Şimdi Ara

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 ay
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • El Prezidente (15 mesaj) kızgınjapon (10 mesaj) lazer__ (4 mesaj) abboww (4 mesaj) iyi birisiydim (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (31 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI
Sayfaya Git:
Sayfa:

Corona'ya rağmen Spor Salonuna gidecek misiniz?? [Anket içerir!]SALONLAR 2. EMRE KADAR KAPALI

(En Son Oy Tarihi: 20.3.2020)
Giriş
    2206 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

... 2. BİR EMRE KADAR SALONLAR KAPATILDI! ...

evet bu başlık üzerinden fikirleri alalım. spor salonuna gitmek güvenli mi sizce??

https://www.posta.com.tr/koronavirus-salgininda-spor-salonuna-gidilir-mi-spor-salonunda-koronavirusten-korunmanin-yollari-haber-fotograf-2243626-4

canan karatay insanı rahatlatmıyor değil yalnız.

son durum;
    tanıdık bir doktor ile konuştuktan sonra 1 ay dondurdum salonu. bir 15 gün durumu gözlemleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 17 Mart 2020; 11:32:51 >

|
    |

• Benim bir arkadaş spor bağışıklığı artırır bahanesiyle gitmeye devam edecek. Sanıyor ki kendisi ölmeyince sorun bitecek, o virüsü yaymasının hiçbir önemi yok. Zorunlu haller dışında dışarı çıkmayın, imkanınız varsa evden çalışın, spor salonuna da gitmeyin bir zahmet.
    Doğal seleksiyona ugrayacak insan konusu bakalim kaslar virüse karşı koruyacak mi ya kardesim kic kadar ortamda alet çalışıyorsunuz. Tamam kendinizi hiç düşünmüyorsunuz. Milleti düşünün bari. Sen spor yapacaksın diye millet hasta mi olsun. Pandemik ortamında gidecem diyen akıllar var hey Allahım
    Çantamı hazırladım, birazdan çıkıp gideceğim.

Arkadaşlar, virüsü küçümsemiyorum lakin ülkede bi panik havası da yaratmayalım. Ha bazı şeylerden feragat edersiniz etmezsiniz o herkesin kendi bileceği bir konu ama kimse dışarıda bir yerlere gidiyor yada gitmiyor diye de birbirimizi kırmaya gerek yok.
    Millet toplu alandan kaçınır bunlar da ahır gibi kokan pislik yuvası apış arası kokulu salonlarda hala kas kütle derdinde
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    Ben gitmeyi düşünüuorum sonuçta tren metro herşeye biniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Benim bir arkadaş spor bağışıklığı artırır bahanesiyle gitmeye devam edecek. Sanıyor ki kendisi ölmeyince sorun bitecek, o virüsü yaymasının hiçbir önemi yok. Zorunlu haller dışında dışarı çıkmayın, imkanınız varsa evden çalışın, spor salonuna da gitmeyin bir zahmet.
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    Doğal seleksiyona ugrayacak insan konusu bakalim kaslar virüse karşı koruyacak mi ya kardesim kic kadar ortamda alet çalışıyorsunuz. Tamam kendinizi hiç düşünmüyorsunuz. Milleti düşünün bari. Sen spor yapacaksın diye millet hasta mi olsun. Pandemik ortamında gidecem diyen akıllar var hey Allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızgınjapon -- 18 Mart 2020; 13:2:39 >
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

ego tatminiyle ne alakası var? şu ezik düşünceleri bir kenara bırakın artık.
  • Yarbay
    3276 Mesaj
    Bime spor aletleri gelcek alalim bari

|
    |
  • Binbaşı
    1954 Mesaj
    İşe nasıl gidiyorsak spora da öyle gideceğiz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

ego tatminiyle ne alakası var? şu ezik düşünceleri bir kenara bırakın artık.

Alıntıları Göster
    Pandemikte gidiyorsan ego kasiyorsundur. Avrupa'da ohallerin ardı arkası kesilmiyor. İtalya'da ölümler 1000 i bulmuş. Kusura bakmada bu ortamda bu olaydan kacinmiyorsaniz bir sorun vardır. Depremde spor yapalım mı diye bir konu açsam hepiniz gulersiniz. Hastalığı hafife alıyorsunuz İtalya'da aldı cezasını halk çekti.

• Binbaşı
    1021 Mesaj
    Çantamı hazırladım, birazdan çıkıp gideceğim.

Arkadaşlar, virüsü küçümsemiyorum lakin ülkede bi panik havası da yaratmayalım. Ha bazı şeylerden feragat edersiniz etmezsiniz o herkesin kendi bileceği bir konu ama kimse dışarıda bir yerlere gidiyor yada gitmiyor diye de birbirimizi kırmaya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1832 Mesaj
    Evden dışarı çıkmakla, spor salonuna gitmek farklı seyler. Spor salonu bu virus icin en elverişli ortam. Çoğu camsiz kapali mekanlar, sıkışık ortam.. Benimde içim huzursuz ancak yapicak bir şey yok, kas kaybetmek yaglanmak mi hasta olma ihtimali mi derseniz ben yaglanmayi tercih ederim. Ki cok bir kayıp olmamasi icin evde cesitli hareketler yapılabilir.

• Teğmen
    222 Mesaj
    Ben hala kararsızım

|
    |
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

benim gittiğim salonun havalandırması güzel. öyle bodrum katındaki salonlardan değil, kocaman pencereleri var ve sürekli güneş alıyor. üzerine bir de salonun 2-3 yerinde temizlik jelleri var. istediğin kadar kullanabiliyorsun. lakin hala kafam karışık.
    |
    |
    double or nothing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2988 Mesaj
    Valla ben kendime tecrit uyguluyorum şuan, spor için ise sabahları 5 gibi eldivenleri maskeyi takıp koşuya çıkıcam.Her ne kadar über havalandırma da olsa Hepa filtreli bir sistem olmayacağı için virüs kolaylıkla taşınabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hemen ego tatmini diye kestirip atman saçma. ayrıca salonun binasına güveniyorsan depremden sonra spora gitmeni ben şahsen yadırgamam. hatta şu durumda gitmekten daha mantıklı olduğu kesin.
    |
    |
    kızgınjapon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj
    Arkadaşlar , ey sevgili romalılar nacizane sorum olacaktı.

Ben halk eğitim bünyesinde, fitness kursuna gidiyorum. Akşam 5.30, 7.00 arası. Bu zorunlu tatil şeysi bize vuruyor mu? hocanın numarası neyinde yok arayıp soramadıkta. Halk eğitim kurslarının akibeti nedir ?

Öte yandan sadece ben olsam neyse gitmeyeyim derim, ancak zorla ikna ettiğim arkadaşlar beni tefe koyar valla bizi yazdırdın sen gelmiyorsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 13 Mart 2020; 11:27:33 >
  • Yüzbaşı
    641 Mesaj
    Üyelik yenilemem var 12 gün sonra, bahane edicem corona yı fiyat kırsınlar :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

milli eğitim bakanlığına telefon edip sormayı dene. yada il milli eğitim müdürlüğüne...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 13 Mart 2020; 11:56:12 >
    |
    |
    Violet Evergarden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5050 Mesaj
    dinç vücut'a bir şey olmaz
    bkz : Jackie Chan
    |
    |
  • Binbaşı
    1082 Mesaj
    Millet toplu alandan kaçınır bunlar da ahır gibi kokan pislik yuvası apış arası kokulu salonlarda hala kas kütle derdinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 13 Mart 2020; 12:3:26 >
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 20 saat 19 dakika kadarı kaldı.
    mal canın yongasıdır

gitmediğim gün spor salonu üyeğilimi durdurmazsa giderim. Canımdan daha önemli enayi gibi hissederim evde durdukça dertten ölürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.