Şimdi Ara

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
5
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Benim dışımda prince of persia hayranlarının olduğunu görmek beni acayip mutlu etti. Her zaman için tartışmasız en sevdiğim oyun serisidir. Şimdiki oyunlardan yirmi tane toplasan WW etmez.

Bu resim ayrı karizma.

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

the two thrones'da benim için en büyük hayal kırıklığı zihnimizdeki dark prince ile savaşmamızdı. ben gerçekten daha epik birşeyler beklerdim yani gerçek bir savaş beklerdim. ayrıca çocukken anlamamıştım sonunda dark prince'i yensek bile gerçek dünyada gelip tacı yerden alıyordu ve oyun bitiyordu bu ne anlama geliyordu ?

• hele birde warrior within de bu arkadaşın hikayesi çok fenaydı. ilk gördüğüm zamanlar kim bu acaba diyordum hayatımızıda kurtarmıştı. halbuki meğersem bu eleman bizmişiz dahaka'dan kaçarken kısıtlı kaldığımız bir mağarada prens bütün umutlarını kaybetmişken bir duvarda okuyordu böyle bir maskenin olduğunu. kaderini değiştirebileceğini. sonra bu maskeyi aramaya koyuluyorduk buluyordukta oyunun ilk başında gördüğümüz bu yaratık biz oluyorduk ve geçmişteki prensi görüyorduk yeniden kaç kere. bizi öldürmek yerine kurtarmak için kılıcını fırlattığınıda o zaman anlıyorduk.

bu oyunun hikayesi varya gerçekten başka hiçbir oyunda yoktur.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka) Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

• hele birde şu müziği paylaşmadan olmaz. o zamanlar küçükken bu müzik beni bambaşka bir atmosfere sokuyordu oyunu yaşıyordum resmen. şuan o hissi hiçbir oyundan alamıyorum.
  • hala gördüğümde korkuyorum bide o gırtlaktan gelen sesi

• Çok oyun oynadım ama korktuğum sahneler az oldu.Korktuklarımdan hatırladıklarım:
    Farcry 1 de sisli orman gibi biryerde yaratıklar vardı.Tırsarak oynamıştım.
    Skyrimde bilen bilir hargraven denilen yarı kuş yarı yaşlı kadın yaratık vardı.Onunla karşılaşırken korkardım.Hatta bir daedranın görevinde de kurtadamdan korkuyordum.
    Metro 2033te kütüphane bölümünde iri yaratıklar vardı.Maskenin gazı biterken bir yandan onlardan kaçardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümraniye sapığı sananlar ve bilenler beğenen çök

• quote:

Orijinalden alıntı: Pengarox

Çok değil ama yinede bi tırsardım yaklaşınca

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Nemesis ... Oyunda bazen alakasız yerlerde de gözükürdü anlık olarak o zaman çok korkardım ..

abim ablam toplu bi odada oynuyorlardı bende çocuktum tanıştığım ilk oyundu nemesis diye bağırıp üzerine koşmasını hatırlıyorum resident evil 3 de aman Allahım hemen odadan kaçardım

• oynadığım ilk puzzle oyunu herhalde. bu oyuna özenip parkta merdivenlerin arasından atlamaya çalışmıştım kafamı vurmuştum :( asla itiraf etmedim ona özendiğim için atladığımı
  • Bu mevzularda gorup gorebilceginiz en buyuk korkak ben olabilirim birakin korku oyunlarini zaten hic birini oynamaya yemedi herhangi bi oyunu bile gerilmeden oynayamam

• Quake 3 ten, serious sam den, soldier of fortune platinum (sanırım ismi böyleydi) dan çok pis korktuğumu hatırlıyorum ... Ha birde, kayaklı bir oyun vardı. Aniden bir ayı gelip saldırırdı. Onun ne zaman geleceğini bilememek ürkütücüydü
  • nemesis ve doom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pengarox

Çok değil ama yinede bi tırsardım yaklaşınca

Crash Bandicoot efsanedir dostum. Crash Bandicoot 2 de warrior within'le aynı şekilde 1.liği paylaşır Resimdeki ise Crash Bandicoot 3 Warped.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 20 Mart 2016; 21:20:51 >

• Dahaka'dan kaçış sahneleri , merak edenler bakabilir.

Bi karar verdim steam indirimlerinde Sand OF Time ve The Two Thrones'i de alarak üçlemeyi baştan sonra oynayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Strawberry Fields Forever

Dahaka'dan kaçış sahneleri , merak edenler bakabilir.

Bi karar verdim steam indirimlerinde Sand OF Time ve The Two Thrones'i de alarak üçlemeyi baştan sonra oynayacağım
    quote:

Orijinalden alynty: Custard Pie

Dahaka'dan kaçy? sahneleri , merak edenler bakabilir.

Bi karar verdim steam indirimlerinde Sand OF Time ve The Two Thrones'i de alarak üçlemeyi ba?tan sonra oynayaca?ym

6:33 ???

ayryca ?uda ?urda dursun dahaka'nyn söylediklerini tersine çevirince bazy cümleler ortaya çykyyor

• Film olarak izlediğim en korktuğum Terminator 2 idi.. Hepiniz bilirsiniz Arnold Schwzanager iyi rolde kendisi diğer kötü olan eriyip yeniden birleşen adamdan çok korkmuştum gece 10 suları izliyorum içerisi karanlık (ev) tanker patladı Sarah Conner ablamız kurtuldu dedik bir baktık tankerin yanan parçalarının arasından robot ölmemiş kalkıyor ve seke seke Sarah Conner ablamıza doğru geliyor o zaman demiştim nasıl bir şey ya bu patlamada da ölmüyor ise bu nasıl ölecek o zaman 9 10 yaşlarındayım hadi olsun 11 12 başladım bu gerçek gerçekten var böyle bir şey buraya bizim oralara gelirse kimse durduramaz bu diye diye o günler de psikolojim bozulmuştu..

Oyun olarakta bir gün kurdum DOOM 3 'ü o zamanlar iyi olan bir ekran kartı almıştım Leadtek Winfast 128 mb Ti 4200 128 bit meşhurdular kendileri deneyelim dedim ekran kartını full ayarlarda neler olacak neyse girdim oyuna acemiyiz daha oyunun ilk alıştırmaları ger yerden alevler malevler dalmışım oyuna merdiven arasından merdiveni kırıp bir zombi çıktı ya da yaratık her neyse bende boştayım aklım alındı mouse yi kaldırdım vurdum mouse pad üzerine refleks haliyle başladım söylenmeye ne bu lannn diye sonra çıktım oyundan sağlam bir oyunmuş dedim ve sonra oynarım derken kaldırdım öyle kaldı hala içimde oynayacağım sözde o oyunu iyi bir ses sistemi ile 7.1 sonra iyi bir ekran kartı ile çift 24" monitör ile ışıklandırmalı klavye ve mouse ile gece oynamayı düşünüyorum..

https://simondillonbooks.files.wordpress.com/2015/06/terminator34.jpg huuhuuhuh korku sahnesi :)

Halbuki korktuğum şey buymuş

https://www.google.com.tr/search?q=terminat%C3%B6r&biw=1366&bih=677&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwin3fW2rNDLAhVEshQKHcrsAmQQ_AUIBigB#tbm=isch&q=terminat%C3%B6r+2+tanker+explosion&imgrc=-1gWf566jeT_eM%3A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 21 Mart 2016; 1:33:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Ben de neden bilmem ama Portal oynarken korkuyorum

hocam mekanalr bos bos ya o yuzden oluyor, bende miencraft oynarken korkuyorum
  • Beyler 30 yaşındayız tamam ama bunlardan korkmayacağız anlamına gelmez. Uyu şimdi uyuyabilirsen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Nemesis ... Oyunda bazen alakasız yerlerde de gözükürdü anlık olarak o zaman çok korkardım ..

S.T.A.R.S

• Kesinlikle POP serisi ciddi anlamda çok çok ayrı bir yerdedir ilk 3 oyunu kast ediyorum sonraki dandik oyunları değil. Sağolsun ubi onuda rezik etti hala POP çıkmasını isterim ama bir o kadarda korkarım rezil edecekler diye. Hele WW deki atmosfer o dahaka ciddi anlamda çocukluğumun kabusuydu hiç bir oyun öyle zevkli değildi şarkıları akrobasik hareketleri ahh ahh tekrar oynayasım geldi o efsane conflict at the entrance şarkısıyla :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 21 Mart 2016; 1:17:36 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.