Şimdi Ara

Crash Bandicoot (ANA KONU) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
7
Favori
16.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PS4 sahibi değilim ama şimdi trailer'ı gördüm Stormy Accent geliyormuş, hayırlı olsun.Ben Stomy Accent'i Prototype versiyonunda oynamıştım ve size şunu söyleyebilirim ki alacağınız en zor elmas geliyor
  • Evet Stormy Ascent'de yaklasik 38 can harcadim fakat clear gemi de alip bitirdim. Cidden bu bolumu zamaninda kaldirdiklari iyi olmus deyse ben bunu PS1'de oynasaydim aleti kirardim. Bu bolumde relic denemek yemez acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 21 Temmuz 2017; 23:52:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outlaw Torn

Evet Stormy Ascent'de yaklasik 38 can harcadim fakat clear gemi de alip bitirdim. Cidden bu bolumu zamaninda kaldirdiklari iyi olmus deyse ben bunu PS1'de oynasaydim aleti kirardim. Bu bolumde relic denemek yemez acikcasi.

ps1de ben bu bölümü oynadım kalkdırıldı derken nasıl ne zaman kaldırıldı.

cidden oyunun en zor bölümüdür sabır gerektirir yenisini düşünemiyorum

• bu oyunlarda platin kupa almak çok mu zor
  • console-master kullanıcısına yanıt
    En cok zorlanacagin nokta bolumlerde zamana karşı hic olmemek kosuluyla yaristigin gold veya ustu relicleri almaya calismak olacaktır.

Su anda neredeyse ikinci oyunu platinlemek uzereyim ve sunu belirtebilirim ki ilk oyundaki relic kazanma olayı gerçekten saç baş yoldurtacak cinsten. Zamanlama, sans, motivasyon vs. hepsi oynayisina etki ediyor. İkinci oyunda bu durum kayma hareketi ve super hız power uplari sebebiyle biraz daha kolaylastirilmis.

Bu belirttigimin dışında ilk oyundaki renkli gemleri toplamak için bazı zor bolumleri tum kutulari toplayıp ustune ustluk o bolumde hic can kaybetmemeniz gerekiyor. Bunların dışında gule oynaya oyunları platinleyebilirsiniz.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Prototip veya Japon versiyonunu oynamis olabilirsiniz oyunun, Avrupa ve Amerika versiyonlarinda yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 27 Temmuz 2017; 21:50:47 >
  • mrb, %105 nasıl olacak ?

Edit: 2 tane gizli yer varmış onlara bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemixings -- 29 Temmuz 2017; 11:0:32 >
  • Arkadaşlar dün biraz baktım oyuna, ps1 de crash zıplayıp göbekleme atlıyordu. Tuş kombinasyonunu hatırlayan varmı.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    X ve peşinden O tuşuna basacaksınız ama bu hareket ilk oyunda yok.

• platin kasanlara allah sabır versin

stresten ömrünüz kısalıyor haberiniz yok
  • Sunset vista bölümü,ne biçim bölüm öyle!!Duvarda 2 saniyede bir kapanan basamaklara tırmanmaya çalışırken bir yandan da yarasalarla uğraş!!!Zorluk düzeyi bakımından tadı kaçırılmış bir oyun!!!

• İkinci oyunu da sonunda Platinledim birkaç gün önce. Dualshock 4'ün analog sticki de bozuldu tabi haliyle.

Crash Bandicoot (ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

İkinci oyunu da sonunda Platinledim birkaç gün önce. Dualshock 4'ün analog sticki de bozuldu tabi haliyle.

Hocam ben bütün relicleri topladımda ilk oyun hariç.6 tane filan platinium relictir.Nasıl hepsini platinium yaptınız ? Özellikle warpedde uçan halı ve uçaklı bölümler bana imkansız gibi geliyor.

Bunun için 1 saat uğraştım.Sonunda aldım.

https://m.youtube.com/watch?v=Cq0_VRMOJZA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forward 1905 -- 5 Ağustos 2017; 22:37:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

quote:

İkinci oyunu da sonunda Platinledim birkaç gün önce. Dualshock 4'ün analog sticki de bozuldu tabi haliyle.

Hocam ben bütün relicleri topladımda ilk oyun hariç.6 tane filan platinium relictir.Nasıl hepsini platinium yaptınız ? Özellikle warpedde uçan halı ve uçaklı bölümler bana imkansız gibi geliyor.

Bunun için 1 saat uğraştım.Sonunda aldım.

https://m.youtube.com/watch?v=Cq0_VRMOJZA

Hocam kupa için reliclerin gold veya platin olması yetiyor.(Bence bu bile fazla) Platin reliclerin sıralamadan başka bir getirisi yok. Ancak olur da kasarsanız akıl sağlığınızı kaybedebilirsiniz. :)

• quote:

Valla tebrikler iyi bi sinir sisteminiz varmış :D

• Crash Bandicoot (ANA KONU) arkadşlar bu şeffaf platformu nasıl normal haline getircez yoksa kutuları tamamlayamıyorum acil yardım
  • Yakın zamanda alıp platinlemeyi düşünüyorum. Ps1'de az oynamadım. Benim için en efsane oyunların arasında, remastered çıkması çok çok iyi oldu. Sırf şu oyun için PS4 aldım. Şuan için Uncharted the nathan drake collection ve The Last of Us ile idare ediyorum. Uncharted serisi de efsane ama Crash kadar değil benim için.

Bu arada ps4 slim'de Crash 60 fps mi?

Keşke demoları kaldırmasaydılar veya 1 bölüm deneme imkanı verseydiler. Alana kadar verilen 1 bölümü defalarca kez oynardım.

Kutulu almak istiyordum fakat kutulu fiyatını gördükten sonra vazgeçtim. Ps Store'den alacağım.

Ps Store 120 TL, Kutulu 190 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 23 Ağustos 2017; 15:33:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugk

Crash Bandicoot (ANA KONU) arkadşlar bu şeffaf platformu nasıl normal haline getircez yoksa kutuları tamamlayamıyorum acil yardım

Ps1 versiyonunda da buralar bu şekildeydi.

Bunları ilerleyen bölümlerde bütün kutuları kırıp elmas toplayarak açıyorsun. Bazı bölümler renkli elmas veriyor, renkli elmaslarda önceki bölümlerdeki bütün kutulara ulaşıp elması toplamana yarıyor. Hangi bölümde olduğunu öğrenmek için bölümün adını google'a yazıp aratabilirsin. Açmak hiç kolay değil.

Ps1 versiyonuna göre grafik harici ne gibi değişiklikler var remastered de?

• quote:

En cok zorlanacagin nokta bolumlerde zamana karşı hic olmemek kosuluyla yaristigin gold veya ustu relicleri almaya calismak olacaktır.

Su anda neredeyse ikinci oyunu platinlemek uzereyim ve sunu belirtebilirim ki ilk oyundaki relic kazanma olayı gerçekten saç baş yoldurtacak cinsten. Zamanlama, sans, motivasyon vs. hepsi oynayisina etki ediyor. İkinci oyunda bu durum kayma hareketi ve super hız power uplari sebebiyle biraz daha kolaylastirilmis.

Bu belirttigimin dışında ilk oyundaki renkli gemleri toplamak için bazı zor bolumleri tum kutulari toplayıp ustune ustluk o bolumde hic can kaybetmemeniz gerekiyor. Bunların dışında gule oynaya oyunları platinleyebilirsiniz.

3.oyunun Ps1 versiyonunda da vardı zamana karşı yarış. 1 bölüm harici hiçbirinde Platinum relic alamamıştım. Hepsi Gold'du. Remastered versiyonunda da Platinum Relic'ler var mı? Varsa Kupaları Platinlemek hayal oldu benim için.

• -Master kullanıcısına yanıt
    Platin relicler var ama trophy için Gold almak yetiyor. Ilk iki oyundan sonra sol analog iflas edince 3. oyuna pek cesaret edemiyorum. Kol bozdurtan oyun derler ya aynen öyle. Özellikle ilk oyundaki iki köprülü bölümde gold relic kasmak insanın sinirlerini gercekten zedeliyor. Bu bolumleri tamamladiktan sonra diger bölümler size kolay gelmeye başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.