Şimdi Ara

Creative Gigaworks T3 Hakkında (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
24.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recepivedik06

quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

quote:

Orijinalden alıntı: recepivedik06

quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

Temiz
    garantisi devam eden
    istanbulda
    creative t3 unu satmak isteyen arkadas varsa pm atabilir

bence solo 7 yi aklından sil bi kere t3 dinlemedim ama tv izleme keyfine heyecan katmak istiyorsan t3 alabilirsin z2300 de fena bir sistem deil ama ben hiç bir zaman logitech ses sistemlerinde aradığımı bulamadım müzk sevdiğim için olsa gerek ...

Logitech z906 aldim

iyi günlerde kullanın ...

Tsk dostum
    Hsckln

• bence logıtech z623 t3 den çok başarılı bi ürün sesler çok tatlı bassları da öyle baş ağrıtmayan bi sesi var tizleri harika yani t3 dinlemedim ama z623 daha başarılı bi ürün gibime geliyor.. sizce t3 dinlesem kararım değişir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

bence logıtech z623 t3 den çok başarılı bi ürün sesler çok tatlı bassları da öyle baş ağrıtmayan bi sesi var tizleri harika yani t3 dinlemedim ama z623 daha başarılı bi ürün gibime geliyor.. sizce t3 dinlesem kararım değişir mi

z623'ün tizleri harikamı alet tıslıyor resmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

bence logıtech z623 t3 den çok başarılı bi ürün sesler çok tatlı bassları da öyle baş ağrıtmayan bi sesi var tizleri harika yani t3 dinlemedim ama z623 daha başarılı bi ürün gibime geliyor.. sizce t3 dinlesem kararım değişir mi

z623'ün tizleri harikamı alet tıslıyor resmen...

Hocam bana t3 ü ilk sen önermiştin iyi ki önermişsin çok teşekkür ederim.Mediamarktta dinledim ilk önce ses temizdi ama pek bişey anlayamadım.Şimdi evde Onboard ses kartı ile kullandığım halde çok memnunum.Mağazada dinlemekle evde dinlemenin arasında büyük fark varmış gerçekten.

• quote:

noktalama işareti mi eksik kalmış? yoksa gerçekten t3 nedir nedeğildir bilmiyorum ama Z623 daha mı iyi demek istedin ?
  • quote:

Hocam T3 dinlesem kararım değişir mi diye sormuşsunuz ama, benim anlamadığım, T3'ü dinlemeden Z623 ile nasıl kıyaslayıp, karar sahibi olabiliyorsunuz?
  • Arkadaşlar,
    Bende 2 +1 Speaker almak üzereyim:

Mediamarkt'a uğradım.

aslında 100 TL civarı birşeyler bakarken T3 gözüme çarptı, haid bir deneyim dedim. Aynen katılıyorum, fiyatını hakkeden bir sistem.

Yanlız teşhirdi. pazarlık yapma şansım olur mu kendileriyle?

299 TL fiyat etiketi vardı. Internetten alabileceğim başka bir site var mı?

Not: Iphone 4 (Tuneln Radio proç denendi - Joy FM gayet hoş çaldı, Metro FM, Frisky vs... fena değildi)

Bu sistemi aslında çalışma odamda istiyorum, rahat rahat müzik dinleyebeileceğim.

Tavsiye eder misiniz? Veya başka bir sistem var mı? 2 +1 olacak şekilde. Genellikle Müzik't kullanacağım. Ha bir de Macbook'a bağlayıp FLAC/ MP3 dosyaları da çalarım. Equalizer yok bildiğim kadarıyla, var mıdır önerebileceğiniz bir program bununla ilgili? Macbook air en son olanı var, ses kartı iyi olmadığını düşünüyorum.

Cevaplar için şimdiden tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolgative2

Arkadaşlar,
    Bende 2 +1 Speaker almak üzereyim:

Mediamarkt'a uğradım.

aslında 100 TL civarı birşeyler bakarken T3 gözüme çarptı, haid bir deneyim dedim. Aynen katılıyorum, fiyatını hakkeden bir sistem.

Yanlız teşhirdi. pazarlık yapma şansım olur mu kendileriyle?

299 TL fiyat etiketi vardı. Internetten alabileceğim başka bir site var mı?

Not: Iphone 4 (Tuneln Radio proç denendi - Joy FM gayet hoş çaldı, Metro FM, Frisky vs... fena değildi)

Bu sistemi aslında çalışma odamda istiyorum, rahat rahat müzik dinleyebeileceğim.

Tavsiye eder misiniz? Veya başka bir sistem var mı? 2 +1 olacak şekilde. Genellikle Müzik't kullanacağım. Ha bir de Macbook'a bağlayıp FLAC/ MP3 dosyaları da çalarım. Equalizer yok bildiğim kadarıyla, var mıdır önerebileceğiniz bir program bununla ilgili? Macbook air en son olanı var, ses kartı iyi olmadığını düşünüyorum.

Cevaplar için şimdiden tskler

Ben uzin bir sure kullandim keainlikle tavsiye ederim cok canli bir ses rengi var tizlerler super bass yumusak dolgun.Bende suan edifer s730 var ama satmaya useniyorum 30 kilo alet ilerde satarsam belki tekrar t3 alirim :) .Ayrica 300tl cok iyi ama tesir urunu tavsiye etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aldım bile :)

Memnun kalınmıştır... Herkese önerilir.

Bu fiyata göre performansı iyi.
  • Ne kadara aldınız hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creative nin üst segment sistemlerinden biri bir z2300 kullanıcısı olarak herzaman kullanmak istediğim bir sistemdir ama fiyatı dolayısıyla vazgeçtim hep hala fiyatı tavan seviyesinde dinleme fırsatım oldu malzeme kalitesi ve tasarımı oldukça iyi sistemin ve onboard kart aracılığla dinlediğimde oldukça tatmin ediciydi iyi bir sınıf ses kartıyla örnek creative xfi evlendirilirse bu sistem çok tatmin edici olucağını düşünüyorum midragleri çok kaliteli tizz sesler hoş insanın kulağını tırmalamıyor yada yormuyor ama gel gelelim fiyat ise fazla onu minicoopera benzetiorum bu yüzden :D saygılar
  • Herkeze selam,dün vatanın %25 indirimi fırsatını değerlendirdim ki elimde z 2300 olmasına rağmen gigaworg T3 aldım.İyikide almışım dinlediğim bütün müzikleri tekrar dinliyorum,hemde kısık sesle olağanüstü bir kalite ile.Çok yüksek ortalığı sallayacak bir ses beklemiyordum lakin kalitesi tam istediğim gibi ha bu arada X-FI ses kartı ile dinliyorum.Şunu belirtmeliyim Z2300'ze kulağı aşina olan biri olarak aniden T3 bir sisteme geçmem ve aradaki ses kalite ve derin bass kalitesi beni cezbetti.
    Şunu belirtmeliyimki müzik dinleme ile müzik dinleme arasındaki farkı T3 ile anladım,Z2300 hakkınıda yememek lazım çünkü tam gürültü canavarı gençleri tatmin edicek bir cihaz ve kutu içerisinde öylece duruyor.Bu arada maksadım konuyu hortlatmak değildi yıl 2012 ve T3 hala trendini koruyor.
  • T3 ü ben de her gördüğümde es geçmiştim ama dün ilk kez mağazada dinledim ve o fiyata alınacak en iyi 2+1 bence
  • Arkadaşlar konuyu uyandırdım ama gerçektende sistem şahane önce ses kartını aldım creative Recon3D fatal1ty pro... onuda beraber alacaktım topkapı subesınde sadece teşhir kalmş haftaya inşalla hşuan fiyatı kampanyada 368 tl ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zZzerk

Arkadaşlar konuyu uyandırdım ama gerçektende sistem şahane önce ses kartını aldım creative Recon3D fatal1ty pro... onuda beraber alacaktım topkapı subesınde sadece teşhir kalmş haftaya inşalla hşuan fiyatı kampanyada 368 tl ...

Sanırım vatan'da bu hafta sonu %25 indirimi var...ve 368 lira iyi bir fiyat.
  • aynen

• 368 TL nasıl indirimli oluyor, ben ilk çıktığında 360 TL ye almıştım daha sonra indirimle 300 tl yi falan görmüştü.
  • Z623 ile karşılaştırdığımızda müzik performansı nasıldır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

Z623 ile karşılaştırdığımızda müzik performansı nasıldır acaba

mükemmeldir onun yanında logitechler odun gibi çalar ne doğru düzgün mid sesleri verebilir nede tiz sesleri bi bassı var onu bile düzgün çalamıyor alt frekanslarda pörtlüyor.

Peki bu Z623'ün DH de bu kadar meşhur olması neden hocam sırf onun yüzünden gaza gelmiştim
    Bir de hazır bulmuşken kaçırmıyayım ses kartı ne kadar etkiler sesi T3 alınca ses kartı almak zorunda kalır mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leetnock -- 9 Şubat 2013; 17:52:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Z623 ile karşılaştırdığımızda müzik performansı nasıldır acaba

mükemmeldir onun yanında logitechler odun gibi çalar ne doğru düzgün mid sesleri verebilir nede tiz sesleri bi bassı var onu bile düzgün çalamıyor alt frekanslarda pörtlüyor.

Peki bu Z623'ün DH de bu kadar meşhur olması neden hocam sırf onun yüzünden gaza gelmiştim

yıllardır forumda logitech ne çıkarsa meşhur oluyor zaten basslar (göreceli) iyi olduğu için insanlara iyi geliyor yada bu işten anlamayan daha önce kaliteli sistem dinlememiş kişilere..bir çoğuda forumdan okuduğu şeylerle yorum yapıyor hani ajdarda meşhur logitechte öyle işte sakın yanaşmayın derim

Teşekkürler hocam bir de ses kartı ne kadar etkiler sesi T3 alınca ses kartı almak zorunda kalır mıyım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.