S

Binbaşı
14 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
oyun oynamak ve iş için solid vb programlarda da kullanmak üzere 2 sistem topladım arada 500tl fark var sizce gerekli mi ve anakart kasa seçimi filan nasıl olmuş? Ram leri özellikle 1*8gb seçtim daha sonradan 1 er daha alıp ekleme yapacam

G930 kulaklık için bir stand almak istiyorum ama bulamadım alan kullanan veya gören var mı?
Monitör dahil maksimum 3500TL olmak üzere 3ds max için böyle bir sistem kurmayı düşünüyorum ekran kartı olarak çıkınca gtx 960 eklemeyi planlıyorum bunu daha düşük veya daha yüksek model almam çok önemli mi?
ram sizce ne seçmeliyim yüksek mhz alıp anakartı değiştirmelimiyim?
anakart için düşünceleriniz nedir aynı fiyatlara önerebileceğiniz başka bir model var mı?
tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

Origin hesap alim satimi yapıyoruz ama bf3 de premium varmi yokmu nasil anlayabiliriz
bf4 de premium da mevcuttur
fiyat 150 tl
ödeme: enpara(havale-eft)
elimde diablo 3 hesabı var gw2 ile takas etmek isteyen olursa pm ile ulaşabilir.
bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var
ben suan 21 yaşındayım ve ogrenciyim daha önceden balıkesir - mersin arasında baya gidip geldim geçen senede evdeki aracimizla ege de arkadaşlarımla gezerek tur yaptık o zaman da arabayı kullanıyordum bu yılda arkadaşlarla akdeniz turu yapacaz ama malesef evdeki arabayı alamıyorum, suana kadar 2 farklı model araç kullandım ve hayatımda hic araba kiralamadim kiralasam mi emin olamıyorum eğer kiralarsam ve araç da bir hasar meydana gelirse başıma neler gelebilir ne kadar masraf çıkabilir kaskolar tüm masrafları ödüyorlar mi ? otobüsle filan gezmeye kalkarsak bize çok işkence olacak ama kiralayıp aracda birsey olursa arkaslarim haklı olarak sen kullaniyordun biz karışmayız derler kiralama işine hic mi girmesem bilemiyorum araba kiralamada olabilecek sorunlar neler sizinde ne yapmam gerektigine dair fikirlerinizi bekliyorum
http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-42lw570s-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,23057.html

bunu almayı düşünüyorum lw5500 serisine göre sanırım farkı lw570s de uydu alıcısı var diğerinde yok ve diğer özellikler neredeyse tamamı aynı dogru mudur?

Birde bu modeli kullananlar memnun mu tavsiye eder misiniz?
500 serisinde 560m 570m 580m diye isimlendiriliyordu kartlar 600 serisinde ise 660m 670m 675m 680m diye adlandırılıyorlar fazladan bir model daha var acaba isimlendirmede değişikliğe gitmiş olup 660m 560m e fark atamayıp o civarda yada daha az performans verme ihtimali var mı?
birde 675m ile 680m 580m i rahat geçecekelerdir ama 670m in performansı nasıl olur acaba 570m göre önemli derece yüksek olacak mıdır?
htc desire yada htc incredible s almayı düşünüyorum ama karar veremedim. incredible s i almak istiyorum ama bunu alırsam garantisi olmayacak onun yerine desire yi alırsam garantisi olacak ama o telin de çıkma zamanı 1 yılı geçti sizce ne yapmalıyım
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
7elenor7
Notebook
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.139
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 9.235 (Bu ay: 201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 310 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.