Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (797. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu videodaki yere gidip bakın bir Regina arıyormu görev tetikleniyormu, buga girmiş olabilir belki açılır görev yerine gidince.

• Arkadaşlar bu çatışmada aşırı ısıtın bir çözümü varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Karşı ağgezerin hackleme süresini uzatabilirsin, yanmaya karşı dayanıklık veren modlar yada siberdonanımlar var, onları kullanabilirsin vs. çeşitli yollar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

• GPU APİ DX12(40) hatasının çözümünü bilen var mı ? Daha önce yaşamış bi şekilde çözmüş kimse ?

• Evet hocam siz dedikten sonra farkettim. Brendan ve Max Tac açılmış. Daha önce youtubeda orda burda gördüm bende niye yok diye gitmiştim, baktım görev mörev yok çıkmıştım. Bir süre geçince çıktılar

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

pergezer zanatka

ar nedır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Şu videodaki yere gidip bakın bir Regina arıyormu görev tetikleniyormu, buga girmiş olabilir belki açılır görev yerine gidince.

yok hocam tetiklemiyor. doktoru zaten kurtarmıştım, kurtardıktan sonra arama yapmadı ama.

• Şöylesi yeni nesil ekran kartlarında RTX 2xxx - 3xxx hatta GTX 1070 - 1080'lerde bile fps sorunları oluyorsa vay halimize 6GB GTX 1060 ile Cyberpunk 2077'nin adını bile anmayalım. 1 yıl önce C2077 sistem ihtiyacı ilk açıklandığında nasıl da sevinmiştik CDRP helal sana demiştik, herkes doğrudan Minumum (Min.) en az GTX 1070/1080'den başlatırlar derken Max. (Önerilen) olarak en az RTX 2060 üstü ister derken ne oldu Min. değil bakın "Önerilen" olarak 6GB GTX 1060 demişlerdi acayip sevinmiştik. Yani (en az Min. değil) orada özellikle "Önerilen" demek 6GB GTX 1060 ile High/Ultra seçili ayarda 1080p 30fps altına düşürmeden oynatacak demek değil midir nedir. GTX 1060'da 1080p 60fps kesinlikle umurumda değildi en azından High/Ultra full grafiklerde 1080p "30fps" altına düşürmeden oynatsaydı muhteşem bir şey olacaktı, ki görüyoruz işte RTX 2060/3xxx GTX 1070/1080 kartları olanlar bile optimize fps sorunlarından dolayı dertli gerçi burada 1080p 2K 4K 60fps ısrar edilmesi yada Ray Tracing olayının etkisi büyüktür.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Valla görülüyor ki önerilen demek "exe yi çalıştırır" demek

Gtx1050 low'da 1080p 19 fps alıyorum. Youtube da da var aynısını alıyorlar. Max 22 fps görüyorsun. Ortada büyük bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 9 Ocak 2021; 15:19:6 >
  • Hiç yan görev yapmadan ana görev ilerlesek bir sıkıntı olurmu yan görevleri kısa süreli işleri ana senaryo bittikten sonrada yapabiliyor muyuz
    Birde oyunun sonunu kötü etkiler mi ? Rdr de böyle bir sorun vardı yan görev yapmadan sadece ana senaryo odaklı ilerlediğinde kötü sonla bitiriyordun

• qokhan11 Q kullanıcısına yanıt
    Shion Çakal fena değildi

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Yan görevleri yapmazsan oyunun keyifli kısmını kaçırırsın.büyük yan görevleri yapmanı tavsiye ederim ama haritadaki diğer şeyleri yapmazsan çok fazla bir şey kaybetmezsin, ana hikaye bittikten sonra da yapabilirsin bunları.Oyunun birkaç finali var, bazı görevleri yapmazsan bunları yapma şansın kalmıyor.Ayrıca tüm haritayı bitirir ve o şekilde ana görevlere devam edersen oyun güç fantezisine dönüyor ve aşırı kolay oluyor, ana ve yan görev ağırlıklı gidersen zorluk daha iyi oluyor.

• speedycihan kullanıcısına yanıt
    Hocum ben bu yüzden bi daha oynadığımda daha oyunun başında trainer açıp +40 perk point ekliyorum ona göre build yapıyorum çok zevkli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 9 Ocak 2021; 17:5:25 >
  • Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim hocam o zaman ana görev yan görev beraber yaparak devam edeyim

yan görev yaparken v düşüp ölecek diye korkuyorum hocam sistem arızası uyarısı verdiğinde şöyle yüreğime bir sızı giriyor :) hızlıca ana görev yapayım tedavisi bulunsun diyorum tabi tedavi varmı yokmu o bile belli değil ilerleyen kısımda ortaya çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Şöylesi yeni nesil ekran kartlarında RTX 2xxx - 3xxx hatta GTX 1070 - 1080'lerde bile fps sorunları oluyorsa vay halimize 6GB GTX 1060 ile Cyberpunk 2077'nin adını bile anmayalım. 1 yıl önce C2077 sistem ihtiyacı ilk açıklandığında nasıl da sevinmiştik CDRP helal sana demiştik, herkes doğrudan Minumum (Min.) en az GTX 1070/1080'den başlatırlar derken Max. (Önerilen) olarak en az RTX 2060 üstü ister derken ne oldu Min. değil bakın "Önerilen" olarak 6GB GTX 1060 demişlerdi acayip sevinmiştik. Yani (en az Min. değil) orada özellikle "Önerilen" demek 6GB GTX 1060 ile High/Ultra seçili ayarda 1080p 30fps altına düşürmeden oynatacak demek değil midir nedir. GTX 1060'da 1080p 60fps kesinlikle umurumda değildi en azından High/Ultra full grafiklerde 1080p "30fps" altına düşürmeden oynatsaydı muhteşem bir şey olacaktı, ki görüyoruz işte RTX 2060/3xxx GTX 1070/1080 kartları olanlar bile optimize fps sorunlarından dolayı dertli gerçi burada 1080p 2K 4K 60fps ısrar edilmesi yada Ray Tracing olayının etkisi büyüktür.

2080S eger Ray Tracing kaparsam herşey ultra Quality DLSS 65-80 fpsde oynuyorum. 1440p. Ha ben hem Ray Tracing full isterim hem de 60 fps denirse 3080'den aşagısı kurtarmıyor.

Oyunda performans olarak şöyle bir sıkıntı var bazı yerlerde durup dururken 15-20 fps düşüyor belli bir süre sonra. Çıkıp girince düzeliyor. Memory leak problemi gibi duruyor bir iki hafta sonra çıkacak patchte düzelir o da.

• Listedeki tüm görevler bitti. Bunlar kaldı. Birini seçtiğim zaman haritada bir şey göstermiyor. Bug heralde.

Devler Ligine Bilet görevini normalde bitirdim ama burada kaldı ilginç bir şekilde.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • Oyun nintendo switche ne zaman gelecek bilen var mı tarih verdiler mi. switchin gücü buna rahatlıkla yeter. umarım 30 fps değilde sabit 60 fos olarak getirirler. bilgisi olan paylaşırsa iyi olur.

• Oyunun tüm sonlarını oynadım en beğendiğim

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    hanako ile iş birliği yapıp,çipin çıkartılıp dünyaya döndüğümüz son.Özellikle dünyaya bakıp kolyeyi koparttığımız sekans ve akabinde gelen jenerik çok iyiydi.Birde jhoney ile biten son güzeldi,özelliklede o son otobüs sahnesi çok iyi olmuş.Diğer sonlar pek hoşuma gitmedi açıkcası.Özellikle panam ile biten finali çok merak etmiştim ama beklediğim gibi çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 10 Ocak 2021; 14:9:14 >
  • 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.