Şimdi Ara

Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
61
Favori
54.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoruldum her saat kontrol etmekten, heyecanla bekliyorum gelişme var mı?
  • burakb97 B kullanıcısına yanıt
    21 Mayıs'da oyuna güncelleme gelicek ve şuanki yama %99 bozulucak. O tarihten önce yamayı bekleme bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de 21 mayısı beklemeye karar verdiler ama şimdi yayınlansa iyi olurdu o zamana kadar oynardık biraz, daha sonra bozulursa yine güncellenebilir sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_k -- 14 Mayıs 2020; 10:58:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle benim de beklentim bu yöndeydi. bozulursa elimizde bozulsun :)
  • Selamlar, dosya yapısından dolayı aktarmak öyle kolay bir iş değil ne yazık ki. Normalde 19 Mayıs'a çıkarmayı planlıyorduk ama 21'indeki güncellemeyi de görmemiz lazım. 2 gün sonra bozulması yüksek ihtimal olan şeyi bilerek aktarmak biraz zaman ve emek israfı olur. Gerçekten, güncelleme gelmesi de bekleyen arkadaşların şansına oldu, şanssızlığına veya. 21'indeki güncellemeyi görelim, ona göre uyarlamasını yapar Mayıs ayı bitmeden çıkarırız diye tahmin ediyorum.
  • Haftaya Civilization 6'yı Epic bedava yapabilirmiş. Satın almayı düşünenler varsa bir beklesinler derim. Ne olur ne olmaz
  • Yeni DLC fiyatı yurt dışında 40$ olacakmış. Umarım Türkiye için daha ucuz olur. Resmi Türkçe desteği olsa düşünmeden alırdım. Şimdi biraz zaman geçince anca.

• Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri)

CIV 6 BEDAVA OLACAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A1ACA3C1 -- 26 Mayıs 2020; 15:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A1ACA3C1

CIV 6 BEDAVA OLACAK
    Sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim. Türkçe çeviri geliyor diye Playstore'daki indirimden 2 gün önce almıştım. İade de olmaz artık. Neyse durumu olmayanlar için iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A1ACA3C1

CIV 6 BEDAVA OLACAK
    bir de şu var. epic verince full+full veriyor oyunları. umarım bunda da öyle olur ve tüm dlc ler dahil verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bir de şu var. epic verince full+full veriyor oyunları. umarım bunda da öyle olur ve tüm dlc ler dahil verirler.

Alıntıları Göster
    Sanmam hocam, division 2 yi mesela 14 ve 7(ubisoft) liradan satışa sundular, ama dlc 135 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: II. Ceki

Sanmam hocam, division 2 yi mesela 14 ve 7(ubisoft) liradan satışa sundular, ama dlc 135 tl.

Alıntıları Göster
    dediğin gibi "satışa sundular". epic free verdiği oyunları tüm ek paketleriyle birlikte veriyor.
  • O zaman bir şey diyemeyeceğim hocam :)

• Civilization VI, 21 Mayıs'tan sonra Epic'te ücretsiz olacak dedikoduları var. Civ için planımız 19 Mayıs'ta yamayı çıkarmaktı lakin oyuna 21 Mayıs'ta güncelleme gelecek. Dosyalar %99,9 değişeceği için 21 Mayıs'ı bekleyeceğiz, yamayı uyarladığımız an sitemiz üzerinden ücretsiz çıkaracağız.
  • Epic Games her oyunu tüm ek paketleriyle vermiyor maalesef. Just Cause 4 ve Watch Dogs aklıma gelenlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBleiddWW -- 16 Mayıs 2020; 4:38:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Farming Simulatör 2019" ile "Kingdom Come: Deliverence" de DLCleri ile birlikte vermedi. Ben de full vereceğini sanmıyorum.
  • Oyuna iki ayda bir yeni içerik gelecek , güncel tutmak zor olur baya ama sizden başkası da yapamazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewFortuna

"Farming Simulatör 2019" ile "Kingdom Come: Deliverence" de DLCleri ile birlikte vermedi. Ben de full vereceğini sanmıyorum.
    siz buldunuz buluyorsunuz neyse demek istediğimi anladınız o kadar da değil yani yuh
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Demek istediğini anlamadım. Neden bana alıntı yapıp, bu cevabı verdin. Anlatırmısın?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.