Şimdi Ara

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
5
Favori
3.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • diablo II oyundakı tum yaratıklardan korkardım ne acayıp oyundu be
  • Bende bayagı bir bölüm ilerledim, hileyle de olsa , yalnız bitiremedim zor oyun, ama çok sürükleyiciydi gerçekten, ubisoft seri olarak bunu yapacağına alakasız oyunlar yapıyor, nerde o eski ubi :/
  • Kimse o harika ambians ve kışkırtıcı sesleriyle nosferatu dememiş ilginç.
  •  Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

çok korkardım
  • Bu oyunun ilk ciktigi zamani hatirliyorum oyun o kadar harikaydi ki sabah aksam hic sikilmadan oynardim aradan 12 sene gecti hala sikilmadan tekrar tekrar bitiriyorum bu arada bilmeyenler icin soyleyeyim oyunun PSP versiyonunda ek bolumler var ne kadar vasatta olsa oyunun hayranlarina tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zahitder kullanıcısına yanıt
    O oyunun ismi neydi harbiden birden duygulandım.O ayının 2.sini hic gecememiştim.Ilk bilgisayarımda vardı.
    Dhoomdaki canavardan feci korkardım.
    Axy snake diye oyundaki gece olunca feci tırsardım o yaratıklar karanlık cokunce gelirdi yerdi ekrana kan sıçratarak.Bir de axy snakedeki yılanın elma yerkenki iştahı sayesinde hayvan gibi meyve yerdim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya herkes hep canavar, yaratık gibi fantastik karakterlerden bahsetmiş hiç mi yok benim gibi insan karakterlerinden de korkan? Şahsen ben Diablo, Prience of Persia gibi canavarlı oyunların hiçbirini oynamadım, zevk alamıyorum korkmaktan ziyade. Yani bu saydığınız oyunlar nedense hiç tarzım değil.

Şimdi fazla aklıma gelmiyor ama mesela Medal of Honor Pacific Assault oyununda Pasifik adasında ormanın ortasında gece vakti karanlıkta, tek başınayken ağaçların tepesinden, sağdan soldan "hıaaaaa" diye fırlayan japon askerleri beni epey korkutmuştu. Özellikle ağaç dallarına, ağaç tepelerine karanlıkta çok iyi kamuflaj oluyorlardı. Epey ürkütüyorlardı insanı birden çıkınca. Seneler geçmesine rağmen bu oyun korktuğum oyunlar listesindedir. Bilirsiniz Japon askerleri zaten piskopattır o dönemde.
  • ClassımDeğilsin kullanıcısına yanıt
    Çalan şarkı; Godsmack- I Stand Alone.
  • yukarı
  • Bende daha dün gece prince of persia ya bakıyordum, rastgelmiştim. Yav arkadaş ne oynamıştık bu oyunu ya. Warrior within ilk önce kötü sonla bitirip daha sonra görünce iy isonu bir daha bitirmiştim ve o tuzaklardan, bulmacalardan hiç sıkılmamıştım. Küçükken hikayeden hiç bir şey anlamıyordum ama oyun kendini kaptırıyordu. Gameplay i en sağlam oyunlardan biridir PoP. Unutmayız
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.