Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkçe çıkarılmayan ve türk düşmanı firmalar için sonun kadar destek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 18 Ekim 2020; 2:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur79

Korsancılar bari şu Cyberpunk'u korsan oynamayın, adamlar o kadar uğraştı Türkçe ekledi. CD Projekt'in bundan sonraki oyunlarında da TR dil desteği olsun.

89₺ olan fiyati bi anda 239₺ yapmasalardi alirdik :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evohan kullanıcısına yanıt

Benim anlamadigim birsey var. Epic 50' ye yakin ucretsiz oyun verdi AAA derecesinde oyunlar var. Steam Tr icin yaptigi guzel bir fiyatlandirma mevcut. Eskiden bunlar yoktu. Aral game zamaninda korsan kullananlari elestirmem. Ama zaten bir suru oyun var. Neden korsan hala ayakta acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

NFS Heat'i kıran kişiler scene değil, P2P. Bir şey bilmeden konuşmayın, azıcık araştırma yapın  

Ayrıca NFS Heat biraz yılan hikayesine döndü. AMD-Intel CPU'larda çalışma-çalışmama durumları var. Oyuna DLC veya büyük bir güncelleme gelince stabil crack gelecektir.

Alıntıları Göster

Dodi repack biraz elle tutulur seviyede ama onda da cinematiclerde fps yerlere düşüyor bende.

Heat de zaten dönemine göre çıkan en kötü nfs oyunudur bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Film sektörüyle oyun sektörü aynı işlemiyor ki. Film sektöründe de bizden giden para çok azdır ama zaten dünyanın hemen hemen her ülkesinde kendi diliyle vizyona giriyor zaten filmler. 2 saatlik bir filmi çevirmenin maliyeti ile 50 saatlik oyunu çevirmeninki aynı değil. En çok konuşulan dil listesinde türkçe 21.sırada ve ekonomimiz de kötü. Niye yapsın ki adamlar?

Alıntıları Göster

tamam o zaman tr de satilan hiç bir ürün de tr olmasin ? kullanim klavuzu bile ?

sizin derdiniz başka bambaşka

lan firma kendisi bu kadar savunmaz siz var ya sadece eziklik psikolojisi ile yaşiyorsunuz

• Şu şirketler arasında cdproject red bizim için hep birşeyler yaptı, bari onu korsan oynamayın arkadaşlar, indirimlerde alın bari !

• quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

Türkçe yamalar illegal diyenler crackli oyunlara seviniyor. :) güzel kafa..

beyinsizlikte bedava çünkü oç cukluğuda

• Merak etmeyin, cogunluk zaten cyber'ı orjinal aldi. (Korsan oyun takip edenler dahil) Zaten kanitlandi kac kere, demek ki oyunu DRM degil kalite ve oyuncu dostu firmalar sattiriyormus. Oyununa ve firmasina guvenmeyen drm koyuyor zaten ki CDR kendi soyledi, oyunu korsan oynayabilirsiniz sorun yok, asla drm koymayacagiz diye. Bu adamlarin oyunu alinmaz mi? Durumu olmayan illa ki indirimde alir o yuzden meraklanmayin.

Rdr2 bundan daha cok satardi drm olmasaydi, oyun kaliteli ve guzel bunda bi suphe yok. Millet kirik oynayip sonrasinda indirimde orj aliyor zaten sevdiyse. Kimisi de rockstar launcher ile ugrasmak istemedigi icin korsan bekliyor mesela ve haklilar. Bu kadar aptalca bi launcher yok.

• Need for speed 2015 i de kırsınlar 5 yıldır bekliyorum  

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

NFS Heat'i kıran kişiler scene değil, P2P. Bir şey bilmeden konuşmayın, azıcık araştırma yapın  

Ayrıca NFS Heat biraz yılan hikayesine döndü. AMD-Intel CPU'larda çalışma-çalışmama durumları var. Oyuna DLC veya büyük bir güncelleme gelince stabil crack gelecektir.

Alıntıları Göster

Nfs heat codex kırdı bilmeden konuşmayın

• Şu NFS Heat olayına ben bildiğim kadar bir açıklık getireyim.

Nfs Heat kıran codex ve Test etmesi için Corepack(Repack yapan grup) yollanıyor.Ve Corepack içinden birileri veya birkaçı bu sürümü sızdırıyor Denuvo yazılım şirketide bu sızan(kırılmış sürümü inceleyip açığı kapatıyorlar)Farkındaysanız bir süre bu yüzden oyun gelmedi.Codex köşeye çekildi.Bunun üzerine Codex Corepack le iletişime geçiyor Corepack siteyi kapatma ve faaliyetlerini durdurma kararı alıyor ve yapıyorlarda.Şu anda artık Corepack aktif değil.İşin özeti bu.Bundan bir önceki arkadaşta Codex para alıyor vs demişti.Onada Codex in yayınladığı NFO sunu yolladım.RİDE 4 NFO sunda CODEX para alıyor mu ? bunlara yanıt vermiş kendisi bi okuyun derim.Demem o ki biraz araştırın.Araştırmak yerine kopyala yapıştır yazıları okuyup bilgi edinmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 18 Ekim 2020; 10:55:7 >
  • Nfs heat gayet güzel çalışıyordu uzun süre oynadım sorunsuzdur,hatta hala yüklü bende demek ki herkes de olan bir şey değil.

• JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt

senin paran değersiz. sen kimsin de onların asgari ücret oranında oyun istiyorsun ki? 60 TL dediğin şey 10 dolar bile etmiyor. 10. adam senin 10 dolarını almak yerine trde hiç satmaz daha iyi. paşaya bak maşallah kendini Euro, dolar, sterlin ile bir tutuyor.

• Mortal kombat 11 premium editionu orjinal alan biri olarak oyunu indirecekseniz fitgirlden indirmenizi tavsiye etmem.Açıklamasında şöyle yazmış

"ATTENTION! This repack installation time is pretty extreme. It ranges from ~1.5 hours on 16-threads PCs up to 5 hours on 4-threads PCs due to a very slow LZNA compression algo, which developers are using on game resources. Consider that before going to downloading."

4 çekirdekli işlemcide kurulum süresi 5 saat sürüyor demiş setup esnasında ram kullanımı fazla olunca unarc.dll hatası alınması olasıdır.

Bu arada empress scene e helal olsun, dlcler için gidip premium aldım, sonra aftermath çıkardılar yararlanamadım şimdi ultimate edition çıkardılar iyice capcoma döndü firma böylesi firmaların oyunlarının kırılması müstehak.Hayatımda ilk defa bir oyuna 60 tl'den fazla verdiğime pişman oldum 144 tlye almıştım.

• İndirmeyin arkadaslar miner var icinde hepsinin denedim valla trojan miner diye dosya win 32 icinde duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Benim anlamadigim birsey var. Epic 50' ye yakin ucretsiz oyun verdi AAA derecesinde oyunlar var. Steam Tr icin yaptigi guzel bir fiyatlandirma mevcut. Eskiden bunlar yoktu. Aral game zamaninda korsan kullananlari elestirmem. Ama zaten bir suru oyun var. Neden korsan hala ayakta acaba?

Doğru hocam zaten ülkemizde oyun satış oranı oldukça arttı son yıllarda sıkıntı yok ama buna rağmen firmaların halen türkçeye destek vermemedi en azından ülkemizde korsanı körüklüyor haliylen, ayrıca firmalarda bir noktadan sonra korsanın önüne geçmeyi bırakıyor zaten yapılan satışlar fazlasıyla yettiği için oyun un tanıtımı yayılması adına serbest bırakıyolar re3 de capcom denuvayı kaldırması gibi

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Dodi

• Sulu Çor Kağan kullanıcısına yanıt

?? Dodi'de yok ki anlamadim?

• Cyberpunk 2077 çıktığı gibi kırılacak sanırım bir koruma falan olmayacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

89₺ olan fiyati bi anda 239₺ yapmasalardi alirdik :))

Alıntıları Göster

horizon zero dawnla mı karıştırdın hocam, cyberpunk ne zaman 89tl oldu 

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.