Şimdi Ara

Creative Gigaworks T3 Hakkında (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
24.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ErenOlca

quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

quote:

quote:

quote:

quote:

Z623 ile karşılaştırdığımızda müzik performansı nasıldır acaba

mükemmeldir onun yanında logitechler odun gibi çalar ne doğru düzgün mid sesleri verebilir nede tiz sesleri bi bassı var onu bile düzgün çalamıyor alt frekanslarda pörtlüyor.

Peki bu Z623'ün DH de bu kadar meşhur olması neden hocam sırf onun yüzünden gaza gelmiştim

yıllardır forumda logitech ne çıkarsa meşhur oluyor zaten basslar (göreceli) iyi olduğu için insanlara iyi geliyor yada bu işten anlamayan daha önce kaliteli sistem dinlememiş kişilere..bir çoğuda forumdan okuduğu şeylerle yorum yapıyor hani ajdarda meşhur logitechte öyle işte sakın yanaşmayın derim

Teşekkürler hocam bir de ses kartı ne kadar etkiler sesi T3 alınca ses kartı almak zorunda kalır mıyım

onbordların %90 tahta gibi çalıyor çok yüksek model olmasada harici bi ses kartı alın derim

Peki teşekkürler hocam

• Merhaba arkadaşlar.. Gerek creative t3 gerekse edifier s 730 u int. üzerinden takip ediyorum.Her iki cihazda tr. de kabul gören ve pozitif kabul edilen cihazlar... Benim siz arkadaşlarıma sormak danışmak istediğim bir şey var .. Yardımcı olursanız sevinirim... Bende eski sistem sony LBT 80Av var.. Malum yeni teknolojiler mp3 usb giriş nedeniyle pek kullanılmıyor desem yeridir. Şimdi esas soruma geliyorum takip ettiğim kadarıyla radyo cd mp3 ve usb girişli kaliteli ürün bazında fazla seçenek yok.. Hometheatre lar var ki 5 hop.ile uğraşmak istemiyorum. 2.1 ev sinema sistemlerininde müzik konusunda zayıf kalacaklarını düşündüğümden Philips MCD 3020 ile ( istediklerimin hepsi üzerinde ve RMS 120 ses netliği pırıl pırıl ) t3 yada s730 u birlikte kullanmak istiyorum.. Bu nedenle Vatan topkp.ya gittim Philips MCD 3020 nin arka kısmına baktım sadece kendi hoporlörünün girişi ve bir çift jak girişi var yani çıkış yok ... Bu durumda bağlantıyı nasıl yapabilir t3 yada s730 u philips 3020 ye bağlayıp kurabilirim... Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum... Ödenecek rakam 800 -1100 aras değişeceğ,nden tongaya basmayayım diyorum .. Haaa bu arada 11 şubat 2013 te s730 u Vatan da dinledim ... İnanın tam bir hayal kırıklığı yaşadım.. Tabi tlf . daki şarkıları jack girişiyle dinledim... Berbattı.. İnanıyorumki müzik setine bağlayınca ( mümkünmüdür bilmiyorum ) eqo yardımıyla ve ev ortamındaki akustikle ses değişecektir.. Amacım net ve pürüzsüz bir ses almak... Ses yüksekliği de önemli ama önce ses kalitesi diyor ve siz bilgili arkadaşlarımdan öneri bekliyorum... T3 ilk tercihim olacak gibi .......

• Bendeki T3'ün ses kablosu masanın altında sıkışmış ve kopmuş. Çıkarıp kesip ek yaptım ama aklıma gelmişken sorayım dedim; T3'ün orjinal ses kablosu satılıyor mu?
    Satıldığı yeri bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Bendeki T3'ün ses kablosu masanın altında sıkışmış ve kopmuş. Çıkarıp kesip ek yaptım ama aklıma gelmişken sorayım dedim; T3'ün orjinal ses kablosu satılıyor mu?
    Satıldığı yeri bilen var mı?

Hiç uğraşma kardeşim,sağlam lehim ile muadil alacağın kablolardan daha stabil iletim sağlayacaktır.
  • Bende bugün T3 aldım şu an test ediyorum gerçekten çok beğendim performansını. Daha önce Klipsch RF-62 leri kullanmış biri olarak bu boyutlara sahip olup bu kalitede bu fiyata sistem bulmak zor parası olan acımasın alsın :) Woofer oldukça kompakt bir yapıya sahip ama çıkardığı bas gerçekten çok başarılı. Şu an sistemi Audigy 2 ZS ile kullanıyorum sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım.
  • EDIFIER S530D ile S730 arasında çok fark var mı?

T3 bunlardan hangisinden daha temiz ses verir?

Şuan Logitech z906 var 5+1 ev sinema sistemi olarak kullanıyorum ama pc'ye de 2+1 kurmak istiyorum. şuan eski creative 2.1 var.

ses kartı da harici 5,1 sound blaster...
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    s730 ile s530 arasında güç farkı dışında pek bişey yok

t3 gelince s530 ile aynı seviyede sayılabilir ikisininde sesleri temiz veriyor ama s730 ile aynı kefeye konulmaz

s530 ün t3'e göre artılar var örneğin uzaktan kumandaya sahip olmasi malzeme kalitesi ve dijital sistem olması yani optik ve coax bağlantı yapabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbilgin

s730 ile s530 arasında güç farkı dışında pek bişey yok

t3 gelince s530 ile aynı seviyede sayılabilir ikisininde sesleri temiz veriyor ama s730 ile aynı kefeye konulmaz

s530 ün t3'e göre artılar var örneğin uzaktan kumandaya sahip olmasi malzeme kalitesi ve dijital sistem olması yani optik ve coax bağlantı yapabiliyorsun

vatanda 350 TL idi.. almadığıma pişman oldum.. bundan sonra vatanda gördüğüm tüm indirimli ürünleri alacam! ipad mini de 700dü 1050 olmuş...

çok teşekkürler...
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    rica ederrim bizde vatanda s530 için cok koşturduk ve en sonunda arkadaşım dayanamadı ve teşhir ürünün aldı 350 tl idi biraz daha pazarlık yaptık teşhir ürünü diye bize gayet uygun fiyata geldi
  • Arkadaslar aranizda mx5021 sahibi olmus olan varsa ,t3 ler upgrade etmeye degecek kadar daha iyiler mi ses olarak, yoksa "fark cok fazla degil madem para verip set alacaksin sunu al" diyeceginiz bir sistem var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bass konusunda logitech z623 z906 gibi yeni sistemler üzerine tanımam.

yan komşuyu bırak iki apartman yandaki komşularınız duyacak emin olun.

130 ve 165 watt sub. bulunan bu sistemlerle ritimleri kalbinizde hissedeceksiniz

DİKKATT!! : yakınında cam porselen plastik vs kırılgan eşyalar bulundurmayın.

• Merhaba,
    Creative I-TRIGUE L3800 SES SİSTEMİ VE Creative ZXR ses kartı kullanıyorum. T3 alsam memnu kalır mıyım? Edifier S330d modeline göre orta ve tiz performansı nasıl t3'ün?
  • T3 alacaksanız Soundblaster ZX serisi ile kullanmanızı tavsiye ediyorum ben daha önce audigy 2 ZS ile kullanıyordum ZX'e geçtikten sonra hem bas hem tizde ciddi iyileşme var.
  • @Mageduko, selamlar nerelerdesin yav

• vayy @the_cantan kardeş buralardayım ama çok yazamıyorum bu ara sen napıyorsun görüşmeyeli :)
  • selam lar arkadaşlar bir tane temiz ikinci el 6 ay garantili gigaworks buldum bluetooth ile 350 ye alsam doğrumudur değiyormu bu sisteme yardımcı olun bana kardeşlerim
  • serkanoo kullanıcısına yanıt
    Fiyatta pazarlık yap. Piyasa ortalamasının en az 50 tl üzerinde bir fiyat çekmişler. Bluetooth aparatı ile muhteşem bir kolaylık oluyor.

• t3300 aldım ama aklım t3 de kaldı. t3300 bile fazlasıyla iyi bass ve ses veriyor. t3 nasıl çok merak ediyorum. bide şu slam bass olayını çok merak ediyorum. bass hastasıyım
  • Merhaba arkadaşlar.Edifier S530d kullanıyorum.Bunu satıp Creative T3 almaya değer mi ? S530D sistemimden çok memnunum ancak değişiklik olsun diye yeni birşey alsam mı diye düşünüyorum.Görünüşte S530D nin malzeme kalitesi ve performansı T3'den çok üstün görünüyor.Uydular mdf kabin içinde, mid ve tiz sürücüleri ayrı, bassı daha büyük, uydu sürücüleride daha büyük, ses gücüde daha fazla, bağlantı seçenekleri çok geniş.Kağıt üzerinde ve görünüşte S530D her halükarda T3 ten iyi druuyor ama T3 ü hiç dinlemedim.Bu arada yüksek sesle müzik dinlemeyi severim.S530D 150 Watt(RMS) beni anca tatmin ediyor.T3 bunun yarısı neredeyse.Nasıl tatmin eder bilmiyorum.Eğer aranızda bu iki sistemi kullanan veya deneyen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Birde diğer seçenek olarak Z906 düşünüyorum.Z906 ile S530D arasında ses gücü haricinde kalite olarak ne gibi farklılıklar var.

• Arkadaşlar elimde hem gigaworks t20 hemde t3 var acaba t3 ün uyduları yerine t20 yi bağlasam daha iyi olurmu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.