Şimdi Ara

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2021)
Giriş
  • Gitmeye devam edeceğim. İş gereği yüzlerce kişiyle yüz yüze görüşüyorum, hastanelere gidiyorum vs. vs. Spor salonuna gelen azaldığı için ulaşım araçları ve diğer yerlerden daha güvenli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spora devam diyerek doğal seçimi destekliyorum

• Balik adam konuya damlamamis,sporda galiba

• Evde gereken ekipmanlar var. Günde 3 kiloya yakın et de tüketiyorum, salona şu anlık gitmenin bir anlamı yok. Baba antrenmana devam ediyor ancak salona gitmeyerek. Evde çalışın.

• Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Ben İBB ye bağlı spor salonuna gidiyorum. Mart sonuna kadar kapalıymış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankete evet gideceğim dememe rağmen malesef gitmeyi bırakıyorum. Gençler için çok büyük risk taşımayan bu saçma salgından annem etkilenmesin istiyorum. 65 yaşında. bu sebeple sporu sabah sahil koşularına ve kardiyoya çeviriyorum. Yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguruuu

Ben İBB ye bağlı spor salonuna gidiyorum. Mart sonuna kadar kapalıymış.
    O zaman bizimkide kapanır.
    Ne yapalım evde çalışmaya devam
  • vamp kullanıcısına yanıt
    evet benim de kendimden yana bir korkum yok ama aile büyükleri açısından endişeleniyorum.
  • Hala kararsizim gitsem mi gitmesem mi... :) ankette acayip yakin gidiyor. Bu kadarini beklemiyordum valla.

• Salonda azalma olduğu büyük ölçüde anlaşılıyor bu günde gittim ama kararsızım

• canan karatay insanı rahatlatmıyor değil yalnız.

• Ben gittim bugün 10 kişi felqndık vallahi dışaırdan daha güvenli yrında dezenfektan işlemş yapılacak.pazarda kapalı bunyüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Evde gereken ekipmanlar var. Günde 3 kiloya yakın et de tüketiyorum, salona şu anlık gitmenin bir anlamı yok. Baba antrenmana devam ediyor ancak salona gitmeyerek. Evde çalışın.
    troldaşların duymasın kahrından ölür, 3 kilo nedir yahu. arkadaşların 3 kilo makarnayı zor buluyor az ye biraz gut olacan sonra.
  • Evet bugün gittim ,geri sayfalarda bahsettiğim gibi halk eğitim bünyesinde bir fitness kursu gittiğim yer.

Halk eğitim şuan icin kapatmıyor , yanlız antrenman günlerini üçe indirip ,off günlerde ilaçlama yapacaklarını söyledi hoca .

Kardio gunünu sildi
    Toplamda 7 kişi vardik , normalde 13 kişi falan oluyorduk .

Sayı daha da artarsa kapatırlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 13 Mart 2020; 22:40:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Benim bir arkadaş spor bağışıklığı artırır bahanesiyle gitmeye devam edecek. Sanıyor ki kendisi ölmeyince sorun bitecek, o virüsü yaymasının hiçbir önemi yok. Zorunlu haller dışında dışarı çıkmayın, imkanınız varsa evden çalışın, spor salonuna da gitmeyin bir zahmet.
    iyi noktaya değindin ayrıca şu da var ki spor bağışıklığı arttır ama sporun etkinliği türü yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte spor sonrası vücut yorgun düşer.bu yorgunlukta bağışıklık ne kadar iyi çalışır bu konuda bazı yazılar mevcut...bağışıklığa en iyi destek sağlam bir gece uykusu dengeli beslenme ve hafif egzersizler..yürüyüş mesela.kapalı spor salonları bu ara tercih etmek ne kadar akıl karı acaba bunu düşünmek lazım
  • Dumbell ve matlari o kadar kisi kullaniyor ki metro ile ayni sey degil. Direk temas ile virus almak baska bir sey. Metroda elimle hicbir yere dokunmuyorum.

Sporu da biraktim sayilir evde vucut agirligi ile devam.

• Viral enfeksiyonların yayılma hızını her sene grip salgınından pay biçebilirsiniz. Bu virüs yayılmaya başladığında bir şekilde seni bulur. Asansör, otobüs, metro kısacası toplu olan her yer her alan. Nereye kadar kaçacaksınız? Ayrıca bu virüs tamamen abartıdan ibaret. Zamanında kuş gribi, domuz gribi çok önceleri sars, şarbon salgınlarını bilenler vardır. Domuz gribi de öldürüyordu insanları ama herkes oldu ve bağışıklığı çok zayıf olan yaşlılar dışında sorun yaşayan olmadı. Bence medyanın üstünde durması abartması bilinçli şekilde yapılan bir olay artık bundan kim nemalanıyorsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: mtoyanik

Viral enfeksiyonların yayılma hızını her sene grip salgınından pay biçebilirsiniz. Bu virüs yayılmaya başladığında bir şekilde seni bulur. Asansör, otobüs, metro kısacası toplu olan her yer her alan. Nereye kadar kaçacaksınız? Ayrıca bu virüs tamamen abartıdan ibaret. Zamanında kuş gribi, domuz gribi çok önceleri sars, şarbon salgınlarını bilenler vardır. Domuz gribi de öldürüyordu insanları ama herkes oldu ve bağışıklığı çok zayıf olan yaşlılar dışında sorun yaşayan olmadı. Bence medyanın üstünde durması abartması bilinçli şekilde yapılan bir olay artık bundan kim nemalanıyorsa...
    niye italya komple karantinaya girdi bunu da açıklar mısın
  • Daha spor diyor ya salonlar en kolay ureyecekleri yer giren çıkan belli değil millet sokağa çıkmıyor adamlar gymde

• Spor salonu ne ya evde bacak hariç 2 adet ayarlanabilir dumbell ve bench sehpası ile çalıştırmayacagınız kas grubu yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.