Binbaşı
29 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 407 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar react.js için yaptığı her şeyi tek tek nedeniyle açıklayan bir kurs var mı mental çöküntü yaşıyorum artık. PHP'den geldim sudan çıkmış balık gibiyim Engin Demiroğ'un kursunu izledim ama bazı yerlerden sonra çok karışık geldi reduxtan sonrası beynim çorba oldu

EEM 4.sınıfım ve bilgisayar programcılığı bitirdim sorularınızı alabilirim.

Merhaba arkadaşlar Origin hesabımın şifresini 20 Mart 2020'de WhatsApp'a kaydetmiştim şifremin o olduğundan eminim ama şifreniz yanlış diye hata veriyor. Hesabın bağlı olduğu e-postanın şifresini biliyorum giriş yapıyorum "Hesabınız şüpheli hareketler nedeniyle Microsoft tarafından askıya alınmıştır, bu hesaba kayıtlı olan e-postanıza gelen doğrulama kodunu girin." Ama şöyle bir problem var o dediğin e-postanın şifresini hiç hatırlamıyorum erişimim de yok. Bundan dolayı EA canlı desteğe yazdım işte durum böyle diye bana bir takım soru soruyorlar kullandığınız IP adresleri, hesabı oluştururken girdiğiniz doğum tarihi, yaptığınız bir satın alım (Ay ve yıl şeklinde), fatura adresiniz vb. gibi şeyler soruyorlar. Bu bilgileri doldurdum ilk konuştuğum kişi tamam hesabın sahibi sizsiniz hangi e-postayla değiştirelim diye sordu istediğim e-posta adresini yazdım 24-48 saat arasında güncellenecektir dedi tamam dedim çıktım. (Olay Salı günü gerçekleşti). Bugün 2 günü geçmesine rağmen değişmeyince desteğe tekrar sorayım dedim böyle bir durum vardı e-postam neden değişmedi acaba diye. Sordum bu seferki arkadaş garip garip şeyler yaptırdı yok Steam'inle girmeyi deneye falan filan en sonunda yine aynı doğrulama sorularını sordu geçen sefer kaydettiğim soruların cevabını attım böyle bir şeyi tahmin ettiğim için. Bu arkadaş yok hesabın sahibi sen değilsin verdiğin bilgiler yanlış dedi. Dedim nasıl yanlış Salı günü onaylandı bu bilgiler sürekli işte bilgileriniz yanlış diyip duruyor. Salı günü olan tickete baksana arkadaşım dalga mı geçiyorsun diyorum hiçbir şey söylemiyor Salı günü onaylanmasıyla alakalı. Doğru bilgileri vermediğiniz için devam edemiyoruz dedi chati suratıma kapattı. Ben ne yapabilirim arkadaşlar gerçekten çok saçma hareketler hangi bilgi yanlış diyorum ona da cevap yok ben bu hesabıma nasıl erişeceğim? Steam aracılığıyla giriş yapmaya çalıştığımda aldığım hatanın fotoğrafı aşağıdadır. Yardımlarınızı bekliyorum.

CPU: AMD Ryzen 5 2600

GPU: MSI Twin Frozr NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

Anakart: MSI B450M-A PRO MAX

RAM: G.Skill RipjawsV Black 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16

SSD: Cruical 120 GB

HDD: TOSHIBA 500 GB 7200 RPM 3,5"

Kasa: XIGMATEK modelini bilmiyorum ATX bir kasa bir tane RGB Fan mevcut

PSU: X-POWER 650W 80+ PSU

Bu kasanın ederi kaç paradır arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden

iü auzefte lisans tamamlama endüstri müh var sizce bu tekrar öğrenci alır mı önümüzdeki yıllarda yoksa komple bitti mi o iş

Eylül başından okullar açılana kadar, okul dönemi de günlere göre ayarlanacak şekilde ya da remote şekilde çalışıp tecrübe kazanacağım bir yazılım firması arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı? İstanbul'da ikamet ediyorum. Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3.Sınıf, Bilgisayar Programcılığı 2.Sınıf öğrencisiyim. Ana olarak uğraştığım alan web alanı. Pure PHP, HTML, CSS, SQL ve Bootstrap 4 biliyorum. C, C#, Java ile Android geliştirmede ve Python PYQT5 ile desktop app yazmada temelim var başlangıç olarak biliyorum. Alan olarak web programlamada back-end olursa tabii ki daha iyi olur ama desktop ve mobil için de işlere açığım.

İki bölümü de Marmara Üniversitesi'nde okuyorum. Sorularınız varsa alabilirim.

Yaptığınız genel bir hatayı söylüyorum profesör sayısına göre üniversite ve bölüm seçiyorsunuz bu çok saçma profesör olmasının anlatımıyla hiçbir alakası yok biz ne profesörler gördük 1 kelime bile anlatamayan ne asistanlar gördük bütün dersi kavratan profesör olayı gereksiz ona hiç takılmayın istediği kadar bilgili olsun bilgisi size aktarabildiği kadardır.

Merhaba, telefonumun ön camı kırılmıştı, yaptırdıktan sonra siyah bir görüntüde ekran aynı böyle oluyor sebebi ne sizce? Sanki zaman geçtikte bu beyazlıklar artıyor gibi geldi ve ölü piksel olduğunu düşünmüyorum çünkü piksel şeklinde değil beyazlıklar ekran kırıkken yaptırmadan önce bunların hiçbiri yoktu sizce yaptırdığım yere götürmeli miyim ama biraz sıkıntı tipler

(fotoğraf siyah plan üzerine çizilmiş temsili fotoğraftır)

Hakkında
Forum İmzası:
CPU:AMD FX X4 4320 8 MB Quad Core @ 4.1 GHz | GPU, AMD Radeon R7 250 GDDR3 2 GB, | Anakart: M5A78L-M LX3 DDR3 1866 MHz | Ram: 4 GB 2x2 1333 MHz CL9 DDR3 Kingston Ram,| HDD: Seagate Barracuda 7200.10, 320 GB 7200 RPM 3,5" | PSU: 400W PSU, | Kasa: Cooler Master Centriuon 5 Kasa,| Kulaklık: Philips SHP1900 Kulaklık | Telefon: Samsung Galaxy Grand Duos I9082
Hakkımda:

FENERBAHÇE!
Games For Windows Live:TSUNAMIETR
Steam:tsunamie2
Origin:OMERFARUK_TR
PSN:fenerli_omer
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.096
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 132.917 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.698 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.