Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Dünya piyasasında belki evet ama Türkiye için ucuz değil. Türkiye'de satmak istiyorsa ona göre fiyat biçecek.

Alıntıları Göster

Çoğu yerde 60 dolar oyun (472 TL) 250 TL veriyor adamlar daha ne yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADF35784A

30FPS sorun değilse alabilirsin ama konsolda fiyatları pahalı. indirim bekle bence

Kutulu versiyonu çıkmadı ama dimi? Birde oyundan biraz bahsedebilir misiniz hocam? Yani türü aksiyon mu ne tam olarak? Spoiler olmasın diye videolarına çok bakmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Spoiler vermeden konuşmaya çalışacağım.

Gizli ilerlemen mümkün görünüyor ama ben çatışma sevenlerdenim. Çok denemedim  

Şehire geçme mevzusu da spoiler ile anlatayım. Çok ağır bir şey değil. Gameplaylerde gördüğümüz şeyler.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Devamlı izlediğimiz, tamirhanede arabayı tamir edip sonra yola çıkan görevin devamı zaten şehire gitmekmiş. Oyuna yeni başladığınız için çölde doğru düzgün bir şey yapamıyorsunuz mekanikleri öğretmediği için. Tutorial şehirde başlıyor.

Spoiler içine aldığımı yukarıda arkadaşlar direkt söylemişler zaten

spolier a bakmadım

gece oynucam :)

o zaman nomad seçmemin anlamı yok

ben ilk 6 saatlik prologe çölde geçecek sanıyordum çölü görmek için nomad seçecektim

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Gtx 1070 , 16 ram ile;

Ultra ve yüksek ayarlarda 35-45 fps arası aldım. Orta ayarda da max. 50 civarı. Ultra hariç diğerlerinde görüntü kötü. Hatta Ultrada da çamur gibi sanki... Ciddi optimizasyon sorunu var. Rdr 2'yi yüksek ayar 60 fps oynuyorum ve görüntüsü mükemmel.

Bug olayına gelince... Sadece 30 dk falan oynadım. Karaktere kafayı eğip bakarken yürüdüm döndüm vs. garip garip titremeler oldu ayak ve ellerde. Arabanın kapısını açmamla araba çalışıyor (Sağ kapıdan girsemde  )

Bug ve optimizasyon düzeldiğinde efsane olacak oyun  

rdr2'de high'da o fps'i alıyorsan resolution açmamışsındır. O açılmadan oyun çamur gibi görünüyor. High + Rs ile de hayatta o fps'i alamazsın. En uygunu xox ayarları + 1.5 rs. Rs (35-45 fps) açarsan anlayacaksındır dediğimi. Bir dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 yıldır sürekli bir hype falan. 8 yılda yaptıkları oyuna bak.

Star Wars Jedi Fallen Order bu oyundan daha keyifli ciddi ciddi.

• quote:

normal 3 temel malzemeden biri işte: tahta, metal, plastik. fiberglas kaç para bilionmu sen  

Ya ya değil mi Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA9F5229

Kutulu versiyonu çıkmadı ama dimi? Birde oyundan biraz bahsedebilir misiniz hocam? Yani türü aksiyon mu ne tam olarak? Spoiler olmasın diye videolarına çok bakmadım

Alıntıları Göster

kutuyu kim kaybetmişde ben alacam Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  valla aga kutulular psn den daha pahalı oluyor

türü tam olarak açık dünya rpg fps

rage atanlara çok takılma euro gamer recommended'ı basmış. dost kayaoğlu bu işin nirvanasıdır ama daha 1 ay inceleme çıkmaz ondan

• Arkadaşlar ‘Siber Kasaplar’ görevinde siyah ekrana düşen var mı ? Dün gece olan sorun devam ediyor..
  • 1070 ler sıkıntı yaşıyorsa ben mobile gtx 1650 ile uzak durayım sanırım dizüstünde 1650 ile deneyen var mı?

• quote:

Spoiler vermeden konuşmaya çalışacağım.

Gizli ilerlemen mümkün görünüyor ama ben çatışma sevenlerdenim. Çok denemedim  

Şehire geçme mevzusu da spoiler ile anlatayım. Çok ağır bir şey değil. Gameplaylerde gördüğümüz şeyler.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Devamlı izlediğimiz, tamirhanede arabayı tamir edip sonra yola çıkan görevin devamı zaten şehire gitmekmiş. Oyuna yeni başladığınız için çölde doğru düzgün bir şey yapamıyorsunuz mekanikleri öğretmediği için. Tutorial şehirde başlıyor.

Spoiler içine aldığımı yukarıda arkadaşlar direkt söylemişler zaten

Gizlilik oyunlarından en az souls oyunları kadar korkuyorum. Ancak korkunun sebebi farklı; zorluk değil sıkıcılık. Gizlilikten zevk alabilenlere hayret ediyorum. Herkeste bir Jason Bourne'lük var galiba... :)

Ben sıka sıka ilerlerim. Baktım oyun zorsa hiç affetmem trainer da açarım. Çekemem.

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt

Spoilera yazdığımı öğrenmişsin hocam. 6 saat sürmediği yazıyordu. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  Dedim öğrenme oyunda oynarken üzül

• Ne yalan söyleyeyim, oyun şu anlık beklediğimden de iyi performans konusunda. Dün driverları yanlış güncelledim sanırım, az önce tekrar güncelledim, hem bug kalktı hem de 10 fpslık bir artış aldım. Şu anda highda 1660ti ile kapalı alanlarda 60+, şehirde 50 - 60 arası bir fps alıyorum. Subnauticada 40 - 50, planet zooda 40 - 50 ve yine kingdom comeda da aşağı yukarı aynı fpsi alıyordum.
    Balon denmesini cidden anlayamıyorum. Oyunu 3 4 saat oynadınız henüz. Buglar konusunda her eleştiriye hak veriyorum. Parasını verdiğimiz bir şeyi tam oynamak bizim hakkımız. Ama eninde sonunda bunlar düzeltilecek. Şu an kim witcher 3'ü çıkışındaki buglarıyla hatırlıyor? Geçmiş unutulur, buglar düzeltilir. Önemli olan oyunun içeriği ki bunu da 3 4 saatle anlayamazsınız.
    Vuruş hissiyatına neden bu kadar yükleniliyor anlamadım. Aşırı kötü değil ki? İlk fps oyununu yapan insanlardan bf ayarında fps mi bekliyordunuz? Bence beklentilerinizi doğru ayarlamanızda fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen öyle sıkılıyorum. Gizlilik opsiyonelse silahlar konuşur Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Spoilera yazdığımı öğrenmişsin hocam. 6 saat sürmediği yazıyordu.   Dedim öğrenme oyunda oynarken üzül

kısmet :)

• 2k da İmzamdaki sistem ile full ayar bir kaç ayarda ultra oynarsam maksimum 50 fps alıyorum

• quote:

kutuyu kim kaybetmişde ben alacam   valla aga kutulular psn den daha pahalı oluyor

türü tam olarak açık dünya rpg fps

rage atanlara çok takılma euro gamer recommended'ı basmış. dost kayaoğlu bu işin nirvanasıdır ama daha 1 ay inceleme çıkmaz ondan

Alıntıları Göster

Valla ben kutulu alıyorum takasla Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  O zaman biraz beklemekte fayda var diye düşünüyorum. İyice bir otursun bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Dünya piyasasında belki evet ama Türkiye için ucuz değil. Türkiye'de satmak istiyorsa ona göre fiyat biçecek.

Alıntıları Göster

Dalga mı geçiyorsun? Oyunun normal satış fiyatı olan 60 doları TL'ye çevirince bile tek başına 472 TL yapıyor ve bunun üstüne daha vergi zımbırtıları eklenmemiş hali bu fiyat. Adamlar buna rağmen 250'ye satıyor. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

50 liralardan falan bahsetmişsin. 50 liraya satılan oyun bul ben sana alayım. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  Yıllardır ülkenin durumundan bihaber gibisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 10 Aralık 2020; 13:48:13 >

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

Valla ben müthiş eğlendim, uzun bir aradan sonra eve dönüpde başına otursam dediğim bir oyunum oldu. Darısı başınıza.

• The Smoke Of Many Fires kullanıcısına yanıt

vuruş hissi böyle bir oyun için kötü gelmedi bana ki ben apexe 300 saat gömmüş biriyim. sword training iyidi. fist fight da beklediğim kadar yavan değil. ateşli silahlar iyi bir fps oyunu gibi değil tabi ama oyun rpg işte onu ayıkamadı millet

• Tamamdır hocam haber ederim size.

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.