Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Şu rdr kırılsa da komik indirimler yerine adam gibi indirimlerle oyunu alsak.
    Rdr2'nin indirimleri gayet iyiydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nolamaz kullanıcısına yanıt
    2k20 oyun içi harcamalarla daha çok kazanıyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Yok hocam ölücülük değil aslında benimkisi. Temenni  

Mesela Mortal Kombat 11 oyunu 30 liraya düştü hemen aldım. NBA 2K20 heralde 20 liraya düştü hemen aldım. Yani bu oyunlar normalde 200 lira civarına satılıyorken bu fiyatlara düşebiliyorsa demek ki bir şekilde kurtarıyor ki satış rakamlarını artırdığı için ara ara güzel indirimler yapıyorlar. Biz ölücü değiliz sadece gün geçtikçe fakirleşiyoruz. Yakında hiç birimiz orjinal oyun alamayacak duruma geldiğimizde bu mesajı sana hatırlatırım :)

Alıntıları Göster

Çoğu AAA oyun zaten 100 liranın altına seneler sonra düşüyor. Onun dışında dediklerinize aynen katılıyorum. Şahsen oyun alacaksam bunun %90'ı steam üzerinden oluyor. Bana sıkıntı yaratmadığı için 50-60 lira bandında 5-6 tane oyun yapıştırıyorum her indirimde. Bunların dışında senelerdir hiç korsan oyun indirmedim, indirene de " neden indiriyorsun ? " diyemem ülkenin ekonomisi malum. Alım gücümüz yerlerde sürünmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Yok hocam ölücülük değil aslında benimkisi. Temenni  

Mesela Mortal Kombat 11 oyunu 30 liraya düştü hemen aldım. NBA 2K20 heralde 20 liraya düştü hemen aldım. Yani bu oyunlar normalde 200 lira civarına satılıyorken bu fiyatlara düşebiliyorsa demek ki bir şekilde kurtarıyor ki satış rakamlarını artırdığı için ara ara güzel indirimler yapıyorlar. Biz ölücü değiliz sadece gün geçtikçe fakirleşiyoruz. Yakında hiç birimiz orjinal oyun alamayacak duruma geldiğimizde bu mesajı sana hatırlatırım :)

Alıntıları Göster

mk11 AAA oyun değil. 2k20 sevilmediği için o fiyata düştü desek yanlış olmaz.

Sekiro gibi oyunların pek büyük indirim yemediği doğru ama. Özellikle üstünden bu kadar zaman geçmişken.

Tamam eyvallah sekiro gibi üzerinden o kadar zaman geçen oyunlar 30 lira olsun da mafia dediğin oyun daha yeni çıktı mesela. Hemen çat diye 30 liraya satılırsa yapımcılar pek bir şey kazanamaz. Çünkü 30 lira dediğin Edirne sınırından sonra bir şeye yaramayan bir para.

• CPYWATCH [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focke-Wulf

Acaba bu grup bu işi nasıl yapıyor. (Registey de timestamp vs ile mi oynuyorlar. Bu kadar basit olamazda aklıma geldi) ? Başka büyük firmalar işin içinde midir acaba?

• Yeri burası değil ama bir şeyden bahsedeceğim. Çünkü konu dönüp dolaşıp döviz kuruna geldiği için.

ABD'de iphone-12'nin 999$ fiyattan satışa çıkacağı iddia ediliyor. Bizde ise tahmin edilen fiyat ise 23.000 küsür TL.

Bizim paramız çoktan pul olduğu için biz her geçen gün her konuda kaybediyoruz. Bu çok endişe verici bir şey.

" 9.300 TL konsol, eee 800TL oyun, başka isteğiniz varmı ? " diye sorası geliyor insanın...

Kaldı ki PC tarafına çıkan AAA oyunlarında deluxe ya da ultimate edition versiyonları artık çok rahat 500-600 TL bandını geçiyor. 1-2 seneye suyu çıkar iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 16 Ekim 2020; 0:5:31 >
  • Ben RDR2'yi oynayıp bitirdim bence parasını sonuna kadar hakeden bir oyundu. Korsancılar bile oyunu bitirdiğinde üzülür ulan adamlar ne yapmış keşke alsaydım der. 170e almıştım zamanında.

• Darısı RDR2 nin başına kırılsa da oyun launcher lerden kurtulup hafiflese. Oyunun update leride tamamlanladı hadi bakalımCPYWATCH [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

mk11 AAA oyun değil. 2k20 sevilmediği için o fiyata düştü desek yanlış olmaz.

Sekiro gibi oyunların pek büyük indirim yemediği doğru ama. Özellikle üstünden bu kadar zaman geçmişken.

Tamam eyvallah sekiro gibi üzerinden o kadar zaman geçen oyunlar 30 lira olsun da mafia dediğin oyun daha yeni çıktı mesela. Hemen çat diye 30 liraya satılırsa yapımcılar pek bir şey kazanamaz. Çünkü 30 lira dediğin Edirne sınırından sonra bir şeye yaramayan bir para.

Alıntıları Göster

Her oyun için bir bahane bulup indirim olması imkansız diyebiliriz. Hepsi birer sanat eseri benim gözümde. O kadar seneler çalışıp didinip milyonlar yatırıp bu oyunları piyasaya sürüyorlar ve tabi ki büyük paraları hak ediyorlar. Ancak biz bu ülkede TL kazanıp TL harcıyoruz. Sürekli dışardan gelen alınan satılan her konuda ki her şey için kendi paramız 8'e 9'a bölünüyor. O yüzden çokta mevzuyu uzatmaya gerek yok. Oyunun yapımcısı sende değilsin bende değilim. Yani pahalı satılması ne sana ne bana ne de başka bir oyuncuya yaramıyor :)

Yerel fiyatlandırmaya geçerek bu ülkeden kazandıklarının en az 10 katını kazanırlar bu pazardan. Ülkemiz her anlamda potansiyeli çok yüksek bir ülke. Yeter ki ucuza satsınlar. Pahalıya satmak ne onlara ne bizlere birşey kazandırır.

Yerel fiyatlandırmaya geçene kadar yaşasın Crack'li oyunlar CPYWATCH [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 16 Ekim 2020; 1:24:27 >

• Arkadaşlar rica etsem tıklayıp destek olur musunuz link Google ana sayfasina yönlendiriyor sadece şimdiden teşekkürler
    https://bcvc.live/yHVy7Fo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar çıktığı gibi kiriyor oyunu zaten o problem değil. Platiden offline Steam şeklinde satıyorlar ne zaman ki piyasa doyum noktasına ulaştı piyasaya sürüyorlar . Death stranding mesela 8 10 dolardan 1 dolara kadar düştü sonuç kırıldı. Pese zaten talep yok.. rdr 2 de zaten hazır ama deli gibi satılıyor o yüzden piyasaya surmuyorlar.

• haberciguvercinn H kullanıcısına yanıt

bu koç 5 gündür her konuya ne idüğü belirsiz link bırakmış ve hala banlanmadan devam ediyor. adminler afk heralde 5 gündür.

• PC e oyunlar geliyordu yavaş yavaş konsol tarafından, bence bu haber durumları etkileyecektir eski günlere dönebilir PC kütüphanesi, salgın nedeniyle 60 birim vermek oyunlara yabancılar için de oldukça zor olmaya başladı PC de beleş oyun onlarda da popüler olacaktır iyice, bu adamlar tr de daha ucuz diyip tr PSN e saldırmıştı ve fiyatlar tekrar şişmişti tr PSN de

• Need for Speed 2016 ve COD Modern Warfare gibi oyunları da kırsınlar lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

kralllllll

bide fifa 21 kırılsa ah be

Fitgirl bi harika dostum CPYWATCH [ANA KONU] 

CPYWATCH [ANA KONU]
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt

Hicbir grubun kendine ait bir sitesi, maili veya herhangi bir seyi bulunmuyor, amaclari zaten anon olmak aksi halde ifsa olduklari gibi gecmis olsun.

Ayrica bu gruplar bu isi tamamen hobi, eglence ve diger gruplarla yarismak icin yapiyor. Ceplerine bu isten tek kurus girmiyor, o yuzden yapamazsiniz bagis vs.

• utanmadan nasıl paylaşırsın anlamıyorum böyle birşeyi?(tek başınıza indirmenizde sıkıntı yok tabii ki çok pahalı oyunlar ama bu rezalet)

• orjinal satış rakamı bla bla diyen veletler burda mı ?

• Death Stranded cpy sürümü setup exe'sinde windows defender virüs bulup yüklemiyor. Oyunu yükleyen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.