Şimdi Ara

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
5
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim küçüklüğümden beri korktuğum oyun Oddworld: Abe's Oddysee. Abi yaşım 22 hala inanılmaz korkuyorum. Sebebini bilmiyorum ama dehşet korkuyorum. Bilinç altıma yeterleşti sanırım

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Betler bi oyun var bilen varsa adonı söyleyebilirmi
    Tam başını hatırlamıyorum ama sanırım ilk bölümlerde bir okula gidiyoruz, jer yer kan revan içinde. Sonra karaktere bir şey oluyor, bulunduğumuz sınıfta çocukları ders işlerken görüyor. Alarm çalıyo, öğretmen çocukları dıraların altına sokarken kapıdan yaratıklar geliyor ve o anda karakter kendine geliyor.

Malesef bu kadarını hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahaka özledim be.Suya giremezdi vicdansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kramponcu

Betler bi oyun var bilen varsa adonı söyleyebilirmi
    Tam başını hatırlamıyorum ama sanırım ilk bölümlerde bir okula gidiyoruz, jer yer kan revan içinde. Sonra karaktere bir şey oluyor, bulunduğumuz sınıfta çocukları ders işlerken görüyor. Alarm çalıyo, öğretmen çocukları dıraların altına sokarken kapıdan yaratıklar geliyor ve o anda karakter kendine geliyor.

merak ettim takip

• Benim dışımda prince of persia hayranlarının olduğunu görmek beni acayip mutlu etti. Her zaman için tartışmasız en sevdiğim oyun serisidir. Şimdiki oyunlardan yirmi tane toplasan WW etmez.

Bu resim ayrı karizma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Rainmaker -- 20 Mart 2016; 9:12:10 >

• Ben de neden bilmem ama Portal oynarken korkuyorum

• Ufakken abimler Grim fanDango oynuyordu. Bir kere bilgisayarı boş yakalamış oynamayı denemiştim. Nedendir bilmiyom inanılmaz korkup hemen kapamistim oyunu. Günlerce uyuyamamistim. Şimdi korkmuyorum ama inanılmaz rahatsız ediyor beni. Resimlerine falan bakmaya kalktigimda bi rahatsizlik hissederim. Hatta aynı çizim stiline sahip her şey rahatsız eder şu an beni. Çoğu adventure oyun o çizim tarzına sahip olduğundan hiçbirini oynayayamam. Bırak oynamayı resimlerine bakamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokomatif Portakal -- 20 Mart 2016; 9:30:55 >
  • Bunu oynayıp yenemeyen bizden değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 20 Mart 2016; 9:32:01 >
  • Bundan kaçarken yaşadigim adrenalini hiç bir zaman tekrar yaşayamadım. En sevdigim oyun serisidir. Toplamda 50 den fazla bitirdim neredeyse. Her bölümü ezbere bilirim.

@Sedat.the suffering oyunun adı.

@kramponcu obscure olabilir hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

korktuğum bir oyun karakteri yoktur ama tomb raider da bir bölüm sonu canavarını 2-3 saat boyunca ufak bir teknenin içinde etrafında döne döne öldüremeye çalışmıştım. vay be adamlar ne oyun yapmış diyordum. sonra yaklaşınca bazı tuşlara basarak kombo halinde 10-20 saniye de ölebildiğini anladım. kahrolmuştum :(

Tomb raiderin son cikan oyunlarindandi dimi o. Efektleri falan baya bir gelistirilmis versiyon. Ben de oyun da baya zorlanmıştim. Tus kombinasyonlarini bulana kadar canim çıkmıştı

• Bi derginin cdsinde verilmişti. Adı 1900 lü bir şeydi. Mekanik fare vardı kocaman gözleri kırmızı. Cephelerin arasında bizi kovalardı. Ortam da karanlık bir de fare geliyor mu diye sesi dinlerdik. Of ne korkutucuydu be.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

Bundan kaçarken yaşadigim adrenalini hiç bir zaman tekrar yaşayamadım. En sevdigim oyun serisidir. Toplamda 50 den fazla bitirdim neredeyse. Her bölümü ezbere bilirim.

@Sedat.the suffering oyunun adı.

@kramponcu obscure olabilir hocam.

Yok obscure değil hocam. Hatırladığım kadarıyla fps türünde bir oyundu ve post apocalyptic bi' dünya da geçiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Benim küçüklüğümden beri korktuğum oyun Oddworld: Abe's Oddysee. Abi yaşım 22 hala inanılmaz korkuyorum. Sebebini bilmiyorum ama dehşet korkuyorum. Bilinç altıma yeterleşti sanırım

Bende kurabiye canavarından acayip korkardım

• Aynen baya güzeldi o kaçış atmosferi.
  • Half life oynaken o küçük böceklerle ilk karşılaştığımda korkudan sandalyeden düşmüştüm
  • ben ilkokuldayken babam pc oyun dergisini alırdı her ay. pc oyunun yanında içinde demolar olan bi cd gelirdi. hepsini sırayla oynardım birinde mdk diye bi oyuna denk geldim. karakterimiz bi eli tabanca olan karga kafalı bi kaıdn düşmanlar da robot goriller. oyunun karanlık havasından mıdır nedir öyle bi korktumki cdyi çıkardım camdan fırlattım. halbuki o zamanlar resident evildır silent hilldir korkamdan oynardım. 64mb ram pentium 3 işlemcinin oluşturduğu grafikler insanı nasıl korkutur hayret
  • Benim çocukluğumdaki kabusum 2000 yılında çıkan spiderman oyunundaki venom'du.oyunda görünmez olup bir anda çıkardı falanGece yarısı korkudan uyuyamazdım hatta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The two thrones da çok sardı beni. Şu dili dışarda çenesi olmayan dev biraz korkutmuştu. Onun dışında oyunlarda pek korku atmosferi yaşamadım, nedendir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kramponcu

Betler bi oyun var bilen varsa adonı söyleyebilirmi

o sahnenin tıpa tıp aynısı singularity de var aradığınız oyun o olmasın hatta okul bölümünde hep geçmişi görüyoruz
    bende silent hill 3 ten aşırı korkardım oyunun ilk bölümü daha yaratık karşımıza çıkmamış tuvalletten çıkıp alışveriş merkezinin arkasına girdiğimizde çıkan koridorda korkudan yürüyemezdim annneme yürütürdüm oralar geçiyoruz filan canavarlar çıkıyor vs sonra kitapçıya gidiyoruz bulmaca çıkıyor orda onun yapamayıp orjinal dvd kırıyorum eyyyyyy gerizekalı kafammmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 20 Mart 2016; 10:17:14 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.