Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş

daha seasonpass çıkmadan ve complete edition sürümünede dahil edilmeyen "City Lights Pack" ve Amusements Pack" , "Holiday Pack" var. Kosmetik olarak yenilik geliyor demişler ama şehri ışıklandırma olsun, Luna park benzeri kurulum olsun oyunda bunlardan mahrum kalıyoruz. En sondaki Holiday pack chistmas kutlama paketi gibi bir şey, hadi onu geçelim. Seasonpassler oyuna yeni haritalar , yeni alet erdavat bina vs. gibi yenilik ekliyor. Oyun zaten şehir kurma, ekonomi yönetim oyunu

• Ünlü repacker xatab vefat etmiş. Çok repacklerini kullanmıştım üzdü. 60 yaşındaymış.

Immortals Fenyx Rising de kırıldı tabii bu arada epey oldu. Just Cause 4 Complete Edition da kırıldı tüm DLC'ler dahil. Muhtemelen AC Valhalla'nın da eli kulağında.

@powerstorm bu konunun forum başlıklarında görünmemesinin sebebi nedir? Sansürlemenizin sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 7 Mart 2021; 12:20:38 >
  • Dante kullanıcısına yanıt

Vay be 60 yaşında repacker demek üzücü

• Amme hizmeti olarak Xatab abimizin fotoğrafını konuya ekliyorum. Izgaradakiler Şiş kebapa benziyor ancak değilmiş, Rusyaya özgü kebaba benzeyen bir marineli et türüymüş. Kendisi covide bağlı nedenlerden dolayı öldüğü söyleniyor. Rest in peace diyerek kendisini burdan anmış olalım.

CPYWATCH [ANA KONU]
  • ne alaka hocam anlamadım

• Ac Valhalla bekleyenler için mutlu bir gün empress kızımız sağolsun..

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.