Şimdi Ara

Corsair RMA Açmak, Ürün Değişimi, Detaylı Bilgiler, RESİMLİ ANLATIM ! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
50
Favori
40.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Astarı yüzünden pahalı gelecek gibi. Zira sadece yan kapağı 20-30 lira gibi bir fiyata kargolamanız istenmiyorsa bayağı tuzlu bir kargo sizi bekliyor. 4.84kg HX850'yi 130TL'ye gönderdim. Tam 19. gün yeni ürünü teslim aldım.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Benım bıldıgım ucretsız gonderıyorlar ve kargo suan gumrukte yarın veya en geç cuma elıme ulaşıcak.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Size ücretsiz gönderiyorlar ama biz gönderirken geçiriyor kargo şirketleri. Sizden göndermenizi istemedilerse ne ala
    He sız ondan bahsedıyoruz, yok hocam benden o parcayı ıstemedıler o maili dıkkate almayın dedı firma.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş

Demeden geçemyeceğim, DHL Express'in müşteri hizmetlerine ne güzel insanlar koymuşlar öyle. Leb diyorsun, leblebiyi anlıyorlar, kibarlar, sakin sakin anlatıyorlar ilk defa böyle müşteri hizmetleri görüyorum Türkiye'de.
    Aynen hocam yabancı fırma oldugu ıcın olabılır, yabancılar musterıye daha çok deger verıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 3 Mayıs 2017; 23:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Astarı yüzünden pahalı gelecek gibi. Zira sadece yan kapağı 20-30 lira gibi bir fiyata kargolamanız istenmiyorsa bayağı tuzlu bir kargo sizi bekliyor. 4.84kg HX850'yi 130TL'ye gönderdim. Tam 19. gün yeni ürünü teslim aldım.

WOW. Ciddi misiniz? Corsair Psu ve Evga Psu arasında yurtdısı mı tr mi diye düsünmüstüm 2 kere garantiye yollansa 250 tlye gelicek n
  • pekbiumursanmaz kullanıcısına yanıt
    PSU'yu aldığım paranın 1/3'ü kadarını kargoya verdim işte.(şimdiki fiyatından bahsetmiyorum) İçime oturmadı desem yalan olur. Ama sorunumu da daha ucuza halledemeyeceğimden makul geldi. Profesyonel seri diye alınan bir üründe olmaması gerekirdi bana göre. Yeni gelen psu bariz daha hafif geldi elime. Aslında burada benim sorunum bu değildi, Dijital Trend firması batınca onun haklarını ve servis/garanti yükümlülüğünü alan firmanın Türkiye'de olmadığını söyleyen Vektron'un beni yurtdışına mecbursun demeye getirip biz de yaparız ama aylar sürer demesi. Sonra öğreniyorum ki Vektron da pekala bakabiliyormuş, kendi stoğundan olmasa da doğrudan Corsair EU'dan çekip verebiliyormuş ve Dijital Trend firmasının haklarını alan, bana garanti, servis hizmeti verebilecek bir firma varmış Türkiye'de. Bana bu 129.90TL ve 2.5 haftaya mal oldu. Corsair'e ürün ulaştıktan sonraki süreç nispeten iyiydi. Ağır çalışıyorlar, belki psu konusunda böyle ama ağır çalışıyorlar. DHL'e verdikten sonrası haftasonu ve 1 mayıs'tan dolayı uzasa da DHL'e hayran kaldım. akşam 7'de kargoya verilen kutu sabahında İstanbul'da gümrükteydi. 24 saatte gümrükten çekip aynı gün teslim ettiler.

Anladım hocam teşekkürler deneyimlerini paylaştıgın için
  • ramleri bugün göderdim 17 tl tuttu bakalım süreç ne olacak
    corsair ömürlük müşteri kazandı.
  • PTT ile gönderildiğinde Hollanda için vergi ödeyecek miyiz? Yoksa sadece kargo ücreti mi? Geçen Almanya'ya iade gönderdim vergi çıkar vergi çıkarsa geri döner vs. gibi şeyler dendi.
  • Meyal kullanıcısına yanıt
    Sadece PTT'ye kargo parası ödüyorsun başka birşey ödemiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Sadece PTT'ye kargo parası ödüyorsun başka birşey ödemiyorsun.

Geçen Almanya'ya gönderdiğimde vergi çıkar geri döner dediler hocam anlamadım valla. Ne demek lazım pttye anlatamıyorum ki?

Ptt chat'den yazdım: "Türkiye'den gümrük ücretlendirme işleminde ürünün bedeline istinaden ücret alınır." yazıyor.
  • Arkadaşlar merhaba.. 780tkasam var.. 1 yıl daha garantisi var.. Plexi kapağı çocugum çok fena cizdi.. Yan kapak sipariş versem gönderirlermi.. Yada sadece plexi camını..bilgisi olan varmı?? Bi tarafını kırıp göndermek istemiyorum. Yalan dolan olmasın.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün h100i v2 soğutucumun pompası durdu.0rpmde duruyor.Pc sıcaklık artmasından reset atıyor.Ben de rma açtım,bakalım ne kadara mal olacak kargo işi.
  • Corsair ramlerin faturasını bulamıyorum. Aldığımız account da benim değildi. Şimdi rma yı faturasız açsam sorun olur mu ? ya da başına gelen var mı ?
  • VS550 PSu için Rma onaylandı. Daha önce gönderen oldumu psu ne kadar tutar acaba hollandaya,en ucuz nasıl gönderebilirim ?
  • kadirgumussoy kullanıcısına yanıt
    PTT ile Almanya 70 TL civarı tutar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hollandaya gidecek hocam, Ptt kargo sitesinde şu şekilde çıkıyor ;
    Corsair RMA Açmak, Ürün Değişimi, Detaylı Bilgiler, RESİMLİ ANLATIM !
  • kadirgumussoy kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı bu paraları ödersiniz işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.