Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (794. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

onu kaçırma ihtimaliniz yok, o noktaya gelince farkedersiniz.

• Dezert kullanıcısına yanıt

Yakın dövüş silahlarını kullanabildiğiniz bir glitch ile kolayca kazanabiliyorsunuz onları. Ben öyle yaptım, çünkü yumruk dövüşüne hiç ısınamadım mekanikleri gereksiz zor ve saçma geldi. Bu glitch ile aldım çekici geçirdim kafasına kafasına valla Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Videoda hangi tuşa bastığı tam belli olmuyor kısacası silahı yerden alırken F ile değil R ile alacaksınız o zaman işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 6 Ocak 2021; 3:12:38 >

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

• busterr kullanıcısına yanıt

Bu süper oldu hocam adamsın. Bu asker beni sinir krizine soktu adam beni dayak arsızı yapmıştı. Şimdi o düşünsünCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• busterr kullanıcısına yanıt

Adam demiş gel yiğitce hesaplaşalım , sen olayı adana otobüs terminaline çevirmiştin.Çekiç sopa terlik ... hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreDFace -- 6 Ocak 2021; 8:48:11 >
  • Bu gelen son güncelleme ile, oyunda ki açıklık göste/gizli seçeneği vardı sanırım, onu kaldırdılar mı ? eskiden aynaya bakınca çırılçıplak görünüyordu bizim V, şimdi boxer li duruyor. Seçeneklere baktım bulamadım.

• https://seyler.eksisozluk.com/cyberpunk-2077nin-hafiften-hayal-kirikligi-olmasinin-ardinda-yatan-sebepler

Adam çok güzel yazmış bir okuyun derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Ocağa da girdik büyük patchten ses seda yok fpsi stabil duruma getirselerde başlasak

o kadar kısa sürede oyun stabil hale gelemez bence. ben oyunun bir sonunu bitirdim. panam judy görevlerini yapmadım. oyun artık ne zaman düzelirse 6 ay-1 yıl o zaman girip oynayacağım.

• Yeni patch gelmiyor çünkü CDPR çalışanları 7 Ocağa kadar yılbaşı tatilinde.

Şaşırdınız değil mi ? evet çünkü orası bi TR değil

• Ana görevlerde Hanako bölümü son bölüm mü?Club'a girerken oyun uyarı veriyorda yarım kalmış görevlerle ilgili.Ona göre biraz yan görev kaldıydı onları temizleyip gireyim o bölüme

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Ana görevlerde Hanako bölümü son bölüm mü?Club'a girerken oyun uyarı veriyorda yarım kalmış görevlerle ilgili.Ona göre biraz yan görev kaldıydı onları temizleyip gireyim o bölüme

dönüm noktası işte

son göreve geçiyorsun oradan

• quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

dönüm noktası işte

son göreve geçiyorsun oradan

Alıntıları Göster

Ana görevler bu kadar kısamıydı ya.Olabildiğince keşif ve loot odaklı oynamama rağmen oyun kısa geldi bana,neyse artık kalan yan görevleride temizleyip öyle gireyim o bölüme

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Şeytan ayrıntıda gizli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Ana görevler bu kadar kısamıydı ya.Olabildiğince keşif ve loot odaklı oynamama rağmen oyun kısa geldi bana,neyse artık kalan yan görevleride temizleyip öyle gireyim o bölüme

Alıntıları Göster

bitir sil tarzı bir oyun olmuş. en az 100-200 saat oynanılan witcher'e bak bir de buna

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Enteresan durum vallahi. Erkeksen 2 erkek arasından birini seçebiliyorsun (Kerry/River) , ben ikisiylede normal bir şekilde konuşurken romance seçenekleri çıktı. Ama sadece 1 kadınla sınırlandırılmışsın (Panam). Ben erkek olarak başlayıp Panam'la bitirdiğim için alternatiflerden pek haberim yok ama oyun sonunda teorik olarak kadınsan Judy'le dünyayı gezebilirsin. River desen Jackie gibi beraber takılabilirsin görevden göreve. Kerry zaten tura çıkacak oda aynı hemen hemen. Panam'la bitirirseniz klanıyla derdi başından büyük bize ayıracak vakti yok.
  • Beyler bu meşhur Samurai ceketi nereden alabilirim. Görevle falan mı geliyor ?

Rogue görevini yapman lazım onu alabilmen için.O ceketi rogue veriyor sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

bitir sil tarzı bir oyun olmuş. en az 100-200 saat oynanılan witcher'e bak bir de buna

Alıntıları Göster

Birde corpo olarak oynıyım diyodum ama görevler aynı herhalde

• Hocam baya ilerledim ben ama sanırım o görev açılmadı ya yapsaydım ceketi kesin alırdım ama yapmadığıma eminim. 30 LVL oldum baya görev yaptım acaba ilerlerde mi açılacak görev

Ana görev değil,yan görevde alıyosun ceketi

rogue ile ebunike adlı gemide smasher'i araştırmaya giderken.Tabi bu göreve gelmek için önce

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    benliğini johnny'ye bıraktığın bir bölüm var önce onu yapman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 6 Ocak 2021; 23:15:10 >
  • 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.