Yüzbaşı
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar selam,

ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (wifi) model anakarta samsung 980 pro M2 sata wimdows kurulu,

yedek hartdiskimi taktığımda gri bir ekrana takılıyor window açmıyor nedeni ne olabilir? Yardımlarını bekliyorum.

Yeni nesil biosun yabancısıyım.

Sorun çözülmüştür.

32Gb/bM.2 support PCI 3.0 x4 %SATA mode slotunda windowsu kurdum.

64Gb/sM.2 support PCI 4.0 x4 & SATA mode slotuna sonradan kurulu windows'u taktım

windows açtı.

Arkadaş merhaba, nette aratırma yaptım fakat net bir sonuca varamadım, daha doğrusu yanlış birşey yapmama ve tüm dosyalarımı kaybetmeme adına.
Sorun şu bilgisayarımdaki tüm dosya uzantılarım jpg,psd,pdf,exe dahil tüm dosya uzantılarının sonuna mesela örnek olarak "AdbeRdr940_tr_TR.exe.masok" masok yazızısı ilave oldu. İsmini ve uzantısını ne kadar değiştirsemde dosyalar hasar görmüş gibi açılmıyor. Bunları topluca değiştirebileceğim veya onarabileceğim bir program varmı ? Gerçekten bilgisaarım şu anda programsal anlamda çakılmış durumda. Yardımlarını bekliyorum. Not: Çok acil ocağınıza düştüm.

Dosyaların içinde şu yazıda var. Sanırım fidye yazılımı bulaştı bilgisayarıma.

ATTENTION!

Don't worry, you can return all your files!
All your files like photos, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:https://wetransfer.com/downloads/6a59a48e52438d1e0b75e03e1f7a9acc20190803122808/172a4a
Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
Please note that you'll never restore your data without payment.
Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.

To get this software you need write on our e-mail: gorentos@bitmessage.ch

Reserve e-mail address to contact us: gorentos2@firemail.cc

Your personal ID:
140nMhFJuttFqUEdAMuGhnSQju3kx3ad6wEZL2HVRT1FiVyhKl9G
Merhaba arkadaşlar,araştırmasını yaptım ama yapan varmıdır diye net bilgi almak istiyorum.
Elimde
OCZ 120GB AMD Radeon R7 Serisi Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 470MB Yazma)
Corsair 120GB LS Serisi SATA 3.0 SSD (535MB Okuma / 440MB Yazma)

Bu donanımlarla raid 1 olur mu ? Sağlıklı olur mu ? Bildiğim kadarı ile raid 0 pek güvenilir değil.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar,üstatlardan bilgisayarımdaki sorunu çözemediğimden aynı durumdan madur olanlar yada ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olun.
Sorun 3 ay evvel aldığım başlıkta yazan corsair force ls sata 3 120 gb diskimde her ne kadar windowsu tekrar,tekrar kursamda bir mühlet sonra windows logosu da yada açılışın farklı bölümlerinde bilgisayarım kilitleniyor.
Diskimden kaynaklandığından eminim çünkü başka hartdiskte yapmıyor.İşletim sistemi windows 7 ultimate. Diskim garanti kapsamında önereceğiniz herhangi bir şey var ise bana yardımcı olun lütfen.Yapmadığım hiçbir şey kalmadı.Sorun
ara,ara devam etmekte ama bugün beni iyice delirtti onarım yapmam için pencere açıyor başlangıcı onarıyorum fakat düzeliyor gibi bilgisayar açıyor bir mühlet sonra tekrar aynı sorunlarla karşılaşıyorum.Arıza 1 aydır yoktu ve bir ay öncesinde ara ara yapıyordu fakat bugün bilgisayar birdenbire kitlenmesi ile başladı.İşinizi yarar mı bilmiyorum ama donanımında sizlere yazayım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Son olarak şunuda ilave etmek istiyorum,açılışta windows logosunu geçemeden reset atıyor...

gigabyt 970A-D3
corsair force ls sata 3 120 gb
gskill ripraj 4x4 1600 hz
amd fx 6300
asus gtx 950
Merhaba arkadaşlar,nette dolanırken yüksek çözünürlükle 1800'lü yıllarda yapılan bir yağlı boya tabloya denk geldim.Lakin hangi ressamın çizdiği konusunda bir fikrim olmadığından burada paylaşmayı uygun buldum.
Bende yağlı boya çalışmaları yapıyorum ve birçok ressamın hayatını araştırıyorum ve onlardan ilham ve taktiklerini almaya çalışıyorum,lakin paylaştığım tablonun hangi siteden indirdiğime dahi bir ipucu bulamadım.Sanat
severler olarak bu tablonun hangi ressam tarafından yapıldığını sizlerden öğrenmek istiyorum. Saygılar.
Not:Tablonun sağ alt köşesinde yazan (R + A + COT 1873)
Merhaba,bir sene evvel masraftan kaçınmadan yağlı boya tablo işine girdim.Açıkçası çok masraflıda değil.9-10 tablodan sonra insanın eli zamanla baya oturuyor, birazda yetenek şart.Cin ali bile çizemeyen bir kimse yeterki eline fırçayı alıp kendini ve bu iş olmuyor diye çabuk pes etmeyin.Sevgiler saygılar.
http://i.hizliresim.com/rm87VN.jpg
http://i.hizliresim.com/PY6goN.jpg
http://i.hizliresim.com/7VX4bW.jpg
Merhaba,bir sene evvel masraftan kaçınmadan yağlı boya tablo işine girdim.Açıkçası çok masraflıda değil.9-10 tablodan sonra insanın eli zamanla baya oturuyor, birazda yetenek şart.Cin ali bile çizemeyen bir kimse yeterki eline fırçayı alıp kendini bir sınasın ve bu iş olmuyor diye çabuk pes etmeyin.Sevgiler saygılar.
http://i.hizliresim.com/rm87VN.jpg
http://i.hizliresim.com/PY6goN.jpg
http://i.hizliresim.com/7VX4bW.jpg
Selam arkadaşlar, EP45-UD3LR anakartım var bir hafta evveline kadar F11 bios güncellemesi yaptım fakat biosta sorunlar zuhur etmeye başladı.
Sorun biosun menülerine ulaşamamam pilini söküyorum tekrar eski haline geliyor fakat bir iki açlıştan sonra tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum.Bilgisayarı tekrar başlattığımda açılamama gibi bir sorun çıkıyor bir iki kapanıp açılıyor ama ne varki bios ekteki resimlerdeki gibi bir hal alıyor.Yardımlarınızı bekliyorum aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar varmıdır.Eski bios versiyonlarından yükleyebilirmiyim. Ekte resimlerde menüler aktif değil menülere giremiyorum.

sonuç

Herkeze selam,internette birçok forumda araştırma yapmama rağmen net bir bilgiye ulaşamadım.İşlemcinin sürekli %50 çalışmasından gına geldi lütfen yardımlarınızı beklyorum,bu arada donanım forumda yaptığım araştırma tam beni tatmin edecekken forumu arkadaşın biri makas gibi kesmek zorunda kaldı.Forumda "Bende bu sorundan dertliydim. Bilgisayarı parçalamak üzereydimki TOTAL VIDEO CONVERTER programını kaldırdım düzeldi.. Bu sorunu çözen arkadaşımdan ALLAH RAZI OLSUN..tabi DH dende.." diye sorunun devamı gelmedi,sorun şuki TOTAL VIDEO CONVERTER adında bir program benim bilgisayarımda mevcut değil ve hala işlemciyi meşkul eden bir sorun var..Herkeze şimdiden teşekkür ederim.

Hakkında
Meslek: Grafik
İlgi Alanları: Elektronik
Forum İmzası:
Grafiker
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 549
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 14.747 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.430 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.