Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyberpunkıda 2 saat oynayıp iade etmezsin be :) Bu oyunu beğenmeyen metin2 oynasın.

• İşkura bi bakın bence faydalı olur
  • önsipariş yapmayacaktım ama ön indirme ve sonrasında zam olma durumu olursa diye önsiparişi çakmayı düşünüyorum Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Yanlış hatırlamıyorsam bu saatleri GOG da ki Cyberpunk sayacından hesaplamışlar. Bizde de Moskova saati ile birebir olduğundan 9 aralığı 10 aralığa bağlayan gece 3 de erişime açılacak.

Üzdü. :( 10 Aralık - 11 Aralık gecesi olsa keşke 10 Aralık sabahında sınavım var sınavdan gelir akşama kadar uyur sonra 3 gün aralıksız oynardım uyumadan.

• Bu kadar kısa süre kalmışken bence bir daha erteleyemezler. Pre-load 8 inde mi arkadaşlar bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Yanlış hatırlamıyorsam bu saatleri GOG da ki Cyberpunk sayacından hesaplamışlar. Bizde de Moskova saati ile birebir olduğundan 9 aralığı 10 aralığa bağlayan gece 3 de erişime açılacak.

ee çok iyi gece 3te başlarım oyuna zaten evden calısıyoruz pandemi nedeniyle.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

En mantıklısı bu gibi ufak bir zararla elden çıkarırım beğenmezsem. malum yerlere de 1 hafta içinde düşer diyorlar gerekli korumayı yapmıyorlarmış sanırım bu ekip. Bakalım ne olacak göreceğiz.

• Dante kullanıcısına yanıt

ben build yapmadım, karmaşık epic itemlarla takılıyorum, ondandır o zaman. fikir için teşekkürler.

• Önerilen sistem olayları genelde herkesin içi rahat etsin morali yüksek olsun diye herhalde normalden 1 - 2 tık düşük yazılır. 1080p için rx570 istiyorsa eğer bilin ki 5600xt dir o :)

görüntü kalitesinide çamur yaptıktan sonra Cyberpunk devrinin o gösterişli teknolojisini nasıl hissedeceksiniz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacr88 -- 30 Kasım 2020; 14:46:22 >
  • Oyun single olacağı için 60 fps sabit alsın yeter gözüyle bakıyorum ben de. 5600x - Gtx 1080 ikilisiyle Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Ryzen 3 4350G oynatırmı :D Minimum GTX 680 isteyen Project Cars 3 oyununu oynatıyor :D

• Oyunun Türkçeleştirmesini kim yapıyor 23 studios mu? İnşallah anlamsız saçma cümleler okumayız

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Evet 23 studios yapıyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Instagram hesabından 10 aralık tarihi kaldırılmış yine ertelenmez umarım.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • steam da 10 aralık gözüküyor

• Şu sarı renk bende PTSD uyandırıyor artık görünce kalp atışlarım hızlanıyor. Bütün erteleme haberlerini o sarı renk background ile yaptılar korkuyorum 10 gün kalmışken yine sapsarı bir açıklama görmeye...

• Fotinix kullanıcısına yanıt

Var mıydı ki? Twitter hesabında da yok diye ağladı herkes sonra hemen koydular 10 aralık bannerını. Sorunlu da olsa bu oyun çıkacak o tarihte, başka çareleri kalmadı.

• webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Evet vardı hatta şuan twitter'da da yok.
  • Fotinix kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Var işte yukarıda. Hep böyleydi zaten.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Kapağı görmemişim açıklamayı kastediyordum ben
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.