Şimdi Ara

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2021)
Giriş
  • gittiğim salonu ilçe belediyesi işletiyor bugun mesaj geldi kapatılmış. gitmemek için bahane arıyodum iyi oldu. 5 yıldır spor yapıyorum ilk defa bu kadar uzun ara vericem.
  • Ailemi düşünüp gitmiyorum toplu yerlere .. cumalara da gitmiyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 13 Mart 2020; 12:31:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyfriend712

Çantamı hazırladım, birazdan çıkıp gideceğim.

Arkadaşlar, virüsü küçümsemiyorum lakin ülkede bi panik havası da yaratmayalım. Ha bazı şeylerden feragat edersiniz etmezsiniz o herkesin kendi bileceği bir konu ama kimse dışarıda bir yerlere gidiyor yada gitmiyor diye de birbirimizi kırmaya gerek yok.
    Bravo... böyle bir toplumda beklediğim bencillik örneği geldi sonunda... yakışır...

• Aylık 100 lira ödüyorum, virüs kaparım yine giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Millet toplu alandan kaçınır bunlar da ahır gibi kokan pislik yuvası apış arası kokulu salonlarda hala kas kütle derdinde
    5 kuruşluk merdiven altı salona gidersen apış arası da kokar başka şeyde... hatta o salonlara korona tehlikesi bittikten sonra da gitme zira koronadan daha beter hastalıklar kaparsın.
  • Turkiye tatillerimde Shereton da gidiyordum o okoku heryerde olacak
    5 kurus 10 kurus ver 1000 tl aylik ver gene var mac fit falan gittigimi sandin herhalde 😉 ne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 13 Mart 2020; 13:29:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayir.

gidin evde yapin 2-3 hafta sporu.

Onlarca program var. Kizlara hava atacam diye, ona buna virus bulastirmayin...
  • ben kararsızım gidesim var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Turkiye tatillerimde Shereton da gidiyordum o okoku heryerde olacak
    5 kurus 10 kurus ver 1000 tl aylik ver gene var mac fit falan gittigimi sandin herhalde 😉 ne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayin
    quote:

ne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayin

ne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayinne is yapiyoruz bilmeden herkesi kendiniz gibi kalitesiz yasiyor sanmayin.....

kendi kendinle çelişmeye devam et sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 13 Mart 2020; 13:40:17 >

• Durumu anlamissin belli ki

• abboww kullanıcısına yanıt
    evet sonradan görme gurbetçi egosu. heyecanlanma sen şerıtına da gittim ben ve otel'in dandik spor salonuna güzel diyorsan sağlam sonradan görmesindir.
  • Beyni olan ara verir.
  • Okula gitmek için metrobüs marmaray kullanmak sıkıntı değil ama 2 adım atıp spora gidince mi sorun olacak? Kampüste 10 bin tane insan var spor salonunda 5-10 kişi.. Ben devam ediyorum gitmeye bence bir sakınca yok. Market bile daha tehlikeli.
  • Senin nereye gittigin umurum degil heyecan uyandirmiyor
    Shereton da olsa yer yer farklilik gosterir senin gittigin yeri bilemem kotuyse
    200 dolar bozup istedigim yere de giderim ama artik ev alip bir odasini spor salonu yapacam
    Son olarak gurbetci degilim baska bir ulkede vatandasligim yok

• Benim gittiğim salon avmde öyle merdiven altı bi yer değil, içerisi düzenli temizleniyor ve el dezenfektanı da var girişte ama kararsızım gitmekte, decathlondan fitness eldiveni alırım belki en azından demire temasım azalır diye
  • sokaktan daha güvenli bence. zaten akşamdan dezenfekte oluyor. e millet korkudan salona falan gelmiyor. bommmboş oh mis. gir salona yap sporunu tek başına çık. İzmir-Fes bu konuda çok titiz
  • bizim salon dezenfekte edilmiyor yav.
  • Evde spor yapıyorum eğer benim gibi evde spor yapmak isteyen varsa madbarz uygulamasını tavsiye ederim.
    Bu arada kuaföre gidecektim onu bile iptal ettirdim zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmam,evde takılmaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 13 Mart 2020; 14:42:12 >
  • Ara verdim sadece sabahları koşu yapacağım. Ve evde kendi vucud ağırlığım'la devam edeceğim. Spor bağışıklığı artır durumu kesin olarak kanıt içermiyor ve bağışıklığı neyin artırdığı kesin olarak bilinmiyor. Kişi eğer beslenmesine ve uykusunu dikkat etmez ve sporla birleştirirse faydadan çok zarar kazanır. O spor salonuna giden hasta biri varsa salondaki sporcuların çok bir şansı yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.