Şimdi Ara

Creative ep-630 Kullanıcı Değerlendirmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
4
Favori
85.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun.. fiyat/performans yönünden uygun bir seçim olmuş..
  • Bu kulaklığı herkes, sadece bu forumda değil başka yerlerdede bayağı bi övmüşler. Bizde alırız heralde...
  • kablosu koparsa baska bır kulaklık kablosu takarsın demişsin ama bildiğim kadarıyla kabloda sesın iletilmesinde önemli bu durumda sesde bir bozulma olmaz mı ben mı yanlış biliyorum yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

kablosu koparsa baska bır kulaklık kablosu takarsın demişsin ama bildiğim kadarıyla kabloda sesın iletilmesinde önemli bu durumda sesde bir bozulma olmaz mı ben mı yanlış biliyorum yoksa

kablosu koparsa en temizi çöpe atmak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 5 Mart 2007; 1:18:54 >
  • Creative ep-630 kullanırum, diğe orta kalite kulaklıklarım koss ksc9, sennheiser mx400 ve sennheiser pmx60...

Gönül ahatlığı ile diyebilirim ki içlarinde en iyisi Creative ep-630...

Bassları zaten harika fakat alırken korkum tiz ve orta sesin basın gerisinde kalması riski idi ama her seferinde her şarkıda deniyorum da tizler de gerçekten çok kaliteli ve kayıp enstrüman sesi yok...

Gönül rahatlığı ile alınabilir...

Edit: Yazım hatası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaMKaN -- 5 Mart 2007; 1:53:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet Veysi

Açıkçası bende öyle düşünüyorum var bişey bana görede. Ancak şöyle bir durum var kulaklığı taktığım girişe 2+1'i takıyorum ses gayet güzel her bakımdan. Acaba ne tür ayarlara bakabilirim offf ya herkes gibi bende şu basları beynimde hissetemek istiyorum varmı yardımcı olacak

Eğer bassları hissetmiyorsan kesinlikle problem vardır..Acaba sen kulaklıkları böyle çok övüldüğü için mi istediğin performansı alamadın, çok birşeyler mi bekliyordun diye düşünüyordum ama öyle değilmiş.Kulaklıklar kulağa tam oturduktan sonra bassları hissetmemek tamamen playerdan kaynaklanıyordur..

Başka bir aletle kulaklıkları denemeni öneririm.Yada harici bir ses kartı alabilirsin..

Edit: Anlatım bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 5 Mart 2007; 17:42:52 >

• Beraberinde iriver tavsiye ederim...
  • arkadaslar aranızda bu kulaklıgı nokia telefonda ad-49 adapteri ile kullanan var mı mümkünse Nokia E50 için
  • bugunep 630 aldım.nki bandridge den çok bir artısı yok gibi geldi bana yada benim kulaklarda bir sorun var:D
  • butun topici hayretler içinde okudum herkes öve öve bitirememiş ep-630'u ben de bi gaza gelip almiştim ama herkesin mükemmel dedigi tizler bana teneke sesi gibi gelmişti burn-in yapmama ragmen midler ve tizler 1milyonluk çakma sony kulakliklardan cikar gibiydi elimden çikarmak zor olmustu baya..

şimdi diyorum kendi kendime benim kulaklarimda mi birşey var yoksa siz cok mu abartiyorsunuz bu kulakligi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

butun topici hayretler içinde okudum herkes öve öve bitirememiş ep-630'u ben de bi gaza gelip almiştim ama herkesin mükemmel dedigi tizler bana teneke sesi gibi gelmişti burn-in yapmama ragmen midler ve tizler 1milyonluk çakma sony kulakliklardan cikar gibiydi elimden çikarmak zor olmustu baya..

şimdi diyorum kendi kendime benim kulaklarimda mi birşey var yoksa siz cok mu abartiyorsunuz bu kulakligi?

yorumların geneline bakıldıgında güzel sonuclar ortaya cıkıyor sen kişisel bi sorun yasamıssın demek ki gidip değiştirseydin belki aynı sorunu yasamazdın arkadasım

sansına küs biraz da

• quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

butun topici hayretler içinde okudum herkes öve öve bitirememiş ep-630'u ben de bi gaza gelip almiştim ama herkesin mükemmel dedigi tizler bana teneke sesi gibi gelmişti burn-in yapmama ragmen midler ve tizler 1milyonluk çakma sony kulakliklardan cikar gibiydi elimden çikarmak zor olmustu baya..

yorumların geneline bakıldıgında güzel sonuclar ortaya cıkıyor sen kişisel bi sorun yasamıssın demek ki gidip değiştirseydin belki aynı sorunu yasamazdın arkadasım

sansına küs biraz da

arkadasim aldigim kulaklik ne yazikki arızali degildi.. bütün ep630larla ayni kalitedeydi.. sadece kulak hassasiyeti yüzünden cogu insandan farkli düşünüyorum. forumda müzik dinleyen herkes ep630u kaliteli buluyo ama müzikten anlayanlar tizlerinin biraz sorunlu oldugunu söylüyor. herseye bozuktur diye camur atmayalim

• sennheisher tiz bakımından creativeden daha iyi

ama izolasyon ve bass ları karsılastırıcak olursak creative önde

bence creative : crea
  • quote:

arkadasim aldigim kulaklik ne yazikki arızali degildi.. bütün ep630larla ayni kalitedeydi.. sadece kulak hassasiyeti yüzünden cogu insandan farkli düşünüyorum. forumda müzik dinleyen herkes ep630u kaliteli buluyo ama müzikten anlayanlar tizlerinin biraz sorunlu oldugunu söylüyor. herseye bozuktur diye camur atmayalim

ben camur atmadım ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasimbnl

sennheisher tiz bakımından creativeden daha iyi

izolasyonu neye göre karşılaştırdın anlayamadım.. ikisinin de izolasyon seviyeleri aynı.. ikisinin de4 tizleri aynı.. sadece ep630;'un bassları biraz daha şiddetli..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

izolasyonu neye göre karşılaştırdın anlayamadım.. ikisinin de izolasyon seviyeleri aynı.. ikisinin de4 tizleri aynı.. sadece ep630;'un bassları biraz daha şiddetli..

Ie4 ile cx300 arasında ne gibi farklar var acaba?
  • ipood nanoda kullanmak üzere alsam nasıl bir performans alırım sonuna kadar bas açsam :)
  • ep-630'um iyice burn-in oldu bassları çok hoşuma gidiyor yumuşak ve derinden ilerde alacağım üst düzey iem'in bu tarz bir basa sahip olması ilk arayacağım şey olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackandwhite

açıklamaların için teşekkürler..Aklında soru işareti olanlar bir nebze olsun aydınlatılmışlardır umarım.Bende 3gün önce Ep-635 aldım.Ep-630 la aynı herşeyi sadece renk ve kablo farklı.benimkinde boyunluk olayı iyi güzelde kısa yahu önceden yolda yürürken 4 adımda kulağımdan düşen kulaklıklardan sonra bu çok acayip geldi her 4 adımda elimi kulağıma götürüyorum düşmüşmü die
    Eğer şimdiye kadar hep 10-15 ytllik kulaklıklar kullanmış ve biraz kalite arıyorsanız tereddüt etmeyin alın

nasıl yaw ben 360 ile 365 in sadece renk olarak farklı olduğunu sanıyordum...kablosumu kısa anlayamadım mesajını tam olarak

• quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

Ie4 ile cx300 arasında ne gibi farklar var acaba?

imzamdaki "Sennheiser IE 4" yazısına tıklarsan gerekli başlığa ulaşabilirsin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.