Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.315
Cevap
224
Favori
862.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1617
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 226
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (286 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (242 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12949 mesaj) Mobil (2559 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (1006 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    541 Mesaj
    Arkadaşlar ‘Siber Kasaplar’ görevinde siyah ekrana düşen var mı ? Dün gece olan sorun devam ediyor..
    |
    |
  • Yarbay
    3546 Mesaj
    1070 ler sıkıntı yaşıyorsa ben mobile gtx 1650 ile uzak durayım sanırım dizüstünde 1650 ile deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2740 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arthur.Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Spoiler vermeden konuşmaya çalışacağım.

Gizli ilerlemen mümkün görünüyor ama ben çatışma sevenlerdenim. Çok denemedim  

Şehire geçme mevzusu da spoiler ile anlatayım. Çok ağır bir şey değil. Gameplaylerde gördüğümüz şeyler.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Devamlı izlediğimiz, tamirhanede arabayı tamir edip sonra yola çıkan görevin devamı zaten şehire gitmekmiş. Oyuna yeni başladığınız için çölde doğru düzgün bir şey yapamıyorsunuz mekanikleri öğretmediği için. Tutorial şehirde başlıyor.

Spoiler içine aldığımı yukarıda arkadaşlar direkt söylemişler zaten

Gizlilik oyunlarından en az souls oyunları kadar korkuyorum. Ancak korkunun sebebi farklı; zorluk değil sıkıcılık. Gizlilikten zevk alabilenlere hayret ediyorum. Herkeste bir Jason Bourne'lük var galiba... :)

Ben sıka sıka ilerlerim. Baktım oyun zorsa hiç affetmem trainer da açarım. Çekemem.

• Binbaşı
    1242 Mesaj

Spoilera yazdığımı öğrenmişsin hocam. 6 saat sürmediği yazıyordu.   Dedim öğrenme oyunda oynarken üzül

|
    |
    yerel oyun kulübü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Ne yalan söyleyeyim, oyun şu anlık beklediğimden de iyi performans konusunda. Dün driverları yanlış güncelledim sanırım, az önce tekrar güncelledim, hem bug kalktı hem de 10 fpslık bir artış aldım. Şu anda highda 1660ti ile kapalı alanlarda 60+, şehirde 50 - 60 arası bir fps alıyorum. Subnauticada 40 - 50, planet zooda 40 - 50 ve yine kingdom comeda da aşağı yukarı aynı fpsi alıyordum.
    Balon denmesini cidden anlayamıyorum. Oyunu 3 4 saat oynadınız henüz. Buglar konusunda her eleştiriye hak veriyorum. Parasını verdiğimiz bir şeyi tam oynamak bizim hakkımız. Ama eninde sonunda bunlar düzeltilecek. Şu an kim witcher 3'ü çıkışındaki buglarıyla hatırlıyor? Geçmiş unutulur, buglar düzeltilir. Önemli olan oyunun içeriği ki bunu da 3 4 saatle anlayamazsınız.
    Vuruş hissiyatına neden bu kadar yükleniliyor anlamadım. Aşırı kötü değil ki? İlk fps oyununu yapan insanlardan bf ayarında fps mi bekliyordunuz? Bence beklentilerinizi doğru ayarlamanızda fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1242 Mesaj

Aynen öyle sıkılıyorum. Gizlilik opsiyonelse silahlar konuşur  

|
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Spoilera yazdığımı öğrenmişsin hocam. 6 saat sürmediği yazıyordu.   Dedim öğrenme oyunda oynarken üzül

kısmet :)

|
    |
  • Yarbay
    5029 Mesaj

2k da İmzamdaki sistem ile full ayar bir kaç ayarda ultra oynarsam maksimum 50 fps alıyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AtWarwithReality

kutuyu kim kaybetmişde ben alacam   valla aga kutulular psn den daha pahalı oluyor

türü tam olarak açık dünya rpg fps

rage atanlara çok takılma euro gamer recommended'ı basmış. dost kayaoğlu bu işin nirvanasıdır ama daha 1 ay inceleme çıkmaz ondan

Alıntıları Göster

Valla ben kutulu alıyorum takasla   O zaman biraz beklemekte fayda var diye düşünüyorum. İyice bir otursun bakalım

• Yarbay
    14215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Dünya piyasasında belki evet ama Türkiye için ucuz değil. Türkiye'de satmak istiyorsa ona göre fiyat biçecek.

Alıntıları Göster

Dalga mı geçiyorsun? Oyunun normal satış fiyatı olan 60 doları TL'ye çevirince bile tek başına 472 TL yapıyor ve bunun üstüne daha vergi zımbırtıları eklenmemiş hali bu fiyat. Adamlar buna rağmen 250'ye satıyor.  

50 liralardan falan bahsetmişsin. 50 liraya satılan oyun bul ben sana alayım.   Yıllardır ülkenin durumundan bihaber gibisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 10 Aralık 2020; 13:48:13 >
    |
    |

• Yarbay
    8818 Mesaj

Valla ben müthiş eğlendim, uzun bir aradan sonra eve dönüpde başına otursam dediğim bir oyunum oldu. Darısı başınıza.

|
    |
    Antikaruh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

vuruş hissi böyle bir oyun için kötü gelmedi bana ki ben apexe 300 saat gömmüş biriyim. sword training iyidi. fist fight da beklediğim kadar yavan değil. ateşli silahlar iyi bir fps oyunu gibi değil tabi ama oyun rpg işte onu ayıkamadı millet

|
    |
    The Smoke Of Many Fires kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2861 Mesaj

Tamamdır hocam haber ederim size.

|
    |
  • Yarbay
    2981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker1834

hocam hatalar dediğin buglar vesairemi yoksa fps sorunları da varmıydı witcher 3 de ? o zamanlar konsol tarafında olduğum için takip etmemiştim.. bu kadar optimizasyon sorununu çözüp biraz daha keyifli fps verdire bilirler mi ?

Bug,fps,aydınlatma hertürlü sorun vardı,optimizasyonu 3-4 ay kadar aldı.CP TW3 e göre çok katmanlı komplike yapıda açıkcası ben yaklaşık 5-6 ay veriyorum,Nisan sonun gibi başlamayı düşünüyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

aynen hele ps4 de kesin bekle.

|
    |
    mestar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2740 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arthur.Morgan

Ulan pyunu yere yere içimizi kapkara ettiniz be şu oyunı senelerdir bekliyoruz ağzımızın tadını bozdunuz felaket tellalları.

Henüz oynamadığımdan bilmiyorum ama akşama oynadığımda TAHMİNim o ki, şurada yazılan şikayetlerin 10 10'da 1'ini görmeyecek ve 20'de 1'i kadar da şikayetçi hissetmeyeceğim. Hayata hiçbir şeyden tatmin olmamak için mi geldiniz arkadaşlar?

• Yüzbaşı
    439 Mesaj

Bu oyun güzel gözükmüyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? Aynı sorunu Control ve Quantum Break'te de yaşadım. Film Grain kapalı. Bilemiyorum Valhalla oynuyorum mesela daha net sanki.

• Er
    13 Mesaj

Benim için evet. Online olmadığı için FPS'i dert etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ahmet Çakar01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

ya rtx'in öyle bir yan etkisi var daha tam oturamadı o meret. bi minecraftta adam gibi yaptılar ama böyle bir oyunda yapmaya kalkarlarsa abooov diyim ben sağa

quantum breakin renk palati dandik hatrladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtWarwithReality -- 10 Aralık 2020; 13:54:38 >
    |
    |
    dysquest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj

Oyunu her kapatıp açtığımda dil İngilizceye dönüyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.