Şimdi Ara

Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
61
Favori
54.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Planet Zoo'da harika olur. Ama oncelikle Xcom ve Tropico olsa keske 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben daha çok dragon's dogma veya borderlands 3 gibi bı oyun bekliyordum çeviri olarak ama yine de emeğinize sağlık hiç değilse farklı bı tür kimsenin çok ugrasmayacagi bı oyunu çevirmeniz de güzel kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık yüzde güncelleme!!

Red Dead Redemption 2 çeviri yüzdesi %75,
    Horizon Zero Dawn çeviri yüzdesi %45,
    Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi %8,
    Civilization VI çeviri yüzdesi %90 olarak güncellendi!!

Haftaya Deus Ex'ten ekran görüntüleri paylaşmayı planlıyoruz.

Civ VI'nın Mayıs ayı içerisinde sizlerle olmasını planlıyoruz!
  • Elinize sağlık harikasınız!
  • Merhaba. Öncelikle çeviriniz için kolaylıklar diliyorum. Merak ettiğim bir konu var. Oyunun Civilopedia kısmı da tamamen türkçeye çevrilecek mi? Cevap için şimdiden teşekkürler.
  • elinize sağlık
  • Emeği geçen herkese teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-com 2 de çevrilir umarım. Şu oyuna bütçe ayırabilsem platinum sürümünü alacağım full dlc ama nerde çok pahalı meret.
  • Civilization VI çevirisi bitti, 2 veya 3 Mayıs günü bitmiş olması lazım, duyurmak için haftalık güncllemeyi bekledik :) Ekibimiz yaklaşık 15 günlük bir yüklenmeyle size 200.000 kelimelik bir projeyi tamamladı. Projenin testi oyundan kaynaklı neredeyse imkansız olacağı için metin okuması yaparak test etmeye karar verdik. Mayıs ayı içerisinde sizlerle olmasını planlıyoruz. Dediğimiz gibi, ücretsiz yayınlanacak. Sevgiler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 7 Mayıs 2020; 22:59:54 >
  • Çok severek oynadığım bir oyundur kendisi, ben öğrendim çoğu terimi ama bilmeyenler için yeni başlayacak insanlar için çok sevindim. Gerekliydi ve sizin ücretsiz sunmanız da çok güzel bir hareket. Tropico 6 ve Xcom 2 de ihtiyaç duyulan ama bitmeyen çeviriler umarım onları da siz sunarsınız 😊

• walküre kullanıcısına yanıt
    Helal olsun, 15 gün içinde büyük iş.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık sabrım kalmadı istersen gönderin bizde test edelim
  • Elinize sağlık testler umarım çabuk biter :)

• Ellerinize sağlık. Sizin yüzünüzden az daha 219 TL'lik oluyorduk. Neyse istek listesine attım inşallah kısa bir zamanda indirime girer ve alır keyifle oynarım.
  • Çok teşekkürler.
  • Bazı gruplar 200.000 kelimelik oyunu çok büyük oyun çeviriyoruz deyip 6-7 ayda çevirirken Anoymous için bunlar çerez oluyor.herşey açık net ortada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Ücretsiz sunuyorsunuz ama bağış linki koyun en azından gönlümüzden kopan birşeyler gönderelim. Tekrar emeklerinize sağlık

Bu arada oyun playstore de tüm ek paketleri dahil (PLATINIUM EDITION) 460 TL yerine 150 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 10 Mayıs 2020; 11:12:6 >
  • Oyunu almak isteyenlere ufak bilgi vereyim, oyunu DLC siz almayı düşünenler hata yapmasın. Oyun Gathering Storm DLC'si ile birlikte mükemmel bir hal aldı. Oyunun basic hali oynanmayacak kadar kötü, açıklamam gerekirse basic halinde diplomasi yok. Gathering Storm ile birlikte oyuna diploması eklendi, yeterli gelmiştir diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Oyunu almak isteyenlere ufak bilgi vereyim, oyunu DLC siz almayı düşünenler hata yapmasın. Oyun Gathering Storm DLC'si ile birlikte mükemmel bir hal aldı. Oyunun basic hali oynanmayacak kadar kötü, açıklamam gerekirse basic halinde diplomasi yok. Gathering Storm ile birlikte oyuna diploması eklendi, yeterli gelmiştir diye umuyorum.
    Sorun şu ki:Oyun DLC'ler ile beraber 459 TL

Edit:Playstore'de indirim varmış.Hemde baya iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 10 Mayıs 2020; 22:36:6 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.