Şimdi Ara

Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
5
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çocukluğumun tek kabusu değil ama beni de az etkilemedi bu Dahaka. Oyunda yanlış hatırlamıyorsam 7 kez karşılaşıyoruz. Zamanında 11 kez filan bitirmiştim. İnsan ister istemez ezberliyor. Çok sağlam oyundu. POPT2T de güzeldi onu da 12 kez bitirmiştim zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Nemesis ... Oyunda bazen alakasız yerlerde de gözükürdü anlık olarak o zaman çok korkardım ..
     Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

abim ablam toplu bi odada oynuyorlardı bende çocuktum tanıştığım ilk oyundu nemesis diye bağırıp üzerine koşmasını hatırlıyorum resident evil 3 de aman Allahım hemen odadan kaçardım

Bizimkide bu elemanı masaüstü arka planı yapmıştı bilgisayarı korkudan açamazdım. Şimdi düşünüyorum da güzel taktikmiş

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    ben bütün upgrade'leri topladığımızda dahakayla savaşabildiğimizi the two thrones'ta kaileena'yı sağ gördüğümüzde keşfetmiştim sonra tekrardan yüklemiştim sırf dahaka ile dövüşebilmek için
  •  Çocukluğumun kabusu SS'li (Dahaka)

Return to castle wolfenstein daki olaric ve zombiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

ben bütün upgrade'leri topladığımızda dahakayla savaşabildiğimizi the two thrones'ta kaileena'yı sağ gördüğümüzde keşfetmiştim sonra tekrardan yüklemiştim sırf dahaka ile dövüşebilmek için

Ben daha önce kesfettim :P Merlininkazani sitesinde bir ara tam çözümler yer alıyordu şimdi var mı bilmiyorum. Adamlar oyundaki her eylemi, her toplanan zımbırtıyı ve ne işe yaradıklarını tek tek yazıyorlardı. Dedim bakayım POPWW ile ilgili ne yazıp çizmişler. Oyunu birkaç defa bitirip silmiştim ama toplayamadığım geliştirmeler filan vardı. Mesela adamlar 9. geliştirmeyi öyle bir yere koymuşlar ki 50 kere düşünsen yine aklına gelmez. En azından o zamanlar benim için öyleydi. Oyunda duvar kıran kılıçla geçmiş zamanda kaleye ilk girdiğimiz yerde bir demir parmaklık var hafif çatlak. Teee oraya kadar geri gidip, oradaki demir parmaklıkları kırıp taşı duvara doğru cekip üstüne çıkıp duvara tırmanarak üstteki çıkıntıdan içeri dalacaksın. Orası zaten normal kamera açısında o aralık kısım görünmüyor. Üstüne çıkarsan görüyorsun. Dedim tam çözüme bakarak bitiririz filan ama önce hızlı hızlı okuyorum. Bir baktım anah! Alternatif son diyor. Hemen kurdum bilgisayara baştan başladım. Son geliştirmeyi alınca kum saatinin orada su kılıcı açılıyor. Dahaka'nın suya karşı zayıflığı var, zarar görüyor. Su kılıcı Dahaka'yı kesmemize olanak tanıyor. Ancak oyundaki en zor BSC ve en zor yaratık. Ama POPWW genel olarak zor bir oyun POPT2T öyle değil mesela yani o kadar değil. Valla güzel oyunlardı POPWW ve POPT2T. Sonradan çıkan 2 adet yeni nesil POP kötüydü. Zaten daha sonra Ubisoft AC çıkardı ve üstüne 50 tane AC çıkardı, halen daha AC'den ekmek yiyor ancak bu yıl yeni bir AC çıkmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 21 Mart 2016; 2:00:48 >

• kardesim ağlattın ya , çok duygulandım , ablamla birlikte oynardık bu oyunu . dahaka gelince korkup ablama verirdim hemen
  • Two Thrones u bitirmişliğim var. Nasıl ww oynamadım bilmiyorum. Kurup bitireyim. Yararlı konu. Maziyi gittik.

• BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    emin ol warrior withindeki kasvetli atmosferin heyecanın hikayenin gaza getirici o yukarıda paylaştığım müzikler gibi müziklerin yarısı bile yok. the two thrones'un hikayesi bile çok sadeydi veziri bul ve öldür ama warrior within öylemiydi. steamde şuan 15 tl civarı bende alıp oynayacağım birkaç güne.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    ben şu videonun başındaki olayı hiçbir zaman anlamadım. prens kapıyı açamıyor ve dahaka onu yakalıyor gözünün içinden dahakanın saldırışını görüyoruz sonra sinematik gemide başlıyor. prens orada ne yaptı ? zamanı geri aldı desem o kadar geriye nasıl aldı ? orada dahaka ile savaştı desek savaşamaz ölür. o sadece bir hayal miydi ? yoksa neydi.

ilgili video bu ilk sahneleri

• quote:

Orijinalden alıntı: skbMoony

Hayatimi karartti bu hayatimi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

ben bunu izleyip evdeki bitane bebeği dolaba kitlemiştim gece kalkıp beni öldürmesin diye. o derece etkisinde kalmıştım küçükken.birde mastürbasyonuda ilk bu chucki'den görmüştüm

• Medieval veya benzeri isimlo diye bir oyun vardi playstation 1de hatirlayan var mi? O oyunun serisi devam etti mi. Kilicli falan oyle bir oyundu. Cocuklugumun oyunuydu ya.

• eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    Sene baya oldu ama Spoiler koyar be insan hocam.
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Silent Hill'e bir başlayamadım gitti.
  • Çocukluk değil ama gears of war serisi az zıplatmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Ciddi bişey yazicam animsayan falan olursa yazsin bende ismini hatırlayayim en azından..

Bundan neredeyse 10 yil önce pc de bi oyun oynamıştım.. Korkmak ne kelime alta micmak ne kelime kankayla beraberiz tirsmaktan oynayamamistik 3.5 ata ata kaskatı olmuş şekilde oynuyorduk.. Sonra dedik ulan niye bu kadar kasıyoruz ki sil gitsin başlarım böyle oyuna falan... Bak yıllar geçti unutmam o oyunu ancak unuttuğum bişey var ki oyunun ismi.. Değişik cins bişeydi.. Ekrana ani şekilde şeytan figürü falan gelirdi gece vakti bi yerlere gitmeye çalışırdık adam sonra bi yerden sonra yaratık olurdu sonra tekrar insana dönerdi galiba o yerden kaçmaya çalışıyorduk tam hatırlamıyorum.. Tek hatırladığım çok geren bi oyundu.. Oyun terk edilmiş bi hastane gibi veya kimyasal bi fabrika gibi bi yerde geçiyordu diye hatırlıyorum..

Büyük ihtimalle oyunun ismi Painkiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Doom 3.

Kesinlikle katılıyorum zamanında az germemişti
  • Return to castle wolfenstein, catacomb bölümü. Zaten girişte what are they demesi ve çığlık sesleri korkmaya hazırlıyordu insanı. Korka korka tabi az çok küfür ede ede bitirmiştim.

Ww efsaneydi, atmosfer oynanabilirlik şimdiki oyunlarda maalesef yok. Dahaka geçmişte gelemiyor derken geçmişte beni bulunca sövmüştüm. bundan kurtuluş yok diye.

Resident evil 1, dino crisis gibi oyunlar gerilim oyunuydu. Dino crisis 2 oynarken aniden görüntü gelmesiyle tekli koltukta geri düşmüştüm. Tabi kol elimde peşimden ps1, tv artık Allah ne verdiyse geldi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.