Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı RTE: Sayın Esad'a ya ülkeme gel ya da üçüncü bir ülkede bu görüşmeyi yapalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Esad'a ya ülkeme gel ya da üçüncü bir ülkede bu görüşmeyi yapalım çağrımı iki hafta önce yaptım ve bu konuyla ilgili Dışişleri Bakanı'mı görevlendirdim.

x (formerly twitter)
    Ekol TV (@ekoltvv) on X
    https://x.com/ekoltvv/status/1811531155293823097

Kardeşim Esad %92 yükleniyor...

• Suriye politikasında atılmış doğru bir adım.Ama bu adımı ne kadar desteklesemde bu son 12 yılda yaşanılanları unutacakta değilim..Özellikle daha bir sene öncesine kadar Esad ile görüşülmesini savunanlara her türlü hakaretleri yağdıranların,iftira atanların bugün sus pus olduklarını görüyoruz.Hadi şimdi çıksanıza ortaya..Hadi şimdi 'Katil Esed ile görüşmek isteyen şebbihadır,müslüman düşmanıdır' desenize..Gerçi hoş bunu yapamadıkları için son birkaç gündür Özdağ'a 'manşetler' atarak saldırmaya başladılar ya neyse...Eee kolay deği 12 yıldır Türk devletine ve Türk milletine giydirmeye çalıştıkları 'ümmetçilik' gömleğinin patladığını görüyorlar..Bunu hazmetmek kolay olmasa gerek..

Ayrıca Türkiye ve Esad arasında yaşanılan yumuşamanın içimizdeki dinciler dışında Kürtçüleride telaşa düşürdüğünü görüyoruz.Önce DEM ardından CHP içine KK ile beraber sızan Kürtçülerin endişelendiklerini görüyoruz...Endişelenmelerinin nedeni Türkiye ve Esad anlaşırsa bölgede kurmaya çalıştıkları ırkçı terör devletinin kurulması mümkün olmayacağını görmeleri...

Umarım kısa süre içersinde Türkiye ve Esad arasında ilişkiler normale döner ve böylece Türkiye şu Suriye bataklığından kurtulur...

• Lütfen dikkat edelim;

Sn Cumhurbaşkanım "Esed" şeklinde hitap etmiştir...

• Bu yenilginin ilanıdır.

Ayrıca olması gerekendir. Zaten giren girdi, zararın neresinden dönülse kârdır.
  • Papazı da vermiyordu. Bu kadar hata yapıp hala seçilebilmesi komik.  

• 2011 de yapılması gereken şeyi katil eset zalim eset diyerek ülke karman corman olduktan sonra 2024 te söylemek bilemedim resmen ezbere ülke yönetimi

zalim sisi hain sisi ...

sayın sisi

bu bitmez

• Ülkeni kapat gel sen de Türkiye'ye yerleş demek istemiş.
  • Suriye politikasında atılmış doğru bir adım.Ama bu adımı ne kadar desteklesemde bu son 12 yılda yaşanılanları unutacakta değilim..Özellikle daha bir sene öncesine kadar Esad ile görüşülmesini savunanlara her türlü hakaretleri yağdıranların,iftira atanların bugün sus pus olduklarını görüyoruz.Hadi şimdi çıksanıza ortaya..Hadi şimdi 'Katil Esed ile görüşmek isteyen şebbihadır,müslüman düşmanıdır' desenize..Gerçi hoş bunu yapamadıkları için son birkaç gündür Özdağ'a 'manşetler' atarak saldırmaya başladılar ya neyse...Eee kolay deği 12 yıldır Türk devletine ve Türk milletine giydirmeye çalıştıkları 'ümmetçilik' gömleğinin patladığını görüyorlar..Bunu hazmetmek kolay olmasa gerek..

Ayrıca Türkiye ve Esad arasında yaşanılan yumuşamanın içimizdeki dinciler dışında Kürtçüleride telaşa düşürdüğünü görüyoruz.Önce DEM ardından CHP içine KK ile beraber sızan Kürtçülerin endişelendiklerini görüyoruz...Endişelenmelerinin nedeni Türkiye ve Esad anlaşırsa bölgede kurmaya çalıştıkları ırkçı terör devletinin kurulması mümkün olmayacağını görmeleri...

Umarım kısa süre içersinde Türkiye ve Esad arasında ilişkiler normale döner ve böylece Türkiye şu Suriye bataklığından kurtulur...

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Ulke kendi sirketin olsa da bu adamlar maasli yoneticin olsa ve bu hatalari yapmis olsalar, 1 dk tutmazsin. Akil alir gibi degil yaw, Papua Yeni Gine'nin, Fiji'nin dis politika stratejisi bizimkinden akillicadir.

Adama once kardesim, sonra terorist diyorsun, ulkesini cihadcilarla bir olup tarumar ediyorsun, tum dunya sana dusman oluyor, 10 milyon ne idugu belirsiz insan geliyor, simdi eskiden ailece gorusuyorduk hadi barisalim diyorsun (:
  • Colda C kullanıcısına yanıt

Siz kanseri atlatmıştınız ona rağmen ateisttiniz değil mi yanlış hatırlamıyorum

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

Kanserim dua ederek tedavi oldu diye bir yazı mı yazmışım?

Namazla boyun ağrılarımdan kurtuldum falan mı dedim?

Konu nedir?

• babus0606 kullanıcısına yanıt

pkk 2000 de bitmişti zaten. onu bu hale siz getirdiniz edebiyat yapma burda..

• Madem görüşecektiniz, en başında esad ile birlik olup neden ülkeye mülteci almadan, esad ile sorunu başlamadan bitirmediniz?

Başarısız akp yönetimi, istifa edilmeli.
  • Esad bununla görüşmez, ancak ayağına giderse görüşebilir.

• power-pc P kullanıcısına yanıt

Esad'ın bir vasfı veya yetkisi mi var sanıyorsunuz ? Rusya istiyor diye görüşecek mecbur Türkiye ile.

Eskiden Türkiye ile tek şartla görüşürüm Türk askeri Suriye'den çıkacak derdi. Bir 1 tane asker çekmedik ve yakın bir zamanda yılbaşına kadar illaha bir görüşme olacak bu aşikar. Bizim büyük Irak ve Suriye süpürme operasyonu planı var ve bu plan öncesi Esad'ında karşı taraftan destek verip teroristleri araya almayı planlıyoruz gibi.

Not: ABD seçimleri öncesi tam seçim arifesinde bir operasyon yaptık yaptık YPG-PYD-PKK ya yoksa seçimler sonrası gözler gene buralara döner para ve silah destekleri hatta siyasi destek artabilir yok oralarda seçim meçim özerk yönetim flan diyorlar onu kırmaya çalışıyoruz benim okumama göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 13 Temmuz 2024; 18:17:19 >
  • üçüncü ülke olarak neresi acaba? esed, "israil'de buluşalım derse" kim ne der?  

• Sayın Esad mı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.