Şimdi Ara

Cüneyt Arkın'ı (Fahrettin Cüreklibatur) kaybettik maalesef. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huzur içinde uyusun.Sinema Tarihi bir değer kaybetti.Ozamanlar Türkiyede daha böyle medeniyet olduğu dönemler.O günkü filimlere bir bakıyorum Bütün dünyanın yaptığı işler yapabiliyomuşuz o dönem.Şimdiki boktan dizilere bile bin basar filimleri.Gitti işte

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ulkeyi insanlara sevdiren boyle guzel emektarlardir !

Icimden bir parca koptu yeminle gozumden istemsizce yaslar geldi !

Mekanin cennet olsun koca cinar Allah mekanini cennet etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Kendisini hiç yakından görme fırsatım olmadı. Ama twitterda kendisine yaptığım bir yorumu beğenmişti. O beğeniyi görünce gerçekten bir çocuk gibi mutlu ve mesut oldum. Çok üzgünüm. Yeri doldurulamaz ama umarım arkadan gelen genç nesil en azından onun bizlere aşıladığı milliyetçi yoldan gitmeye çalışır.

Yazımı şu dizelerle bitirmek istiyorum.

Ölüm Allahın Emri De şu Ayrılık Olmasaydı

• Mekanı cennet olsun  

• Çocukluğumuzun kahramanı gule gule rabbim mekanını cennet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 28 Haziran 2022; 17:31:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Böyle değerler öldüğünde çok garip oluyor içim :/

Allah rahmet eylesin

• Allah rahmet eylesin, Mekanı cennet, Makamı Ali olsun inşallah..

• Kral adamdı sevdiğim aktörlerdendi Allah rahmet eylesin.

• Çizgisini hiç bozmadı, her kesimden insanın gönlünde yer eden usta bir sanatçıydı. Altın Koza film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülü önce Yılmaz Güney'e verilmiş, o dönemin belediye başkanın itirazı üzerine ise tekrar toplanan jüri ödülü Cüneyt Arkın'a vermişti. Ancak Cüneyt Arkın ödülü Yılmaz Güney'in hakkı olduğunu söyleyerek reddetmişti. Böyle de karakterli bir insandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin, ailemden birini kaybetmis kadar uzuldum. Mekani cennet olsun.

• "SEN SUSACAKSIN YOBAZ! BEN OLDUKÇA SUSACAKSIN! BEN SENİN KADERİNİM! BAŞKALDIRDIKÇA KARŞINA ÇIKACAĞIM!"

• Demokrasi varsa herkes özgürce iftira atmadan istediğini linç yemeden soyleyebiliyorsa benim de iki çift lafım var.

Ayyasin , içi kof milliyetçi geçinen kendini beğenmişin biriydi.

Karakterine şöyle yakından bakmak isteyenler 90 yada 2000 li yıllarda Ali Kırca yada show TV de ki reha muhtarın programında figuranlara nasıl davrandigina bı baksın kendi hayatını anlatırken.

Bir soylesisine daha denk gelmiştim. Muhabir kız soruyordu (sorunun soeus şeklini tam hatırlayamadım ama ana konu atlardi) filmlerde çok defa ata bindiniz mi at ile kaza mı yaptınız mı öyle bişey soruyor muhabir kız oda ;
    Bana ne kadar ata bindigimi sorucagina kaç genç kız öptüm onu sor diyor. Essek kadar adam.
    Bunların gotunu kaldiranda bizdik ne yazık ki.

• Büyük hayranıydım cüneyt arkın 1 van damme 2

• Ey gidi ey.. Elbet çok saçma filmleri de vardı yalnız toplumsal olarak hep halktan biri tiplemesini oynardı.

Koca Çınar bunlar işte.

• Türk sinemasının efsanesi, oyunculuğu kadar kişiliğide harika bir insandı, mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin.

• mekanın cennet olsun Cüneyt abimiz

• Bu adamin asil toplumsal mesaj veren filmini hicbir televizyon yayinlamadi işine gelmedi birilerinin.Diger filmiyle tanisaydi sevmeyenler daha çok saygi duyulmasi gereken biri oldugunu anlardi.

• Allah rahmet eylesin. Tam bir artist idi. Mekanı cennet olsun.

• Zaman geçiyor,85 yaşında vefat etti.Biz o yaşları bu dönemin stresinden dolayı görebilecek miyiz o da muamma.Ben 80-90 yıl sağlıklı yaşayanları şanslı görüyorum.Işıklar içinde uyusun.

• Kasatka kullanıcısına yanıt

Cüneyt Arkın alkolizm tedavisi gördü. Bunda eşinin katkısı büyüktür. Röportajında buna dile getirir.

Bir bağımlılığından kurtulmuş olması, mutlu bir ailesinin olması, hatasını anlayıp eşine şükran duyması büyük bir erdemdir benim gözümde.

85 yaşına kadar yaşamış, topluma mal olmuş, takdir görmüş bir kişi için "ayyaş içi kof milliyetçi" ithamını ağır buldum.

Sizin esas milliyetçi olarak gördüğünüz kişi veya kişileri çok merak ettim açıkcası.

Muhabir kız saçma bir soru sormuş, o saçma soruya da usulünce cevap vermiş.

Bakın ben size bir röportaj daha göstereyim. Siz orada ki "bırak ya" demesine de bir kulp bulursunuz bence.

tele1
    Cüneyt Arkın: Saraylar yapıyorsunuz neden yurt yapmıyorsunuz ?
    https://tele1.com.tr/cuneyt-arkin-saraylar-yapiyorsunuz-neden-yurt-yapmiyorsunuz-651316/

Cüneyt Arkın gayet nazik kibar ve centilmen bir insandı.

Sizin kendinizce doğrularınız olabilir ama gerçek tekdir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.