Oyunun gidisatini da degistirebiliyosunuz.

Açıkçası 2 kez bitirdim ben oyunu ama ikisinde de takemura her halükarda ölüyor zannettigimden dönüp kurtarmamistim. Bilmeyenler kurtarabilir reyizi :)

• *Araba Sürerken Donma Sorunu*

Oyuna 130 saat gömdüm. bütün buglarına göz yumdum bi şekilde zevk almayı başarabildim fakat büyük sıkıntı var. Oyunu geforce nowdan oynuyorum bu arada. Oyun son 3gündür araba sürerken donuyor ve ardından crash veriyor. bakın hatayı veren geforce now değil. tekrar açtığımda yine aynı şey oluyor . ve onlarca fazla save alan ben taa yaklaşık bir ay öncesinin save'ine bile dönsem bir kaç saat sonra yine aynı şey oluyor ve her açtığımda gene tamamen donuyor. Daha evvelden CDPrnin açıkladığı gibi binlerce itemden kaynaklı da olmuyor. bende o kadar item yok. Zaten en başa dönsem de aynısı oluyor. Oyun resmen gözlerimin önünde bozuldu! YAZIKLAR OLSUN! Aynı sorunu yaşayan bir sürü insan varmış hem pcde hem de tüm konsollarda fakat çözebilen hiç görmedim. Sizde de bu sorun var mı ve varsa çözebildiniz mi??

• Kerry'nin görevlerini de yaptınız mı? Mavi sopalılarıda tamamlamak gerekiyor bölgeler için.

• Max - Tac görevi bende yeni açıldı. Açılması için bir görev de yapmadım, kendi kendine açıldı. Hatta başka bir tane daha ek iş ünlemi açıldı. Neye göre geliyor bunlar? Hepsini bitirdim diye düşünüyordum, haritada kalmamıştı açılmadık soru işareti ve ünlem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler,

ben kurtarmıştım onu çünkü diyaloglardan anlamıştım ben onun kolay kolay ölmeyeceğini. Oyunu oynayan 2-3 arkadaşım biz kurtarmadık haberim yok falan demişti bana şaşırmıştım ben demekki iyi takip edemediniz konuşmaları yada gözden kaçırdınız demiştim.
  • The Smoke Of Many Fires kullanıcısına yanıt

O görev bir giyim mağazasına gittikten sonra açılıyor, oraya 2. gidişinde yapıyorsun.Bu ve bunun gibi haritada görünmeyen başka gizli görevler de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

*Araba Sürerken Donma Sorunu*

Oyuna 130 saat gömdüm. bütün buglarına göz yumdum bi şekilde zevk almayı başarabildim fakat büyük sıkıntı var. Oyunu geforce nowdan oynuyorum bu arada. Oyun son 3gündür araba sürerken donuyor ve ardından crash veriyor. bakın hatayı veren geforce now değil. tekrar açtığımda yine aynı şey oluyor . ve onlarca fazla save alan ben taa yaklaşık bir ay öncesinin save'ine bile dönsem bir kaç saat sonra yine aynı şey oluyor ve her açtığımda gene tamamen donuyor. Daha evvelden CDPrnin açıkladığı gibi binlerce itemden kaynaklı da olmuyor. bende o kadar item yok. Zaten en başa dönsem de aynısı oluyor. Oyun resmen gözlerimin önünde bozuldu! YAZIKLAR OLSUN! Aynı sorunu yaşayan bir sürü insan varmış hem pcde hem de tüm konsollarda fakat çözebilen hiç görmedim. Sizde de bu sorun var mı ve varsa çözebildiniz mi??

ya beyler hiç mi bu sorunu yaşayan yok? biri yardım etsin Allah aşkına. kafayı yiyecem.

• merhaba arkadaşlar

yanlış yere mi yazıyorum bilmiyorum ama cyberpunkı rtx 2060 ile oynuyorum.ama msı afterburnerdan baktıgımda gpu kullanımı hep düşük en fazla 70 leri falan görüyor bir türlü 100 lere falan çıkmıyor.genelde ultra ayarlarda 1080p de rtx kapalı ve dlss açık olarak 60 fps alsamda stabil değil 40-60 arası gidip geliyor.gpu oranı neden düşük olabilir.diğer oyunlarda gayet iyi değerler alıyorum.sistemim r5 3600 asus rtx 260 6 gb oc 32 gb ram asus tuf gaming b550 m plus anakart 1 tb m2 ssd

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Kerry'nin görevlerini de yaptınız mı? Mavi sopalılarıda tamamlamak gerekiyor bölgeler için.

yaptım hocam hepsini. ss'teki görevleri yapmama rağmen hala burada çıkıyor ve takip et deyince hiç bir yere göndermiyor. Acaba buga mı girdi bu görevler?

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.