Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.056
Cevap
237
Favori
838.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1603
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 129
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 53
  • Favoriye Eklediklerim 239
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (272 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (240 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12741 mesaj) Mobil (2519 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (985 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    3565 Mesaj

Şu sarı renk bende PTSD uyandırıyor artık görünce kalp atışlarım hızlanıyor. Bütün erteleme haberlerini o sarı renk background ile yaptılar korkuyorum 10 gün kalmışken yine sapsarı bir açıklama görmeye...

|
    |
    Intel i7 10700k@ 5.0 GHz Allcore - Gigabyte Windforce OC RTX 2080 Super - Kingston HyperX Fury 2X8 16 GB 3200 MHz CL16 - MSI Z490 Tomahawk - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung 1 TB 970 Evo Plus SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms - SteelSeries Rival 600 Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Steam Controller - FSP Aurum PT 1200 W 80+ Platinum PSU - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone Shure Aonic50 Premium Wireless Headphone - Coolermaster TD500 Mesh White - Noctua NH-D15 Chromax "Black" - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj

Var mıydı ki? Twitter hesabında da yok diye ağladı herkes sonra hemen koydular 10 aralık bannerını. Sorunlu da olsa bu oyun çıkacak o tarihte, başka çareleri kalmadı.

|
    |
    Fotinix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet vardı hatta şuan twitter'da da yok.
    |
    |
    webmaster33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj

Var işte yukarıda. Hep böyleydi zaten.
    |
    |
    Fotinix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    91 Mesaj

Kapağı görmemişim açıklamayı kastediyordum ben
    |
    |
    webmaster33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5341 Mesaj
    Sorunlu çıkacaksa çıkmasın 6 ay daha ertelensin hiç sorun değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arisaka

Bu mesaj silindi.

Bak bu ilgi çekmek için güzel bir yol işte. Bunlarla gel canını yiyelim.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 30 Kasım 2020; 18:17:42 >
    |
    |

Dördüncü günün şafağında da doğuya bakarsın artık.

|
    |
    ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Dördüncü günün şafağında da doğuya bakarsın artık.

Kendimi videoya çekmeyi düşünüyorum. 3 gün uyumadan Cyberpunk bitirme challenge. İzlenir mi sizce?  

3 gün uyumadan oynayan sensin, neden izleyelim? Uykumuz gelince yatar uyuruz biz.

Öyle vefalı seyirci bu devirde çok zor. 90'lar zamanında vardı, hey gidi 90'lar. Hatta Cen ve Kerdem beylerin bir programı vardı, 24 saatti galiba. Onu izleyen çok arkadaşım vardı, seyrelip atmosfere karıştılar.

|
    |

quote:

3 gün uyumadan oynayan sensin, neden izleyelim? Uykumuz gelince yatar uyuruz biz.

Öyle vefalı seyirci bu devirde çok zor. 90'lar zamanında vardı, hey gidi 90'lar. Hatta Cen ve Kerdem beylerin bir programı vardı, 24 saatti galiba. Onu izleyen çok arkadaşım vardı, seyrelip atmosfere karıştılar.

Hocam siz ilk karakteriniz ne yapacaksınız? Ben Nomad olarak başlayıp şehrin dışından kırsaldan bi' kere bitirmek istiyorum oyunu. Sonrasında Street Kid veya Corp, bu ikisinin sırasını belirlemedim henüz. Nomad karakterim erkek olacak. Anadoludan İstanbula göç eden yiğit delikanlı gibi oynayacağım. Street Kid karakterimi tramessi yapıcam. Malum street kid olcak. Corp da kadın olacak ama ona henüz nasıl bir şey yapsam karar veremedim.

• Yarbay
    9641 Mesaj

Her şeyden önce insan olmak lâzım.

|
    |

quote:

Her şeyden önce insan olmak lâzım.

Hocam dur çok fena hypelıyım.  

Benim de avucum kaşınmaya başladı. Hastalık belirtisi olmasın?

|
    |

• Yarbay
    7440 Mesaj

çok hevesliyim bu oyun için ama muhtemelen tatmin edici akıcılıkla oynayamayacağım.

i5 6400 + rx 470 4 gb + 16 GB ram var acaba medium texture kalanları low - med karışık yapsam 60 fps alabilir miyim..

Yakın zamanda bu oyun için uygun fiyatlı bir 1650 superli bir gaming sistem topladım ancak sistem gereksinimlerinden gördüğüm kadarıyla vram eksiği nedeniyle yüksek ayarlarda oynayamayacak gibiyim. Turkcell superonline fiber 200mbit/s bağlantım üzerinden nvidia geforce nowla mı oynasam acaba bu oyunu diye düşünmeye başladım, ne dersiniz?

|
    |
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    Son 10 gün yine instagram’da 10 Aralık yazısı kalmış diyorlar hayırlısı olsun
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 33 gün cezanın, 32 gün 15 saat 34 dakika kadarı kaldı.

Oyun basıldı dağıtıldı incelemecilere verildi (şu milletin oyun incelemesi olayına da hastayım bana ne başkasının incelemesinden? yok kaç puan vermiş o site şunu vermiş bunu vermiş bana ne yahu. bana ver ben inceleyeyim.) daha ne ertelenmesi öyle bir ihtimal kalmadı artık. Felaket habercileri iş başında yine. Buglı eksik meksik bile olsa öyle çıkacak artık gerisi update'lerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Kasım 2020; 19:36:17 >
    |
    |

|| Ryzen 3700x | Rog Strix RTX 2080 Super | GSkill 32GB 3200Mhz DDR4 | Asus TUF X570 Plus | Logitech G29 - Shifter | Xbox Elite Series 2 | HyperX Cloud 2 | Nintendo Switch | LG OLED C9 | Sony DN1080 - Dolby Atmos 5.2.2 Harman & Kardon | Heritage H150CM | Zoom G5n ||
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.