Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnstagramda bir site gördüm onlar da direkt steam hesabı falan satiyolar. Dediğiniz gibi mi bunlar acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • whitelated kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim video icin hocam

• Geçen hafta mafia yi alıyordum işlerim çok yoğunlaştı ve bugün alicaktim. Aman Kısmet beee take two reis.

• Mafia nın sıkıştırılmışo bozuk. Bembeyaz araba havada uçuyor. 19 gb lık sürüm bozuk çıktı. 34gb indirdim sorunsuz :) Hatta o meşhur pis yarış görevindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

o malum site nedir?

• Korsan oyun kolay kolay oynamam ama ortada senaryo anlamında hiçbir emek harcanmamış, sadece grafikleri güzelleşmiş bir oyuna da 259 TL veremem açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

utanmadan nasıl paylaşırsın anlamıyorum böyle birşeyi?(tek başınıza indirmenizde sıkıntı yok tabii ki çok pahalı oyunlar ama bu rezalet)

Biraz ilerde ağla.

• Eyw

CPYWATCH [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk321 -- 16 Ekim 2020; 12:47:38 >
  • EMPRESS'de gövde gösterisine katılmış. 3 lük sayıda EMPRESS'den geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

EMPRESS'de gövde gösterisine katılmış. 3 lük sayıda EMPRESS'den geldi...

Ne kirdilar?

Edit: Tekken 7, Mortal Kombat 11 ve Troy'u kirmislar. Mortal kombat 11 e cok talep vardi, guzel hamle. Fifa 21 i de aradan cikartip, Rdr2 ye odaklanirlar simdi. Yalniz rdr2 yi kiracak ekip tam olarak kral sayilacak CPYWATCH [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 16 Ekim 2020; 13:11:4 >
  • oyunlar asgari ücretin yarısı olmuş hala duyar kasan var, beyler sistemin sizi zorladığı yollarla, tercih edilen yolları karıştırmayın. Duyar işi sisteme hizmet ediyorsa, mide bulandırır.

• konuyu şikayet ettim, bakalım ne yapacaklar.

• bizim ülkedeki fiyatlara ve vergilere göre mübahtır

crackin günahı yok türkiyede, kullanınnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

konuyu şikayet ettim, bakalım ne yapacaklar.

Niye şikayet ettin çok merak ettim ?

• wardstone kullanıcısına yanıt

Valla bende utorrent pro kullanıyordum sürekli, yeni öğrendim böyle bişeyi, hemen değiştiriyim.

• Parayla eksik oyun oynamaktan iyidir hocam.

• AlkanMh kullanıcısına yanıt

zamunda

• Hardwell. kullanıcısına yanıt

Eğer yanlış hatırlamıyorsam en son 80TL'ye Ukrayna'dan alınıyordu sanırım. Bu oyun için bence güzel fiyattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Eğer yanlış hatırlamıyorsam en son 80TL'ye Ukrayna'dan alınıyordu sanırım. Bu oyun için bence güzel fiyattı.

Steamde 200tl'ye kadar düştü. RDR2'ye de 200tl verirsin. Fazlasını aramak ölücülüktür benim gözümde. O yüzden indirimleri eleştiren bazı kişileri anlamıyorum. Ciddi ciddi nba 2k'yı gösterip 20 30 liraya satın diyebilen var. Bu oyunu üreten insanların ülkesinde 20 30 dolara alamıyorsun bu oyunları.

• Yanlış bilmiyorsam red dead 2 kırılmamıştı henüz iyi olmuş onu da halletmeleri

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.