Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu şikayet eden bebelerin gözleri yaşlı CPYWATCH [ANA KONU] 

Bence crackwatch tadında ana konu açmak lazım buraya ordan konuşulur. Kural olarak site linki vermek yasak, konuşması yasak değil, yasak olsa crackwatch bi kere tutunamazdı. Link vermedikçe sorun yok, ana konu açsın biri haydi takip etmesi zevkli oluyor CPYWATCH [ANA KONU] 

• oyunları nasıl indirebilirim?

• Mafia çalışıyor denendi, onaylandı CPYWATCH [ANA KONU] 

• Red dead 2 küreklendi diye sandım bir an siteye bakınca ama ben mi yanlış gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa21 in crack şifresi bait resmen . bulan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Free to play dan tr ne kadar gidiyor biliyor musunuz. ?

Kendinizi aşağılık kompleksi sokmayın

Bir oyun 1000₺ olacak ve tr olmayacak ?

O zaman telefon da tr getirmesinler

ABD bir film 10 dolar. Tr de bir film 80₺ mi ?

Yada 100₺ ?

Oldu o zaman filmler de tr gelmesin. Nasılsa önemsiz

Alıntıları Göster

Film sektörüyle oyun sektörü aynı işlemiyor ki. Film sektöründe de bizden giden para çok azdır ama zaten dünyanın hemen hemen her ülkesinde kendi diliyle vizyona giriyor zaten filmler. 2 saatlik bir filmi çevirmenin maliyeti ile 50 saatlik oyunu çevirmeninki aynı değil. En çok konuşulan dil listesinde türkçe 21.sırada ve ekonomimiz de kötü. Niye yapsın ki adamlar?

• Yıl olmuş 2020 hala nasıl indirecegini soran mı istersin, indirdiği oyundan virüs yediğini sanan mı istersin sanki zaman durmuş yıl 2005 falan burada CPYWATCH [ANA KONU] 

• rame değil işlemciye ve ethernet aktivitelerine bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Valla senin ananın babanın hatırına yayınlıyorlar heraldede virüs falan olmaz, haa sen 2004 yılı gibi virüs var sanıyosan sen bu bilgisizlikle oyun falan indirme haydi bakayım elemana bak ya CPYWATCH [ANA KONU] 

• Fitgirl den şaşmayın yeterli. Oyun indir yazıp ilk çıkan siteye tıklarsanız virüs bulaşabilir elbette. 5 senedir format atmadığım pc de ilk günden yüklediğim torrent oyunlar var hala, 1 kere bile mavi ekran vermedi performansı ilk günkü kadar hızlı olmasada hiç fena performansta göstermiyor açıkçası . Yeter ki nereden nasıl ne indireceğinizi bilin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Yok senin ananın babanın hayrına virüs ekliyorlarmuş aslında. Bir de mining diyor hayatında mining virüsü yememişsin sen belli mining virüsü ye bak noluyor pc in CPYWATCH [ANA KONU] evladım git önce bu işleri ögren sonra burda mesaj yaz ok? yaşın kaç bilmiyorum da bu işlerde sıfır tecrüben olduğu belli, orjinalcilerin saçma sapan gerçek dışı kulaktan dolma argümanlarına inanmışsın CPYWATCH [ANA KONU] 

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

yok senın ananın babanın hayrına özellikle sana virüslü gönderiyorlardır CPYWATCH [ANA KONU] 1990 dan beri disket lerden başladım daha 2020 yılına geldim 1 kere virüs yemedim. sen bu işleri biraz araştır ögren haydi kardeşim belli yaşında küçük eğitiminde az haydi bakalım.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

sen anana babana söyle de sana bilmeden konusmamayı ögretsinler, senin ana babada eğitimsiz heralde genç belli ki eğitim bile vermemiş sana ailen CPYWATCH [ANA KONU] bana gidip te boş beleş linkler koyma senin bugun linklerden ögrendiklerini biz 2000 başlarından beri biliyoruz zaten, dünyadan haberin yok korkuyorsanda indirme steam orada haydi yallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 17 Ekim 2020; 20:32:44 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

oğlum senin kendi anana babana saygın olsa muhabbete anne babayı karıstırmazsın önce adam gıbı konusmayı ögren. Öyle aileyi karıstırırsan sana daha ağırını konusur karşında ki. geç bu boş taytıl muhabbetlerini falan sen beni tanıyormusunda eğitimimi falan sorguluyorsun boş laflar bunlar, ben gelmişim kac yasına senle burda boş mu yapacagım yani haydi yoluna bilmediğin konulardada iddialaşma bilenlerle..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.